Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm

Armani Si White ince, yumuşak vanilya ile baharat karışımı ayrıca gül ve frezya çiçekleri ile çevrili parfüm. 2013 yılındaki piyasaya sürülen parfümden daha yoğun bir versiyonu olarak 2014 yılında piyasaya sunuldu. Armani Si White, daha yoğun ve önemli ölçüde daha olgun bir izlenim bırakmaktadır. Kuş üzümü ve çiçek notaları, parlak turunçgiller, paçuli ve vanilya içerikte daha belirgin hale getirilmiştir. Yoğun içeriği ile sınırlı sayıda Armani Si White Limited Edition siyah kapağı ile sunulmaktadır. Kesinlikle yeni sürümü ile bambaşka bir hal alan parfüm sıcaklık ve duygusallık tabanı ile yumuşak vanilya notları ile desteklenmektedir. Parfüm ARMANİ Si White EDITION 50 ml Eau de Parfum EDP olarak piyasada mevcuttur.

Üst Nota
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Orta Nota
Gül

Gül

Frezya

Frezya

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Ambroxan

Ambroxan

Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 79 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
79%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
56%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
22%
Parfüm geceye uygun
GECE
78%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
25%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
33%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
22%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 82
9728 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm Yorumları

Bu şişeleri dün gördüm, harika görünüyorlar, süt beyazı ve gümüş tozuyla buzlu...
Diğerlerinin dediği gibi..güzel bir şişe, bu yüzden içinde heyecan verici bir şey beklersiniz...Kokuyu sıkıcı buluyorum.
Bu kokunun bu kadar çok beğenilmemesini gerçekten anlayamıyorum çünkü Sí EDP ile aynı ve sadece daha güzel bir şişede. (Sınırlı Üretim)
Sí EDP Beyaz ile tamamen aynı
Armani Si'yi daha önce birkaç kez denedim ve her denediğimde daha çok sevmeye başladım.
O zamandan beri istek listemdeydi ve şimdi bu muhteşem beyaz şişelenmiş versiyonu takasla aldım ve bundan çok mutluyum. Aynı koku, sadece sınırlı sayıda, muhteşem beyaz ışıltılı şişede.
Güzel ve çok uzun ömürlü ama benim için çok yoğun. Her kullandığımda başım ağrıyor
Bu ürünü hediye olarak aldım ama ne kadar pahalı olduğunu gördüğümde buna değmez olduğunu buradan da yazayım. Küçük bir parfüm şişesi için çok para. Alberto sego veya lacoste parfümleri buna tercih ederim. Bundan hem iyi hem ucuz.
Tatlı, sıcak kokuların tadını çıkarmaya bayılırım diyenleri kokusu armani si white. Yeni imza kokumu bulduğum için çok mutluyum. Bir süredir klas, uzun ömürlü bir parfüm arıyordum. Yıllarca Jessica Simpson Fancy giymiştim ve hayran kaldım çünkü şeker gibi kokuyordu ama mutsuzdum ...Bu tam benim istediğim gibi."
Aynı meyve suyu. Yorumlarda benimle aynı fikirde olan bir sürü kişi görüyorum.. Bu şişeye bu koku yakışmamış..
Ne güzel değerli bir şişeye sahip ama içeriği resmen hoşlanamadığım bir koku.
Şişe güzel ama neden meyve suyuna bu kadar para ödeyeyim. Kesinlikle denemeye bile değmez.. Alan kişileri ve övenleri anlayamıyorum.
Şişeyi çok hoşuma gitmemesine rağmen içeriği seviyorum. Parfüm benim için biraz aşırı yaramaz...
Dün şişeleri gördüm.. Şaşırtıcı, sütlü, beyaz ve gümüş tozlarla donmuş bir biblo gibi görünüyorlar... Kokusu iyi kalitede (tabii ki berrak şişelerdeki Si ile aynı), iyi işlenmiş ve modern, sadece çok hoş kokuyor diye tabir edeyim! Kış tatilleri için harika bir hediye olduğunu düşünüyorum. Almaktan memnun muyum? Biraz ticari ve pahalı (içeriğe göre)
Çevremdiklerin söyledikleri gibi .. içimde heyecanlı bir şeyler beklemek bana bu pafümü yansıtıyor. Diğer kokuları sıkıcı buluyorum. Si white number one..
Bu koku için çok fazla seviyorum felanlı yorumları cidden anlayamıyorum. EDP aldım sadece daha güzel bir şişede meyve suyu almak istiyorsanız buyrun paranıza kıyın.
Kesinlikle seviyorum! Armani Si'yi birkaç kez önce denedim ve her seferinde tekrar denediğimde onu daha çok sevmeye başladım. Muhteşem beyaz parıltılı şişede ve harika bir koku. Her neyse, suyu çok seviyorum. Tam bir meyveli şelale. Çok tatlı.. Bunaltmayan bir tatlı ama..
BÜYÜK Si hayranı olarak, bunu denemek için sabırsızlanıyorum. Henüz kullanmadım ama si güzel bir ürün bununda olacağına eminim. Umarım yanılmam.
Bayanlara hitaben yazıyorum. Kesinlikle seveceğiniz bir parfüm. Armani Si'yi birkaç kez önce örnekleyen ve yine tekrar deneyen ve her seferinde daha çok sevmeye başlayan arkadaşımdan aldığım koku algılaması sonrası tekrar geçiş sonraso onun istediği listede ve hala da favori parfümlerinden. Beyaz şişelenmiş sürümü aldı ve onunla gayet mutlu. Erkek tavsiyesi olarak cidden kokuyu hissettiğim an mest oldum. Bu koku sadece sınırlı sayıda, muhteşem beyaz şimşirli şişede sizlere sunuluyor. Şişesini koleksiyon yapanlar dahi var. Neyse ben bunu bir bayan üzerinde çok seviyorum. Koku yaşam boyunca süren belirgin notalara sahip lezzetli bir meyveli şelale! Çok tatlı, çok yummm !!!
Aroma içerisinde frezya sosunu buluyorum. Vanilyalı ve ayrıca tatlı paçuli kesinlikle orada. Tatlı, tatlı ve daha tatlı! Tatlı kokularıda ben açıkçası çok seviyorum!
Uzun ömür ve farkedilirlik konusunda da yani her iki madde açısından değerlendirecek olursak tek kelime ile mükemmel!

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER