Giorgio Armani Si White Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Gül

Gül

Frezya

Frezya

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Ambroxan

Ambroxan

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

82

18-40

2014

6016

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Si White Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si White parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir16765
Bu ürünü hediye olarak aldım ama ne kadar pahalı olduğunu gördüğümde buna değmez olduğunu buradan da yazayım. Küçük bir parfüm şişesi için çok para. Alberto sego veya lacoste parfümleri buna tercih ederim. Bundan hem iyi hem ucuz.
misafir2944
Tatlı, sıcak kokuların tadını çıkarmaya bayılırım diyenleri kokusu armani si white. Yeni imza kokumu bulduğum için çok mutluyum. Bir süredir klas, uzun ömürlü bir parfüm arıyordum. Yıllarca Jessica Simpson Fancy giymiştim ve hayran kaldım çünkü şeker gibi kokuyordu ama mutsuzdum ...Bu tam benim istediğim gibi."
sude
Aynı meyve suyu. Yorumlarda benimle aynı fikirde olan bir sürü kişi görüyorum.. Bu şişeye bu koku yakışmamış..
necla
Ne güzel değerli bir şişeye sahip ama içeriği resmen hoşlanamadığım bir koku.
pelina
Şişe güzel ama neden meyve suyuna bu kadar para ödeyeyim. Kesinlikle denemeye bile değmez.. Alan kişileri ve övenleri anlayamıyorum.
pembe
Şişeyi çok hoşuma gitmemesine rağmen içeriği seviyorum. Parfüm benim için biraz aşırı yaramaz...
leman
Dün şişeleri gördüm.. Şaşırtıcı, sütlü, beyaz ve gümüş tozlarla donmuş bir biblo gibi görünüyorlar... Kokusu iyi kalitede (tabii ki berrak şişelerdeki Si ile aynı), iyi işlenmiş ve modern, sadece çok hoş kokuyor diye tabir edeyim! Kış tatilleri için harika bir hediye olduğunu düşünüyorum. Almaktan memnun muyum? Biraz ticari ve pahalı (içeriğe göre)
hlya41
Çevremdiklerin söyledikleri gibi .. içimde heyecanlı bir şeyler beklemek bana bu pafümü yansıtıyor. Diğer kokuları sıkıcı buluyorum. Si white number one..
ezgi
Bu koku için çok fazla seviyorum felanlı yorumları cidden anlayamıyorum. EDP aldım sadece daha güzel bir şişede meyve suyu almak istiyorsanız buyrun paranıza kıyın.
guler
Kesinlikle seviyorum! Armani Si'yi birkaç kez önce denedim ve her seferinde tekrar denediğimde onu daha çok sevmeye başladım. Muhteşem beyaz parıltılı şişede ve harika bir koku. Her neyse, suyu çok seviyorum. Tam bir meyveli şelale. Çok tatlı.. Bunaltmayan bir tatlı ama..
ceyda
BÜYÜK Si hayranı olarak, bunu denemek için sabırsızlanıyorum. Henüz kullanmadım ama si güzel bir ürün bununda olacağına eminim. Umarım yanılmam.
admin
Bayanlara hitaben yazıyorum. Kesinlikle seveceğiniz bir parfüm. Armani Si'yi birkaç kez önce örnekleyen ve yine tekrar deneyen ve her seferinde daha çok sevmeye başlayan arkadaşımdan aldığım koku algılaması sonrası tekrar geçiş sonraso onun istediği listede ve hala da favori parfümlerinden. Beyaz şişelenmiş sürümü aldı ve onunla gayet mutlu. Erkek tavsiyesi olarak cidden kokuyu hissettiğim an mest oldum. Bu koku sadece sınırlı sayıda, muhteşem beyaz şimşirli şişede sizlere sunuluyor. Şişesini koleksiyon yapanlar dahi var. Neyse ben bunu bir bayan üzerinde çok seviyorum. Koku yaşam boyunca süren belirgin notalara sahip lezzetli bir meyveli şelale! Çok tatlı, çok yummm !!!
Aroma içerisinde frezya sosunu buluyorum. Vanilyalı ve ayrıca tatlı paçuli kesinlikle orada. Tatlı, tatlı ve daha tatlı! Tatlı kokularıda ben açıkçası çok seviyorum!
Uzun ömür ve farkedilirlik konusunda da yani her iki madde açısından değerlendirecek olursak tek kelime ile mükemmel!

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.