Gül

Gül

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Frezya

Frezya

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Vanilya

Vanilya

Osmantuslar

Osmantuslar

Iris

Iris

Ebegümeci misk

Ebegümeci misk

Paçuli

Paçuli

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

76

20-50

2016

2934

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 78

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
Orijinal Si'yi çok sevdim. Ve şimdi Si olan her şeyden nefret ediyorum. Bana çürümüş meyveleri hatırlatıyor ve tüm kenetleyicilerin kokusu var. Bu sevmediğim sınırın üzerinde. Daha önce onu sevdiğimi ve kendi şişesini hayal ettiğime inanamıyorum. Her neyse, onu bir gül kokusu olarak tarif ederdim. Çok tatlı, muhtemelen biraz vanilya ve paçuli var. Ve çürük meyveler. Keşke meyve içerikleri koymasalardı içine.
Ben Si modelinin büyük bir hayranıyım ve Rose signature modeli de çok farklı, daha çiçekli, orijinal ve güzel. Tatlı olmasına rağmen, şekerli tabir edilen bir içeriğe sahip değil. İçinde çok güzel bir gül kokusu var. Olumsuz açıdan konuşmak gerekirse kalıcılığı pek iyi değil derim.
Orijinal kokudan daha az tatlı ve gül içeriği ile güzel bir şekilde diğer notalarla karışıyor ... Nedenini bilmiyorum ama eski Dior Cherie'le benzer bir özelliği var sanki. Tatlı ama çok fazla bunaltan tatlı değil. Aynı zamanda çok şık ve zarif. Silaj orta derecede ve (en azından derimde) oldukça uzun ömürlü. Bu Si' modeline evet diyorum! :)
Si Rose veya orijinal Si arasında karar vereceğim. Her iki bileğimde de ikisini test ettim. Bu modelde gül biraz aşırı. Gül seven biri olarak sanırım bunu alabilirim.
Bana göre SI serisinin en şaheser eseri. Daha az tatlı ve daha sabunlu. Güzel ve çok güçlü değil. Tam istediğim gibi..
Gülün daha fazla etkisinin sürmesini umuyordum ama başka bir şeye dönüştü zamanla.. :(
Armani Si Rose signature, tam bir makale yazılacak ve tarif edilemeyecek çok özel bir parfüm. Çok dürüst olmak gerekirse, bugüne kadar iyi parfüm bulamasanız bu ürünü bir test edin derim. Kendine has bir karaktere sahiptir. Kadifemsi sütlü bir losyon gibi. Umarım çok sayıda sürümü olduğundan dolayı si serisinin yani bunun üretimini durdurmazlar.
Kesinlikle harika başından sonuna kadar harikaa. Cesur ama zarif bir kadın yapısının sıvı hali. O, gücünü nasıl kullanacağını bilen bir kadın için ve kendi kokusundan çok emin. Kokunun yumuşaklığı bile insana huzur veriyor. Bir gülün başlangıçtan bitime kadar özelliklerini ve kendini sergilemesi adına olması gereken herşey bu şişenin içerisinde. Bence markanın yeni imza kokusu.
Esas olarak içerik ile ilgili konuşursak vanilya ile biraz tozlu gül kokusu alacaksınız. Orijinalin Rose versiyonundan bence daha başarılı. Denemenizde fayda var.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm