Giorgio Armani Si Rose Signature Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Gül

Gül

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Frezya

Frezya

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Vanilya

Vanilya

Osmantuslar

Osmantuslar

Iris

Iris

Ebegümeci misk

Ebegümeci misk

Paçuli

Paçuli

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

76

20-50

2016

2702

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 71

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Si Rose Signature Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si Rose Signature parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
feriha
Orijinal Si'yi çok sevdim. Ve şimdi Si olan her şeyden nefret ediyorum. Bana çürümüş meyveleri hatırlatıyor ve tüm kenetleyicilerin kokusu var. Bu sevmediğim sınırın üzerinde. Daha önce onu sevdiğimi ve kendi şişesini hayal ettiğime inanamıyorum. Her neyse, onu bir gül kokusu olarak tarif ederdim. Çok tatlı, muhtemelen biraz vanilya ve paçuli var. Ve çürük meyveler. Keşke meyve içerikleri koymasalardı içine.
zeyna
Ben Si modelinin büyük bir hayranıyım ve Rose signature modeli de çok farklı, daha çiçekli, orijinal ve güzel. Tatlı olmasına rağmen, şekerli tabir edilen bir içeriğe sahip değil. İçinde çok güzel bir gül kokusu var. Olumsuz açıdan konuşmak gerekirse kalıcılığı pek iyi değil derim.
songul
Orijinal kokudan daha az tatlı ve gül içeriği ile güzel bir şekilde diğer notalarla karışıyor ... Nedenini bilmiyorum ama eski Dior Cherie'le benzer bir özelliği var sanki. Tatlı ama çok fazla bunaltan tatlı değil. Aynı zamanda çok şık ve zarif. Silaj orta derecede ve (en azından derimde) oldukça uzun ömürlü. Bu Si' modeline evet diyorum! :)
leman
Si Rose veya orijinal Si arasında karar vereceğim. Her iki bileğimde de ikisini test ettim. Bu modelde gül biraz aşırı. Gül seven biri olarak sanırım bunu alabilirim.
pembe
Bana göre SI serisinin en şaheser eseri. Daha az tatlı ve daha sabunlu. Güzel ve çok güçlü değil. Tam istediğim gibi..
guler
Gülün daha fazla etkisinin sürmesini umuyordum ama başka bir şeye dönüştü zamanla.. :(
kadriye
Armani Si Rose signature, tam bir makale yazılacak ve tarif edilemeyecek çok özel bir parfüm. Çok dürüst olmak gerekirse, bugüne kadar iyi parfüm bulamasanız bu ürünü bir test edin derim. Kendine has bir karaktere sahiptir. Kadifemsi sütlü bir losyon gibi. Umarım çok sayıda sürümü olduğundan dolayı si serisinin yani bunun üretimini durdurmazlar.
hlya41
Kesinlikle harika başından sonuna kadar harikaa. Cesur ama zarif bir kadın yapısının sıvı hali. O, gücünü nasıl kullanacağını bilen bir kadın için ve kendi kokusundan çok emin. Kokunun yumuşaklığı bile insana huzur veriyor. Bir gülün başlangıçtan bitime kadar özelliklerini ve kendini sergilemesi adına olması gereken herşey bu şişenin içerisinde. Bence markanın yeni imza kokusu.
duygu
Esas olarak içerik ile ilgili konuşursak vanilya ile biraz tozlu gül kokusu alacaksınız. Orijinalin Rose versiyonundan bence daha başarılı. Denemenizde fayda var.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.