Giorgio Armani Si Intense Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü yaprağı

Siyah frenk üzümü yaprağı

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Frezya

Frezya

Neroli

Neroli

Artemisia

Artemisia

Osmantuslar

Osmantuslar

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

86

25-50

2014

4781

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Si Intense Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si Intense parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Fulya
Dün test ettim ve şarap yanında çiçekler gibi kokuyor. Pek beğenmedim.
gonca
Tamamen benzersiz tatlı meyveli koku. Ttepede, her şeyden önce, üzüm çok belli. Çok ilginç bir parfüm.
Shine
Yoğun versiyona sahip olduğumda, ilk bahar ve yaz için ürünleri ayırdım. Karanlık şuruplu seksi parfümleri seviyorsan hemen al. Daha az çiçek ve daha fazla meyvelere sahip.
songul
Sıvı siyah sanıyordum şişe siyahmış :D
yasemin
Güzel ama orijinaline çok benziyor. Biraz daha karanlık ama çok fazla farklı değil. Keşke bir çok insan gibi gül kokusunu sevebilseydim. Orijinal kadar güzel ama sadece parfümlerinde gül sevenlere. Benim için sevgim çok güçlü. Parfümlerimi daha incelikli seviyorum. Devamlı kullanacağım bir koku değil.
yonca
Temel olarak sıcak kış meyveleri gibi kokuyor. Bende yok ve arkadaşımdan kullandım. Kendime de almayı düşünüyorum.
Ysmngls
Benim için Si EDP'den daha iyi. Daha yoğun .. Kokuya aşığım! Bu koku beni çok etkiledi. Gelecek kış için kesinlikle alacağım. Kalıcılık farkedilirlik herşeyi ile bomba.
zeynep
Daha karanlık ... Ve karanlık haliyle onu seviyorum! Si EDP'den büyük bir farkı yok. Ama daha etkili olduğu az da olsa anlaşılıyor. Güzel bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.