Giorgio Armani Si Huile de Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü yaprağı

Siyah frenk üzümü yaprağı

Frezya

Frezya

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Ambroxan

Ambroxan

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

88

18-35

2015

1667

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Si Huile de Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si Huile de parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Selennn
Bu süper seksi. Test için bugün aldım. Çok şehvetli ve sıcak. Bayıldım. Biraz fiyat uygun olsa hiç vazgeçilmez :D ilgililere duyurulur..
Rojdaeser
Orijinal Si gibi kokuyor ama daha zengin. Esansı çok güçlü ve uzun ömürlüdür. Harika kokuyor! :)
zeyna
Sadece çarpıcı. Harika, zengin ve tamamen tatmin edici bir yaratım. Bana Si Parfümünü hatırlatan ama çok daha yüksek bir seviyeye getiren bir parfüm modeli. Normal Si den daha iyi. Özel bir çikolata ve rom duygusu var. Kokladıkça koklayası geliyor insanın. Bunun için paraya kıyılır. Si Huile de Parfum tam bir efsane.
derya
Sevgililer Günü gibi kokuyor :D Siyah frenk üzümü ve likör dolu kırmızı şarap, gül ve diğer bonus etken notalar... Aynı zamanda biraz da ticari olarak çok pürüzsüz ve lezzetli. Bence muntazam.
ayseyildiz
Lüks hissettiren özel bir model. Buradaki gül, EDP versiyonundan çok daha sıcaktır. Çok iyi yapılmış. Çok kaliteli bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.