Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Armut

Armut

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Neroli

Neroli

Gül

Gül

Mango

Mango

Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Çilek

Çilek

Paçuli

Paçuli

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

75

20-40

2015

2853

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 83

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bence meyveli kokuları sevenler almalı.
Armani edt'yi ilk denediğimde, bundan hiç hoşlanmadım. Aradan 1 sene geçti ve tekrar test ettim. Bunu gerçekten nedense çok güzel buldum. Bence bu daha soğuk hava yüzünden oldu. Soğuk / kapalı havalarda mükemmel giden bir parfüm. Kesinlikle kış ve sonbahar mevsiminde kullanılabilecek harika bir parfüm. Yaz mevsiminde denemenizi pek tavsiye etmem.
Meyveli şampanya kokuyor.
Armani Sí koleksiyonunu gerçekten çok sevmek istiyorum ama bu parfüm sanki metroda herkesin üzerinde var. Bununla birlikte çok uzun sürmese bile Si koleksiyonunun en uygun ve sade parfümü.
Benim için 20'li yaşların ortasında kendini ciddiye alan bir kadın gibi kokuyor. Cüretkâr koku değil ve onun yerine çok yumuşak karakteri nedeniyle inanılmaz derecede davet edici. Dünyadaki en çok güvendiğim ve sevdiğim insanların seni kucakladığında verdiği güven hissini bu parfümde yakalayabilirsiniz. Mesela anne kucaklaması. Bence kullanınca bırakmazsınız.
Si'nin daha hafif, daha sıkı bir kuzeni. Daha fazla meyve ve daha güçlü çiçeklerle yumuşak sunulmuş bir içeriğe sahip. Benim üzerimdeki şu an kokladığım Si EDP'den çok daha az tatlı ama aynı zamanda daha genel ve yavan da değil. Bu koku zenginlikten yoksundur. Ağır olmasını beklemiyorum ama eksik derinlik şaşırtıcı. Daha karmaşık bir yapıya sahip olsaydı bence daha iyi olabilirdi. Çok sade yapılmış ve içindeki notalarda eksiklikler var sanki. İçinde değişik bir çiçek var ve bunu gerçekten de sevmiyorum. EDP daha iyi.
Sıkıcı, biraz sabunlu ve tütünün bir ipucu ile kuruyor. Buna dayanamıyorum! Ben pek sevemedim.
Tartışmasız, genel olarak kabul edilebilir güvenli bir koku. Hoş, kalabalıktan hoşnut ama seni unutulmaz kılmayacak. Erken bir pazartesi sabahı toplantısında giydiğiniz stabil hoş koku ... güzel kokmak istediğinizde kullanabileceğiniz ama herkes tarafından dikkatinizi çekmeyecek güzel sade bir parfüm.
Çok güçlü olan ve baş ağrısı tepkilerimi uyandıran Intense versiyonunu test ettiğimde bunun daha hafif versiyonunun olmasını istedim ve yaptığım araştırma sonucu bu modelin var olduğunu gördüm. Ben ezici yoğunluğuna rağmen kokuyu çok beğendim. Bu yüzden edt versiyonunu denemeye karar verdim ve bugün parfümeride üzerime püskürttüm. Bileklerime, boyun bölgesine ve fularıma cömertçe uyguladım. Daha sonra duş aldım bu yüzden cildimden gitti ama yine de benim eşarbımda oldukça farkedilebilir derecede halen duruyor. Bir edt için süper kalıcılığa ve farkedilirliğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Kokuya gelince, bana yoğun versiyonu hatırlattı ama aşağıya doğru yani kurumaya yakın sanki daha fazla çiçek hissi verdi. Bunu meyveli beyaz çiçekli olarak tanımlardım. Misk ve paçuli kokusunu çok az hissedebiliyorsunuz. Neredeyse hoş kokulu bir şampuan ya da meyveli şarap veya bebek pudrasının taze bir karışımı gibi oldukça temiz. Bunu beğendim. Bence edp yi denemelisiniz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm