Giorgio Armani Si Eau de Toilette Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Armut

Armut

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Neroli

Neroli

Gül

Gül

Mango

Mango

Yasemin

Yasemin

Osmantuslar

Osmantuslar

Çilek

Çilek

Paçuli

Paçuli

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

75

20-40

2015

2516

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 85

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Si Eau de Toilette Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si Eau de Toilette parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
nur
Bence meyveli kokuları sevenler almalı.
happygirl
Armani edt'yi ilk denediğimde, bundan hiç hoşlanmadım. Aradan 1 sene geçti ve tekrar test ettim. Bunu gerçekten nedense çok güzel buldum. Bence bu daha soğuk hava yüzünden oldu. Soğuk / kapalı havalarda mükemmel giden bir parfüm. Kesinlikle kış ve sonbahar mevsiminde kullanılabilecek harika bir parfüm. Yaz mevsiminde denemenizi pek tavsiye etmem.
gonca
Meyveli şampanya kokuyor.
guler
Armani Sí koleksiyonunu gerçekten çok sevmek istiyorum ama bu parfüm sanki metroda herkesin üzerinde var. Bununla birlikte çok uzun sürmese bile Si koleksiyonunun en uygun ve sade parfümü.
ezgi
Benim için 20'li yaşların ortasında kendini ciddiye alan bir kadın gibi kokuyor. Cüretkâr koku değil ve onun yerine çok yumuşak karakteri nedeniyle inanılmaz derecede davet edici. Dünyadaki en çok güvendiğim ve sevdiğim insanların seni kucakladığında verdiği güven hissini bu parfümde yakalayabilirsiniz. Mesela anne kucaklaması. Bence kullanınca bırakmazsınız.
ceyda
Si'nin daha hafif, daha sıkı bir kuzeni. Daha fazla meyve ve daha güçlü çiçeklerle yumuşak sunulmuş bir içeriğe sahip. Benim üzerimdeki şu an kokladığım Si EDP'den çok daha az tatlı ama aynı zamanda daha genel ve yavan da değil. Bu koku zenginlikten yoksundur. Ağır olmasını beklemiyorum ama eksik derinlik şaşırtıcı. Daha karmaşık bir yapıya sahip olsaydı bence daha iyi olabilirdi. Çok sade yapılmış ve içindeki notalarda eksiklikler var sanki. İçinde değişik bir çiçek var ve bunu gerçekten de sevmiyorum. EDP daha iyi.
durdane
Sıkıcı, biraz sabunlu ve tütünün bir ipucu ile kuruyor. Buna dayanamıyorum! Ben pek sevemedim.
Begum
Tartışmasız, genel olarak kabul edilebilir güvenli bir koku. Hoş, kalabalıktan hoşnut ama seni unutulmaz kılmayacak. Erken bir pazartesi sabahı toplantısında giydiğiniz stabil hoş koku ... güzel kokmak istediğinizde kullanabileceğiniz ama herkes tarafından dikkatinizi çekmeyecek güzel sade bir parfüm.
ayseyildiz
Çok güçlü olan ve baş ağrısı tepkilerimi uyandıran Intense versiyonunu test ettiğimde bunun daha hafif versiyonunun olmasını istedim ve yaptığım araştırma sonucu bu modelin var olduğunu gördüm. Ben ezici yoğunluğuna rağmen kokuyu çok beğendim. Bu yüzden edt versiyonunu denemeye karar verdim ve bugün parfümeride üzerime püskürttüm. Bileklerime, boyun bölgesine ve fularıma cömertçe uyguladım. Daha sonra duş aldım bu yüzden cildimden gitti ama yine de benim eşarbımda oldukça farkedilebilir derecede halen duruyor. Bir edt için süper kalıcılığa ve farkedilirliğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Kokuya gelince, bana yoğun versiyonu hatırlattı ama aşağıya doğru yani kurumaya yakın sanki daha fazla çiçek hissi verdi. Bunu meyveli beyaz çiçekli olarak tanımlardım. Misk ve paçuli kokusunu çok az hissedebiliyorsunuz. Neredeyse hoş kokulu bir şampuan ya da meyveli şarap veya bebek pudrasının taze bir karışımı gibi oldukça temiz. Bunu beğendim. Bence edp yi denemelisiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.