Giorgio Armani Si Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Frezya

Frezya

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Ambroxan

Ambroxan

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

80

20-50

2013

2961

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Si Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Si parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir23611
bu parfümün yerine alberto sego markasının Si modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
yasemin
Bazı nedenlerden dolayı aklımdan geçen resim (parfümü sıktığımda) leopar desenli elbise giyen, pek çok bölünme barındıran güzel bir esmer. Aşırı da makyajlı. Kendine güvenen ve oldukça patron. O sigara dahi içiyor olabilir ve sesi çatlak. İşte böyle bir bayana has :D Başkalarında harika ama bende hiç hoş durmayan bir parfüm.
hlya41
Sonbahar ve soğuk havalarda harika. Bunun üzerine sayısız övgü aldım. Hatta kuzenim dışarı çıkıp bir şişedeki canlandırıcı sevinçli kokuyu satın almak zorunda kaldı. Benim en sevdiğim Armani kokularından biri. Beğenmeyen kendi bilir.
selena
Ahududu patlamasıyla başlar ve gülümseyen paçuli ve vanilyalı tatlı özellikler ile devam eder. Bu sıcak pembe buluta rağmen, zenginliği gibi bir şarap ve ahşabın pürüzsüzlüğü beni sonsuza kadar yaşatıyor. Kendimi Audrey Hepburn gibi hissettirdi :P
hatice
Armani Si, çıkışından bu yana çok iyi bildiğim bir parfüm. Kişilerin tepkilerini bildiğim halde kendim deneme konusunda tereddüt içindeydim. Sahip olduğum komşu şimdi taşındı ama resmen Si ile birlikte yaşıyordu. Mide bulandırıcıydı.
princess
Bu, Intense modelinden daha az ilginç bir versiyonu. Tatlı bir meyve dalgasıyla başlar ve şarap gibi özelliklere sahiptir. Ardından, paçuli notasıyla oldukça çabuk karışıklaşmaya başlar. Biraz tatlılık ve topraklık arasına girip çıkıyor, fakat tamamen tehlikeli.
leman
Birçok yorumcu ile hemfikir ve abartılıysa mide bulandırıyor. Ancak makul dozlarda, şık, kadınsı, kendine güvenen ve sadece ilahi bir ürün.
necla
Poster yani reklamı tarafından kandırılmayın. Beyaz bir gömlekli bayan yok. Si, bir balo elbisesinin içinde şenlikli bir kadın. Şuruplu, ama çok tatlı değil. Yeşil notalar dikkat çekmek için yarışmaz, ilginç bir bükülme katar. Kurumadaki özelliklerini korur ancak yumuşak ve ahenkli olur.
ezgi
Tatlı, sıcak, lezzetli ama biraz sıkıcı.
yonca
Dürüst olmak gerekirse internette gördüğüm çok olumsuz yorumlar beni şaşırttı. Bir EDP şişe aldım. Bana yürürken yemyeşil bir dükkanı hatırlatıyor. Si tatlı, aşırı çiçekli veya meyveli değil (şükür) değil. Yeni imza kokumu bulmuş olabilirim.
durdane
Şu an parfümüm neredeyse tamamen boş ve yakında geri alacağım. Aslında tekrar satın alacağım ilk parfüm olacak. Çünkü hep değiştiririm. Bunu neredeyse her gün bir yıl boyunca kullandım. Bugün şişeyi tekrar kokladım ve neden ona aşık olduğumu yine hatırlıyorum. Aynı zamanda seksi ve oldukça gizemli bir genç kadın düşünmemi sağlıyor. 5-6 saat sonra kesinlikle seveceğim saf vanilya kokusuna dönüşüyor. Uzun ömürlü bir parfüm ve farkedilirlik süper. Sephora'nın en çok satan parfümlerinden biri. Popüler olup olmadığı umrumda bile değil, bir parfümü seversem herkes kullansa dahi ben onu kullanırım arkadaş :)

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.