Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Beyaz çiçekli yalancı akasya

Beyaz çiçekli yalancı akasya

Yasemin

Yasemin

Buğday

Buğday

Badem

Badem

Benzoin

Benzoin

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

89

25-50

2002

4257

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 10

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 70

GÜNDÜZ
gece

% 30

GECE

Sensi Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Sensi parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
selena
Bu üretimi durdurulan bebeğin bulunması zor bir görev. günlerce arama yaptıktan sonra bulduğum ilk ve tek şişeyi kapmaktan başka seçeneğim yoktu. Notalar öylesine umut verici ki incelemeler beni teşvik etti. Benim koleksiyonumda dürüst olmak gerekirse, düşündüğüm kadar benzersiz değil tabii ki ama aklımda inşa etmiş olduğum şeyi bulduğuma eminim. 3.4 Oz şişesi ile sensi'den memnunum. Sensi, şu ana kadar test ettiğim en gaddar kokulardan biri. Yumuşak, pürüzsüz ve yuvarlak. Bu kremsi bir koku ve sevmem için yeterli. Deneyim fırsatına sahip olduğum için mutluyum ❤❤❤❤
kadriye
Sensi'yle ilgili olarak cidden çok üzülüyorum. Güzel bir toz badem kokusu. Beyaz kanatlar gibi ılımlıydı. Hiçbir şey olmasaydı bu parfümlerin çok güzel kokusu vardı. Ama umutsuz bir şekilde belki yeniden gelir diye bekliyorum.
sude
Sensi'yi sevip özlediyseniz size çok benzer bir koku önerebilirim. Yves Saint Laurent Cinema modelinden hoşlanma ihtimaliniz çok yüksek. Şu anda bu parfümü kullanıyorum ve 2005 yılında kullandığım Sensi whitch benzeri bir içeriğe sahip.
halime
Başta vanilya kokusu aldığımı iddia edebilirim. Yoksa benzoin bu mu? Nefes kesici, çok seksi, çok aromatik kokuyor. Ben yaklaşık 6 saat sonra içeriğinin en güzel anını yaşadım. ❤ Teşekkürler Alberto Morillas, çok hoş bir parfüm.
ezgi
Sensi pürüzsüz ve rahatlatıcıdır. Kremalı badem ve bunun için sıcak bir odunsu içeriklere sahip özel bir yüzü vardır. Ben özellikle şehvetli, sadece rahatlatıcı görüyorum. Benzoin, bademin çok keskin olmasını önler ve zamanla güçlenir. Sensi, herhangi bir sınırı kırmaya ya da herhangi bir şok yaratmaya çalışmadığı için kesinlikle benzersizdir. Kendi cildinde rahat olan bir kadın gibi. Ayrıca bir kadının parfümü, ne bir çiçek banyosu, ne de şekerli bir muamele, ancak modern ilham kaynağıdır.
derya
Sensi'nin büyük bir şişesine rastladım son kez ama bir şişe benim için yeterli değil. Akşamları özel günler için sıcak havalarda bulabileceğiniz güzel bir koku olarak buluyorum. Geçen sene soğuk kış günlerinde denediğim son şişeye kıyasla çok şık ve zengin. Bu şişeyi kış aylarında denemeye ihtiyacım var ki, o aylarda benim için son derece yararsız görünüyordu. versiyonlar arası fark cidden çok fazla var.
beren
Benzersiz bir kokuydu ve bir daha satın alamam çünkü çoktan gitti bitti püf oldu. Üretilmiyor sanırım bulamıyorum. 2 saat sonra cildim üzerinde etkisi zayıflar. Hafifçe badem kokusu hissediliyor. Göz kamaştırıcı biçimde güzelce yapılmış sıcak. 5 ml'lik bir edp bende hala var. Günümüzde piyasada benzer bir koku bulamıyorum. Benim bu parfüm ile ilgili mutsuz olduğum şey Sensi hakkında konuşmak gerekirse farkedilirlik ve uzun ömürlü olması çok kötü performansda. 3 saat anca gidiyor. 3 saat sonra tamamen gitti.
ceyda
Yılda 3-4 kez alıp kullanıyorum. Özellikle kışın çok değerli ve muhteşem. Keşke geri getirselerdi. Benim mütevazi kocama göre gerçekten kıyaslanacak hiçbir şey yok bu parfümle.
ayseyildiz
Temmuz 2014'teki gruplar için geçerlidir. Şişelerin siyah olduğundan emin olun."

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.