Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm

Giorgio Armani Sensi doğu batı sentezini birleştiren oryantal - çiçeksi koku olarak sınıflandırılmıştır. Yasemin içeriği ile kadınsı bir karakter kazandırılmıştır. 2002 senesinde oluşturulmuş ve arkasındaki burunlar Alberto Morillas ve Harry Fremont'tur.

Üst Nota
Limon

Limon

Beyaz çiçekli yalancı akasya

Beyaz çiçekli yalancı akasya

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Buğday

Buğday

Badem

Badem

Alt Nota
Benzoin

Benzoin

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 22 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
72%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
76%
22 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
42%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
58%
12 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
67%
GECE
GECE
33%
12 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
17%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
33%
KIŞ
KIŞ
50%
12 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
25-50 Yaşlar için uygun
2002 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 89
6720 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
78 Puan Aldı

Giorgio Armani Sensi Bayan Parfüm Yorumları

Bu üretimi durdurulan bebeğin bulunması zor bir görev. günlerce arama yaptıktan sonra bulduğum ilk ve tek şişeyi kapmaktan başka seçeneğim yoktu. Notalar öylesine umut verici ki incelemeler beni teşvik etti. Benim koleksiyonumda dürüst olmak gerekirse, düşündüğüm kadar benzersiz değil tabii ki ama aklımda inşa etmiş olduğum şeyi bulduğuma eminim. 3.4 Oz şişesi ile sensi'den memnunum. Sensi, şu ana kadar test ettiğim en gaddar kokulardan biri. Yumuşak, pürüzsüz ve yuvarlak. Bu kremsi bir koku ve sevmem için yeterli. Deneyim fırsatına sahip olduğum için mutluyum ❤❤❤❤
Sensi'yle ilgili olarak cidden çok üzülüyorum. Güzel bir toz badem kokusu. Beyaz kanatlar gibi ılımlıydı. Hiçbir şey olmasaydı bu parfümlerin çok güzel kokusu vardı. Ama umutsuz bir şekilde belki yeniden gelir diye bekliyorum.
Sensi'yi sevip özlediyseniz size çok benzer bir koku önerebilirim. Yves Saint Laurent Cinema modelinden hoşlanma ihtimaliniz çok yüksek. Şu anda bu parfümü kullanıyorum ve 2005 yılında kullandığım Sensi whitch benzeri bir içeriğe sahip.
Başta vanilya kokusu aldığımı iddia edebilirim. Yoksa benzoin bu mu? Nefes kesici, çok seksi, çok aromatik kokuyor. Ben yaklaşık 6 saat sonra içeriğinin en güzel anını yaşadım. ❤ Teşekkürler Alberto Morillas, çok hoş bir parfüm.
Sensi pürüzsüz ve rahatlatıcıdır. Kremalı badem ve bunun için sıcak bir odunsu içeriklere sahip özel bir yüzü vardır. Ben özellikle şehvetli, sadece rahatlatıcı görüyorum. Benzoin, bademin çok keskin olmasını önler ve zamanla güçlenir. Sensi, herhangi bir sınırı kırmaya ya da herhangi bir şok yaratmaya çalışmadığı için kesinlikle benzersizdir. Kendi cildinde rahat olan bir kadın gibi. Ayrıca bir kadının parfümü, ne bir çiçek banyosu, ne de şekerli bir muamele, ancak modern ilham kaynağıdır.
Sensi'nin büyük bir şişesine rastladım son kez ama bir şişe benim için yeterli değil. Akşamları özel günler için sıcak havalarda bulabileceğiniz güzel bir koku olarak buluyorum. Geçen sene soğuk kış günlerinde denediğim son şişeye kıyasla çok şık ve zengin. Bu şişeyi kış aylarında denemeye ihtiyacım var ki, o aylarda benim için son derece yararsız görünüyordu. versiyonlar arası fark cidden çok fazla var.
Benzersiz bir kokuydu ve bir daha satın alamam çünkü çoktan gitti bitti püf oldu. Üretilmiyor sanırım bulamıyorum. 2 saat sonra cildim üzerinde etkisi zayıflar. Hafifçe badem kokusu hissediliyor. Göz kamaştırıcı biçimde güzelce yapılmış sıcak. 5 ml'lik bir edp bende hala var. Günümüzde piyasada benzer bir koku bulamıyorum. Benim bu parfüm ile ilgili mutsuz olduğum şey Sensi hakkında konuşmak gerekirse farkedilirlik ve uzun ömürlü olması çok kötü performansda. 3 saat anca gidiyor. 3 saat sonra tamamen gitti.
Yılda 3-4 kez alıp kullanıyorum. Özellikle kışın çok değerli ve muhteşem. Keşke geri getirselerdi. Benim mütevazi kocama göre gerçekten kıyaslanacak hiçbir şey yok bu parfümle.
Temmuz 2014'teki gruplar için geçerlidir. Şişelerin siyah olduğundan emin olun."
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER