Giorgio Armani Myrrhe Imperiale Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Benzoin

Benzoin

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Pembe biber

Pembe biber

Safran

Safran

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

84

20-50

2013

1500

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Myrrhe Imperiale Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Myrrhe Imperiale parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
irem
En sevdiğim tütsü notalarında en iyi sonuca gelmiş harika bir parfüm. Bu tütsü ibadethane tütsüleri ile karşılaştırılmasın. İnanılmaz ve çok farklı şekillerde lanseden ve sizi etkileyen bir içeriğe sahip. Tütsü kokularını sevenler için bulunulmaz bir nimet olan bu parfüm tüm gün ve gece boyunca kalıcılığı ve farkedilirliği konusunda da aşırı derecede iddialı ve başarılı bir parfüm.
Kısacası Unisex , uzun ömürlü, hoş ve harika! yüz üzerinden 90 lık bir ürün benim gözüme.** Giorgio Armani Myrrhe Imperiale** olayı aşmış.
admin
Armani Myrrhe Impériale içerisinde bulunan ilginç bir notadan bahsetmek istiyorum. Mür sakızı; ilaç ve parfüm olarak kullanılan değerli ve hoş kokulu bir yağ. Bitkinin kabuğundan elde edilen reçine ile yapılmış bu parfümü almasanız dahi bir kez denemenizi tavsiye edebilirim. En üst notasında ve yoğunluğunda mür olan Giorgio Armani Myrrhe Impériale gerçekten denemeye değer bir parfüm. Kalıcılığı ve fardekilirliği konusunda da gayet başarılı bir ürün

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.