Giorgio Armani Gio Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Gül

Gül

Mandalina

Mandalina

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Bergamot

Bergamot

Yasemin

Yasemin

Sümbül

Sümbül

Karanfil

Karanfil

Sümbülteber

Sümbülteber

Mür

Mür

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Styrax

Styrax

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

84

20-60

1992

2770

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Gio Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Gio parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
feriha
Bu parfümden bende 100 ml var. İçinde % 80 kaldı. Hala kullanmıyorum. Baydı hemen.
princess
Babam bana yılbaşı için bir şişe hediye etmişti. Ama bence çok yanlış bir parfüm almış. İstediğim tek şey Ácqua di Giò Acqua ve buna tamamen aşık olduğumdan beri biraz hayal kırıklığına uğradım. Bunu pek beğenmedim :(
leman
Bir iyilik karşılığında ev arkadaşıma hediye ettim :) çok sevdi :D harika bir parfüm.
sebi
1992'de ortaya çıktığından beri bu parfümü çok sevdim. Hiç bir zaman durdurulamadığı için uygun bir değişim bulamadım. Hala aynı ve değişmedi. 2-3 sene de bir aldım. Hala bir şişem var. Beğenerek kullandığım bir parfüm.
sude
Bana bunu bir hostes tavsiye etmişti. Yaşım genç ve aldığıma pişmanım. Olgun duran bir parfüm. Daha yaş olarak büyük olan kişilerin tercih edebileceği bir parfüm. Kalıcılığı harika ama hakkını yememek lazım.
songul
Parfümü seviyorsanız kesinlikle saklayın. :) çünkü sarı şişeyi bulmak artık imkansız gibi.
yonca
Uzun zamandır istemiştim ancak düşüncelerime dayanarak zihnimi hazırlayamadım. Ben ballı çiçek düşüncesine olumlu baktım. Sümbülteberin yoğun olduğunu duyunca yorumlarda tereddüt etmiştim. İlk kullandığımda düşüncelerimin abartı olduğunu hissettim ama şu an bana çok ağır geliyor. Normalde burun kokuya alışır ve hissetmez bile ama çevremdekiler çok ağır olduğunu belirtiyor. Üzerinizden çıkmıyor desem daha doğru olur.
Ysmngls
Yıl 2013'tü. 1 sene boyunca kullandım. Zaman ne kadar çabuk akıp geçmiş :S mükemmel bir parfümdü ama çok yoğun.
zeyna
1995/1996 civarında kullanmıştım ama bittiğinde sevindim. Çok güçlü parfüm. Tekrar kullanılabilir olsaydı kesinlikle tekrar satın alırdım. Boğuyordu.
zeynep
Çok yoğun notalara sahip bir odunsu çiçekli oryantal. Biraz uzun sürer ve kalıcılık canavarı. Fark edilirlik mükemmel

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.