Yıldız anason

Yıldız anason

Armut

Armut

Şakayık

Şakayık

Manolya

Manolya

Frezya

Frezya

Yonca çiçeği

Yonca çiçeği

Karanfil

Karanfil

Kediotu

Kediotu

Misk

Misk

Sedir

Sedir

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

67

20-50

2006

2786

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Güzel ve hoş bir koku. Açılış güzel, çiçekler bir harika. Biraz kremsi. Çok yumuşak bir The One - Dolce Gabbana gibi kokuyor. Ama fazla kalmıyor. Şişeyi sevdiğim için satın aldım ve güzel bir yazlık parfüm olacağını düşündüm. Genç insanlar için ideal ama kalıcıda olmalıydı. intense modeli çıkar diyeceğim ama kendisini bile ortalıkta göremiyorum.
Bunun üst notalarını çok seviyordum. Yani ilk sıktığınız andaki koku mükemmel. Kısa sürede sonra kaybolurdu. Hiç güçlü bir parfüm değil.
Güzel normal bir gün kokusu. Özel bir şey yapmadığım günlerde sıkardım. Ofise gitmek için felan bunun gibi şeyler. Temiz kokuyor.
Her gün kullanım için harika ve üzerinizde tüm gün kalır. İş için kullandım ama favorim değil. Zaten kaldırılmış diye duydum.
Lise parfümüm. Armut, armut ve armut. Yine de kız arkadaşımla bir kahve günü için buluşmaya gidecekken giyerdim mesela. Çok hoş bir kokuydu. Şimdi alberto sego kullanıyorum.
Artık bu parfümü bulamıyorum .. herkes benzer bir parfüm veya nereden satın alacağımı biliyor ise ve yorumlara yazar ise çok sevinirim.
Armut, narin çiçeklerle birlikte olan sandal ağacı, karanfil ve belirgin misk ipuçları ile birlikte hafifçe kızılcıklar. Hoş, aşırı tatlı değil. Tam istediğim gibi.
Keşke bunu geri getirmeleri ne kadar güzel olurdu. Ne kadar isterdim. Depolamam lazımmış :(
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm