Giorgio Armani Emporio Remix for Her Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Yıldız anason

Yıldız anason

Armut

Armut

Şakayık

Şakayık

Manolya

Manolya

Frezya

Frezya

Yonca çiçeği

Yonca çiçeği

Karanfil

Karanfil

Kediotu

Kediotu

Misk

Misk

Sedir

Sedir

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

67

20-50

2006

2536

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 60

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Emporio Remix for Her Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Remix for Her parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
whoisselly
Güzel ve hoş bir koku. Açılış güzel, çiçekler bir harika. Biraz kremsi. Çok yumuşak bir The One - Dolce Gabbana gibi kokuyor. Ama fazla kalmıyor. Şişeyi sevdiğim için satın aldım ve güzel bir yazlık parfüm olacağını düşündüm. Genç insanlar için ideal ama kalıcıda olmalıydı. intense modeli çıkar diyeceğim ama kendisini bile ortalıkta göremiyorum.
happygirl
Bunun üst notalarını çok seviyordum. Yani ilk sıktığınız andaki koku mükemmel. Kısa sürede sonra kaybolurdu. Hiç güçlü bir parfüm değil.
Fun1da88
Güzel normal bir gün kokusu. Özel bir şey yapmadığım günlerde sıkardım. Ofise gitmek için felan bunun gibi şeyler. Temiz kokuyor.
gonca
Her gün kullanım için harika ve üzerinizde tüm gün kalır. İş için kullandım ama favorim değil. Zaten kaldırılmış diye duydum.
feriha
Lise parfümüm. Armut, armut ve armut. Yine de kız arkadaşımla bir kahve günü için buluşmaya gidecekken giyerdim mesela. Çok hoş bir kokuydu. Şimdi alberto sego kullanıyorum.
ezgi
Artık bu parfümü bulamıyorum .. herkes benzer bir parfüm veya nereden satın alacağımı biliyor ise ve yorumlara yazar ise çok sevinirim.
boncuk
Armut, narin çiçeklerle birlikte olan sandal ağacı, karanfil ve belirgin misk ipuçları ile birlikte hafifçe kızılcıklar. Hoş, aşırı tatlı değil. Tam istediğim gibi.
Aysunatar
Keşke bunu geri getirmeleri ne kadar güzel olurdu. Ne kadar isterdim. Depolamam lazımmış :(

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.