Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Biberiye

Biberiye

Sarı papatya

Sarı papatya

Kakule

Kakule

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

82

18-60

2001

3858

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Emporio Armani White For Him Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani White For Him parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
trparfum
Taze, bitkisel ve genç. Süper bir koku. Her daim kullanılabilir. Zaman ayrımı yapmadan kullanabilirsiniz.
Senior67
Üretimi neden durdurduğunu anlayamıyorum. Bana göre her zaman en iyi koku oldu. Belki white bir fanatiklik ... Birçok başka parfüm denedim ama white hala en iyisi. Geri dön geri dön, ne olur geri dön.
sendromx
Şimdiye kadar üretilen (armani tarafından) en hoş olmayan kokulardan biridir. Taze ve temiz görünüyor ama belirli bir süre sonra rezalet bir hale bürünüyor.
Makbiyaz
Başka sitelerdeki yorumlar üzerine benzeri olduğunu söyledikleri DSquared Rocky Mountain Wood aldım. Çünkü bu güzel kokuya hastaydım. Kesinlikle alakaları bile yok. Ama diğer yorumda (burdaki) alberto sego markasından bahsetmişler. Hem zeugma hemde enigma aldım ve bu zamana kadar parfüm kullanmamışım. Hepsi geride kaldı. Muhteşemler muhteşem. Böyle güzel kokup bu kadar uzun süren parfüm görmedim. Armani white da bulursam ama bundan da alacağım.
emrealtin
Beyazın gücü, çok doğal kokan sütlü tarafıdır.
ekrem
Beyler harika bir koku ve bulamıyorum. Bu süper kokuyu tekrar koklamak istiyorsanız bir benzeri, Max Gordon Coming UP White. Daha da iyisini istiyorsanız Alberto Sego enigma derim.
durmus
İnsanların cildinin yapısına göre farklı tepki verdiğini düşünüyorum. Kalıcılık daha iyi olabilirdi.
AKKAVAK
Narenciyeli, sakin, temiz, yumuşak. Performans çok iyi. 7/10 puan verebilirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.