Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal

Portakal

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Mandalina

Mandalina

Çin tarçını

Çin tarçını

Zencefil

Zencefil

Bergamot

Bergamot

Iris

Iris

İncir yaprağı

İncir yaprağı

Nane

Nane

Karanfil

Karanfil

Misk

Misk

Ağaç kabuğu

Ağaç kabuğu

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

84

18-60

2001

3898

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Emporio Armani White For Her Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani White For Her parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir20829
Yıllarca kullandım yerine başka koku koyamadım. Açık parfüm firmasından bulabiliyorum sadece ve bu aslında zoruma da gitmiyor değil. Yeniden üretilmesinini çok ama çok diliyorum
Senem
Taze, yoğun ve aynı zamanda harika hissettiriyor. İş günlerim için harika. Şişemin yarısı hala duruyor ama artık bulması çok zor.
princess
Bu kokuyu sevdim. Koku sütlü, sıcak. Bulması sıkıntı ama biraz.
Monolyahanim
Bu parfümün üretimi durduruldu mu? Birisi bana söyleyebilir mi?
pelina
Beyaz çiçeklerin yüksek konsantrasyonunun verebileceği dumanlı notalar hissediyorum. Beyaz çiçek buketi. Çok güzel.
kadriye
Benim kullandığım en özel ve hoşuma giden parfüm. Uzaktan yakından bu kokuya benzer bir şey yok. Lütfen geri üretin.
Burcu
Benim için en iyi koku. 2 yıl boyunca kullandım. Gerçekten üzgünlüğümü anlatamam çünkü firma bunu yapmayı bıraktı. Bu favoriyi geri getirirlerse kesinlikle çok mutlu olacağım.
nur
Bu güne kadar bunun gibi kokan bir parfüm yok. Kesinlikle bir naneli diş macunu gibi başlar ve kurumaya doğru mis gibi temiz beyaz misk kokusu ortaya çıkıyor. Aralarında yeşil, odunsu incir ve ağaçsı özler mevcut. Denemelisiniz.
Begum
Yeşil şişe parfümüi 2010'larda modaya girmeden önce, armani havadar beyazı sunmuştu. Beyaz, daha sonra sulanan bu yeşil şişelerin karışımı gibi. İlk açılışta biraz alkol sertliği ile açılıyor. Votka türünün, saf turunçgillerin ekşi notuna ulaşmak için kurumaya karar vermesi için sabırlı olmalısınız. Zaman geçtikçe, beyaz daha iyi ve daha dengeli hale geliyor. Doğru miktarda odunsu nota, incir yaprağı, zencefil, meyve ve çiçeklerle karşılaşacaksınız. Eşsiz değil ama oldukça keyifli bir deneyim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.