Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Zencefil

Zencefil

İncir yaprağı

İncir yaprağı

Nane

Nane

Misk

Misk

Ağaç kabuğu

Ağaç kabuğu

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

83

25-50

2007

2189

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Ben sadece aşkı hissettim .... saf ve masum ... umarım bitirdikten sonra tekrar bulurum. Uzun süreli bir güce sahip.
Uzun ömürlü ama biraz fazla güçlü. itiraf etmeliyim ki onu bir parfüm yerine araba kokusu olarak kullanmaya başladım :(
Gerçekten rahatlatıcı. Kentsel, modern, çalışan bayanlar için güzel bir seçim.
Armani beyazını neredeyse 10 yıldır kullandım. Şimdi sonuncu olanı kullandım ve hoşlandığım başka bir parfüm bulamıyorum. Çok fena :( Artık üretilmiyormuş.
Armani White'ı da çok sevdim ve bu özel baskıyı ilk olarak piyasaya sürüldükten sonra aldım ... En sevdiğim parfüm olduğu için yeni bir benzer parfüm arıyordum ama bugüne kadar yeni bir favori bulmanın zorlukları davar. Bence güzel bir parfüm modeli.
Bu koku orijinal Lei ile çok benzer. Üst notalar biraz daha erkeksi ve ferahtır ama vanilyalı kuru anları bir harika. Üst notaları kavramaktan ve hissetmekten çok hoşlanmıyorum. 20 dakika içinde bu koku güzel ve kremsi bir vanilya kokusuna dönüşüyor. Ofis içerisinde kullanmak için harika çünkü çok yumuşak ve enfes. Anahtar Kelimeler: Modern, Temiz, Taze, Çok yönlü. Bulursanız kaçırmayınız.
Neden bunun üretimini bırakmak zorunda kaldılar? Harika bir parfümdü. Yumuşak, temiz, kadınsı, zahmetsiz narenciye vanilya misk. Onu çok seviyorum ve geri getirmelerini dilerdim! Bence armani çok büyük hata yapmış.
Bugün Carolina Herrera 212'yi test ettim. Bence gayet güzel ve onu Armaninin bu beyazı ile karşılaştırılabilir buluyorum. Yani bir yedek arayanlar için bu bir seçenek olabilir. Devamlı kullandığım red pour elle de harika. İki parfüm arasında kaldım.
İlk önce belirtmem gereken bu parfüm gençliğimde, hafızamda kalandan oldukça farklı. Değiştirmişler mi yoksa ben mi net hatırlayamadım bilemiyorum. Ama bu yaz için harika bir narenciye kokusu. Bayıldım..
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm