Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Zencefil

Zencefil

İncir yaprağı

İncir yaprağı

Nane

Nane

Misk

Misk

Ağaç kabuğu

Ağaç kabuğu

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

83

25-50

2007

1891

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Emporio Armani Red Pour Elle (White) Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Red Pour Elle (White) parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
yasemin
Ben sadece aşkı hissettim .... saf ve masum ... umarım bitirdikten sonra tekrar bulurum. Uzun süreli bir güce sahip.
sebi
Uzun ömürlü ama biraz fazla güçlü. itiraf etmeliyim ki onu bir parfüm yerine araba kokusu olarak kullanmaya başladım :(
sude
Gerçekten rahatlatıcı. Kentsel, modern, çalışan bayanlar için güzel bir seçim.
Senem
Armani beyazını neredeyse 10 yıldır kullandım. Şimdi sonuncu olanı kullandım ve hoşlandığım başka bir parfüm bulamıyorum. Çok fena :( Artık üretilmiyormuş.
Selennn
Armani White'ı da çok sevdim ve bu özel baskıyı ilk olarak piyasaya sürüldükten sonra aldım ... En sevdiğim parfüm olduğu için yeni bir benzer parfüm arıyordum ama bugüne kadar yeni bir favori bulmanın zorlukları davar. Bence güzel bir parfüm modeli.
MELEK
Bu koku orijinal Lei ile çok benzer. Üst notalar biraz daha erkeksi ve ferahtır ama vanilyalı kuru anları bir harika. Üst notaları kavramaktan ve hissetmekten çok hoşlanmıyorum. 20 dakika içinde bu koku güzel ve kremsi bir vanilya kokusuna dönüşüyor. Ofis içerisinde kullanmak için harika çünkü çok yumuşak ve enfes. Anahtar Kelimeler: Modern, Temiz, Taze, Çok yönlü. Bulursanız kaçırmayınız.
Monolyahanim
Neden bunun üretimini bırakmak zorunda kaldılar? Harika bir parfümdü. Yumuşak, temiz, kadınsı, zahmetsiz narenciye vanilya misk. Onu çok seviyorum ve geri getirmelerini dilerdim! Bence armani çok büyük hata yapmış.
durdane
Bugün Carolina Herrera 212'yi test ettim. Bence gayet güzel ve onu Armaninin bu beyazı ile karşılaştırılabilir buluyorum. Yani bir yedek arayanlar için bu bir seçenek olabilir. Devamlı kullandığım red pour elle de harika. İki parfüm arasında kaldım.
derya
İlk önce belirtmem gereken bu parfüm gençliğimde, hafızamda kalandan oldukça farklı. Değiştirmişler mi yoksa ben mi net hatırlayamadım bilemiyorum. Ama bu yaz için harika bir narenciye kokusu. Bayıldım..

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.