Giorgio Armani Emporio Armani Night Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Çin tarçını

Çin tarçını

Alıç çiçeği

Alıç çiçeği

Yaban mersini

Yaban mersini

Bergamot

Bergamot

Siklamen

Siklamen

Manolya

Manolya

Orkide

Orkide

Frezya

Frezya

Müge

Müge

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

88

25-60

2003

4358

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Emporio Armani Night Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Night parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir5934
En sevdiğim parfümdü.. Neden artık piyasada bulunmuyor ya da kaldırıldı bu parfüm anlamak imkansız. Eşi benzeri yok olmayacak.
misafir15457
Çikolatayı seviyorum ve çayı seviyorum ve sadece ikisinin lezzetli bir şeyle birleştirilmesi doğal görünüyor. Hangi firma çikolata çay karışımı riskine girip böyle iyi bir ürün sunabilir ki? Tasarlayana helal olsun derim. Yukarıdaki notalara görünmese de benim hissettiğim duygular bunlar.
Monolyahanim
Armani, Night, White, City Glam ve remix'i geri getirmeli .. bunun yerine en kötü olanları sunmaya devam ediyor.
princess
Sandal ağacı olduğunu düşündüğüm sıcak amberimsi bir tabana sahip. Yumuşak, güzel bir pudra kokusu olarak hatırlıyorum. Meyveleri oldukça belirgindi ve muhtemelen özenle seçilmişler. Seksi bir elbiseye ihtiyaç duymayan, canlandırıcı, güven verici kokulardan biriydi. Onu seviyordum. Bulursanız kaçırmayın çünkü artık çok değerli.
necla
Kadınsı, şehvetli, klas ... Tamamen onu seviyorum ve daha sevmeyeni görmedim. ARMANI GERİ GETİRRRRR.
guler
Benim ilk gece parfümümdü ... her ne kadar gün boyunca iyi olsa da.. Bana bu koku hep benzersiz gelmişti ... Bulmak kolay değil. Harikaydı.
edaiste
Eskiden kullanmıştım ve geri yeniden bir tane daha aldım. Mutluyum ve hala daha önce beğendiğim gibi ve hiç bir değişiklik yok. Sevimli ve sevinç dolu muhteşem bir parfüm. Emporio Armani Night artık bir antika değerinde.
durdane
2003 yılında kullanmıştım ve tekrar sahip olmak istiyorum ama artık piyasada değil. :(
boncuk
Armani night modeline vurulmuştum ve onu çok özledim ... Bu seksi bir koku ama gece veya gündüzde giyilebilir. Bunu kışın da denemek için sabırsızlanıyorum çünkü bir paket buldum.
Aysunatar
Armani'nin bu muhteşem modeline benzer bir şey arıyorum. Asla böyle bir şey bulunamadı ve bulamayacağım. Şimdi 2016 ve benim öğrencilerim hala bu parfümü kullanıyor. Gerçekten en iyisiydi. Lütfen geri dön.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.