Ananas

Ananas

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Adaçayı

Adaçayı

Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Siklamen

Siklamen

Orris kökü

Orris kökü

Yasemin

Yasemin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

89

30-60

1998

1784

kalıcılık

% 59

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 44

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE
captcha
Ne söyleyebilirim ? Sadece inanılmaz güzel muhteşem mükemmel parfüm.
Yeniden düzenlenmiş versiyonda çok fazla nane var. 90'ların sonundan itibaren orijinal her zaman en iyisi olacaktır. Yenisini beğenmedim.
Bu kokunun günlük kullanımı ve sevilmesinin kolay olduğuna inanıyorum, İş ve gündelik hayat için bu kokuyu tercih ederim. Benim hoşuma gidiyor.
İlk şişemi 2000 yılında aldım. 2016 yılında bir tane daha aldım. Kokusu hoş ama çok zayıf! Çok kötü, reforme edilmiş. Bu şaheserden gerçekten çok kötü sonuçlara gidilmiş. Önceden harika ötesiydi.
İlk kokuda aşk! Kokuları takdir etmemi sağlayan koku. Tüm durumlarda kullanılabilecek olan değerli esans. Bayanlar buna bayılacak! İltifatlar bolca gelir emin olun.
Bu şahesere düzenli olarak geri dönüyorum. Kısaca burnuma odunsu aromalı harika bir koku bırakıyor. Çok sıcak, yumuşak, temiz. İlk kez lisenin ilk yılında kullandım ve kendisine aşık oldum. 17 yıl sonra hala böyle bir şey koklamadım. Bu yüzden bu eşsiz yaratım için büyük başparmak havaya kaldırılır. Bu benim düşüncemde çok karmaşık, zengin ama hafif (kalıcı) bir koku. Keskin narenciye notalarını alamıyorum fakat misk, hindistan cevizi ve sıcak narenciye parçaları ile sandal ağacının iyi bir karışımı sizleri bekliyor olacak.
Güzel kokuyor. Bazı güzel notaları var ama kalıcı bir etki yaratmıyor. Özgünlük: 5 üzerinden 4 diyebilirim. Pozitifler negatiflere ağır basıyor bu parfümde. Her yönden de inceledim ama tek tel yazmak bayağı uzun sürecek. Bence denenmesi gereken ve bazı arkadaşların çok hoşuna gidecek bir Armani parfümü. Ne olursa olsun satın almadan önce deneyin.
Birkaç hafta önce bunu satın aldım. İçeriğine hiç bakmadan aldım. Uzun ömürlülük ve fark edilirliğinin çok düşük olduğunu bilmiyordum. Harcadığım paraya değmez. Yanına bile yaklaşmayın. Kokmuyor. Şu an si aldım birde alberto sego parfüm aldım 10 numara 5 yıldız.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm