Giorgio Armani Emporio Armani Lui Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Ananas

Ananas

Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Adaçayı

Adaçayı

Japon yuzu limonu

Japon yuzu limonu

Siklamen

Siklamen

Orris kökü

Orris kökü

Yasemin

Yasemin

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

89

30-60

1998

1569

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 56

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 57

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Emporio Armani Lui Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Lui parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Starboy
Ne söyleyebilirim ? Sadece inanılmaz güzel muhteşem mükemmel parfüm.
Omer
Yeniden düzenlenmiş versiyonda çok fazla nane var. 90'ların sonundan itibaren orijinal her zaman en iyisi olacaktır. Yenisini beğenmedim.
sedat
Bu kokunun günlük kullanımı ve sevilmesinin kolay olduğuna inanıyorum, İş ve gündelik hayat için bu kokuyu tercih ederim. Benim hoşuma gidiyor.
trparfum
İlk şişemi 2000 yılında aldım. 2016 yılında bir tane daha aldım. Kokusu hoş ama çok zayıf! Çok kötü, reforme edilmiş. Bu şaheserden gerçekten çok kötü sonuçlara gidilmiş. Önceden harika ötesiydi.
Senior67
İlk kokuda aşk! Kokuları takdir etmemi sağlayan koku. Tüm durumlarda kullanılabilecek olan değerli esans. Bayanlar buna bayılacak! İltifatlar bolca gelir emin olun.
Uslanmaz2133
Bu şahesere düzenli olarak geri dönüyorum. Kısaca burnuma odunsu aromalı harika bir koku bırakıyor. Çok sıcak, yumuşak, temiz. İlk kez lisenin ilk yılında kullandım ve kendisine aşık oldum. 17 yıl sonra hala böyle bir şey koklamadım. Bu yüzden bu eşsiz yaratım için büyük başparmak havaya kaldırılır. Bu benim düşüncemde çok karmaşık, zengin ama hafif (kalıcı) bir koku. Keskin narenciye notalarını alamıyorum fakat misk, hindistan cevizi ve sıcak narenciye parçaları ile sandal ağacının iyi bir karışımı sizleri bekliyor olacak.
KnnBaykal
Güzel kokuyor. Bazı güzel notaları var ama kalıcı bir etki yaratmıyor. Özgünlük: 5 üzerinden 4 diyebilirim. Pozitifler negatiflere ağır basıyor bu parfümde. Her yönden de inceledim ama tek tel yazmak bayağı uzun sürecek. Bence denenmesi gereken ve bazı arkadaşların çok hoşuna gidecek bir Armani parfümü. Ne olursa olsun satın almadan önce deneyin.
zakir
Birkaç hafta önce bunu satın aldım. İçeriğine hiç bakmadan aldım. Uzun ömürlülük ve fark edilirliğinin çok düşük olduğunu bilmiyordum. Harcadığım paraya değmez. Yanına bile yaklaşmayın. Kokmuyor. Şu an si aldım birde alberto sego parfüm aldım 10 numara 5 yıldız.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.