Giorgio Armani Emporio Armani Lei Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Ananas

Ananas

Limon

Limon

Sümbülteber

Sümbülteber

Mandalina

Mandalina

Armut

Armut

Bergamot

Bergamot

Orris kökü

Orris kökü

Yasemin

Yasemin

Kediotu

Kediotu

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

87

25-55

1998

1459

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 63

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 88

GÜNDÜZ
gece

% 13

GECE

Emporio Armani Lei Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Lei parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
parfumbaba
Lei gerçekten diğer harika kremalı cilt kokularına benziyor.
mert
Muazzam bir şey olduğunu söyleyemem.
dogukan
Sabunlu, tatlı, tuzlu ve ılık. Bir çeşit plaj havası alıyorum. Güneş koruma losyonu gibi kokuyor bana. Ayrıca büyük tasarımcı evlerden popüler tatlı parfümleri hatırlatıyor. Benim koku tarzım değil. Yeniden formüle edilmiş olsa gerek çünkü yıllar önce test ettiğimde bunu beğenmiştim. Çok olgun kokulu ve ciddi bence. Bu bana son derece güçlü bir Naomi Campbell parfümünü daha derinden hatırlatıyor.
adem
Bu parfümlerin serisindeki tüm modeller favorilerimden biri olmaya devam ediyor. Bu modeli sadece geri aldım. (çok parfüm kullandım ama hiç geri dönüş olmamıştı) Bu kadar çok sevmemin sebebi tüm ihtiyaç ve isteklerimi karşılıyor olması. Sıcak ama temiz ve havalı, seksi ama bir yandan da iddialı ve güçlü.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.