Liçi

Liçi

Ahududu

Ahududu

Çarkıfelek çiçeği

Çarkıfelek çiçeği

Gül

Gül

Müge

Müge

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Pralin

Pralin

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

20-60

2015

1846

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 78

GÜNDÜZ
gece

% 22

GECE
captcha
Çok yoğun bir bayan parfümü. Gül / paçuli / sıcak etken notalar ve tatlılıklarla başlar. En baskın notanın bazı toz / menekşe anlaşmalarıyla karıştırıldığını düşünüyorum. Ayrıca bugün gibi bir kış gününde burnuma çok hoş gelen safran gibi bir şeyin kokusunu alıyorum. Her gün ve her yerde giyebileceğim bir şey değil. Rahat ve sıcak hissetmemi sağlıyor.Uzun ömürlü gücü harika.
Uzun ömürlü ve herkesin fark edeceği parfüm arıyorsanız.
Bayanda 1. Emporio Armani Diamonds Violet
Erkekte 2. Alberto Sego / Zeugma
Tartışmaya bile gerek yok.
Herkes yazmış ama ben bunun içinde hiç menekşe kokusu almıyorum. Oldukça erkeksi bulduğum bir parfüm.
Şimdiye kadar bu kadar hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğramadım. Bunun ilk 3 dakikası bana Armani Sensi'yi hatırlattı. Göz kırptı ve sonra kayboldu. Ortadan kayboldu ve arkasından plastik liçi kokusuna kendini bıraktı ve yine arkasından çok hızlı bir şekilde soldu. Övenleri anlamadım.
Çoğunlukla meyve ve tatlı içeriklere sahip. Eğlenceli ve yaz mevsiminde gündüz kullanımı için uygundur. Neredeyse her gün bunu kullanıyorum. Diamonds Violet modeli çok başarılı bir parfüm. Pralin, liçi, vanilya, tutku meyvesi, çilek tam bir tatlı bombası. Sevdiğim her şey bu şişenin içinde. Ruh halimi yükseltiyor ve beni gerçekten iyi hissettiriyor. Enerjik bir parfüm arıyorsanız alın.
Orijinal Diamonds'a benzer ama içinde daha çok menekşe var ve çok tatlı ilkbahar veya yaz kokusu olarak kullanabilirsiniz. Bugün çok fazla övgü aldım ve yakınımdaki insanlar ne kullandığımı soruyorlar. Çok iyi kalıcı güce sahip. Hatta ertesi sabah kokusunu çok net alıyorum.
İnanılmaz koku. Yaz meyveleri ve tatlı menekşeler var. Ayrıca vanilya ve paçulinin ipuçlarını hissedebilirsiniz. Paçuli kokusu menekşe kadar güçlü değil. Benim için biraz fazla güçlü bir parfüm. Saatlerce ciltte kalıyor. Diamonds serisinin hepsi güzel. Deneyin.
Orijinal Diamond'ların serisinin en tatlısı. Rose'dan daha az yeşil. Violet modelinin içindeki pralin notasını çok sevdim. Tatlılık içindeki menekşeyi kapamıyor ve menekşenin harika kokusunu da hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle denemeye değer bir mor içerik kokusu.
Bunu gerçekten çok seviyorum. Çok güzel ve kadınsı. Bu benim için hissettirdiklerine bakarsak sevmediğime rağmen menekşeyi çirkin bir menekşeye sahip değil. Tatlı menekşeler ve ormanların karışımını çok sevdim. Mükemmel. Fark edilirliği ve uzun ömürlülüğü saatlerdir sürüyor.
İçindeki notalarda sanırsam pralin var ve ben kokusunu çok seviyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm