Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Violet Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Liçi

Liçi

Ahududu

Ahududu

Çarkıfelek çiçeği

Çarkıfelek çiçeği

Gül

Gül

Müge

Müge

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Pralin

Pralin

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

85

20-60

2015

1691

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 14

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 86

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 86

GÜNDÜZ
gece

% 14

GECE

Emporio Armani Diamonds Violet Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Diamonds Violet parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Monolyahanim
Çok yoğun bir bayan parfümü. Gül / paçuli / sıcak etken notalar ve tatlılıklarla başlar. En baskın notanın bazı toz / menekşe anlaşmalarıyla karıştırıldığını düşünüyorum. Ayrıca bugün gibi bir kış gününde burnuma çok hoş gelen safran gibi bir şeyin kokusunu alıyorum. Her gün ve her yerde giyebileceğim bir şey değil. Rahat ve sıcak hissetmemi sağlıyor.Uzun ömürlü gücü harika.
nur
Uzun ömürlü ve herkesin fark edeceği parfüm arıyorsanız.
Bayanda 1. Emporio Armani Diamonds Violet
Erkekte 2. Alberto Sego / Zeugma
Tartışmaya bile gerek yok.
rantana17
Herkes yazmış ama ben bunun içinde hiç menekşe kokusu almıyorum. Oldukça erkeksi bulduğum bir parfüm.
Senem
Şimdiye kadar bu kadar hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğramadım. Bunun ilk 3 dakikası bana Armani Sensi'yi hatırlattı. Göz kırptı ve sonra kayboldu. Ortadan kayboldu ve arkasından plastik liçi kokusuna kendini bıraktı ve yine arkasından çok hızlı bir şekilde soldu. Övenleri anlamadım.
songul
Çoğunlukla meyve ve tatlı içeriklere sahip. Eğlenceli ve yaz mevsiminde gündüz kullanımı için uygundur. Neredeyse her gün bunu kullanıyorum. Diamonds Violet modeli çok başarılı bir parfüm. Pralin, liçi, vanilya, tutku meyvesi, çilek tam bir tatlı bombası. Sevdiğim her şey bu şişenin içinde. Ruh halimi yükseltiyor ve beni gerçekten iyi hissettiriyor. Enerjik bir parfüm arıyorsanız alın.
sude
Orijinal Diamonds'a benzer ama içinde daha çok menekşe var ve çok tatlı ilkbahar veya yaz kokusu olarak kullanabilirsiniz. Bugün çok fazla övgü aldım ve yakınımdaki insanlar ne kullandığımı soruyorlar. Çok iyi kalıcı güce sahip. Hatta ertesi sabah kokusunu çok net alıyorum.
Yeliz
İnanılmaz koku. Yaz meyveleri ve tatlı menekşeler var. Ayrıca vanilya ve paçulinin ipuçlarını hissedebilirsiniz. Paçuli kokusu menekşe kadar güçlü değil. Benim için biraz fazla güçlü bir parfüm. Saatlerce ciltte kalıyor. Diamonds serisinin hepsi güzel. Deneyin.
Ysmngls
Orijinal Diamond'ların serisinin en tatlısı. Rose'dan daha az yeşil. Violet modelinin içindeki pralin notasını çok sevdim. Tatlılık içindeki menekşeyi kapamıyor ve menekşenin harika kokusunu da hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle denemeye değer bir mor içerik kokusu.
zeyna
Bunu gerçekten çok seviyorum. Çok güzel ve kadınsı. Bu benim için hissettirdiklerine bakarsak sevmediğime rağmen menekşeyi çirkin bir menekşeye sahip değil. Tatlı menekşeler ve ormanların karışımını çok sevdim. Mükemmel. Fark edilirliği ve uzun ömürlülüğü saatlerdir sürüyor.
zeynep
İçindeki notalarda sanırsam pralin var ve ben kokusunu çok seviyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.