Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Ahududu

Ahududu

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Gül

Gül

Frezya

Frezya

Müge

Müge

Paçuli

Paçuli

Ambretone

Ambretone

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

76

18-40

2013

2229

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 57

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Emporio Armani Diamonds Rose Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Diamonds Rose parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Senem
Gül, misk, bergamot. Bunu şaşırtıcı bir şekilde beğendim ve bana bir hediye olarak gelmişti. Serin bir bahar kokusu. Soğuk gül kokularına hayranı değilim, sıcak şeker severim ama bu aslında oldukça güzel. Çok ince ve kadınsı aynı zamanda çok genç. Sabunlu temiz kokuları seven herkes için bir tavsiye niteliğinde. Bunu kendime dürüstçe söylemek gerekirse neden beğendiğimi anlayamıyorum ama oldukça hoş.
Monolyahanim
Çok hafif genç yaş kokusu. Bahar ya da yaz gündüzleri için idealdir ve kuruma zamanları tatlı kokuların genel bir karışımını ileri derecede hissedeceksiniz. Şişesi de muhteşem ve ışık çarpınca harika bir görünüme sahip oluyor.
kadriye
Çok güzel, modern bir gül kokusu. Bu konuda klasik olacak ama kesinlikle eski moda değil. Bu parfümde duyguları aşındırıcı veya ucuz bir şey yok. Ahudududan tatlılık hissi veren güzel taze bir gül kokusu modern pürüzsüzlüğü sağlıyor. Çok hoş. Ben çok beğendim.
yonca
Bunu uzun süredir denemek istedim. Şimdi nihayet bir örnek edt ye sahibim ve benim için çok fazla şeffaf, neredeyse yarı saydam, hiçbir büyük etkilere sahip olmayan ve istediğim gül kombinasyonu olmayan bir parfüm. En azından cildimde bu şekilde hissediyorum. Sizde başka tepkiler olabilir. Çilekli şampanya kokusu gibi bir şey :D
Fun1da88
Sonbahar gününde çok güzel giden bir parfüm. Diamonds serisinin bence en iyisi.
ayseyildiz
Güzel kokuyor! Armani'nin orijinal Diamonds modeli biraz fazla güçlü ve ağır olduğunu düşündüm. Bu, daha hafif ve daha tatlı bir versiyon. Sadece o kadar hafif, taze ve temiz kokuyor. Çok kremsi ve lezzetli.
happygirl
Sıcak, nemli hint gülü gibi. Kokusunu tanımlayayım : narin, pembe bir gül. Ayrıca oldukça şampuan gibi kokan değişik notalar var. Parasına değer mi? sanmam...
Serra1514
Orijinal Diamonds modelinden çok daha iyi! Hafif, kadınsı ve alçak gönüllü. Çoğunlukla gül ve ahududu kokusu hissediyorum. Bir süre sonra daha tatlı oluyor. Ahududu notası güçleniyor. Fena değil. Gündelik bir koku ama bir imza kokusu değil. Hoş diyebilirim ama çokta abartmak istemiyorum.
Shine
Harika ve orijinal diamonds modeline çok benziyor.
snnsmsk29
Adından da anlaşılacağı gibi gül ile harmanlanmış taze sabunlu koku. Ofiste, üniversitede vb. her gün için mükemmel bir şekilde kullanılabilecek rahat bir kokusu var ama kalıcılığı çok iyi değil. Kimsenin bu parfümün etkisini hiç takmadığını fark ettim ... Kokusu her ne kadar taze bir his verse de gün boyunca kalmıyor ve bu yüzden yenilemek için maalesef çantamda taşımak zorunda kalıyorum. Kalıcılığı yükseltilse mükemmel olacak.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.