Bergamot

Bergamot

Ahududu

Ahududu

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Gül

Gül

Frezya

Frezya

Müge

Müge

Paçuli

Paçuli

Ambretone

Ambretone

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

76

18-40

2013

2440

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 56

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Gül, misk, bergamot. Bunu şaşırtıcı bir şekilde beğendim ve bana bir hediye olarak gelmişti. Serin bir bahar kokusu. Soğuk gül kokularına hayranı değilim, sıcak şeker severim ama bu aslında oldukça güzel. Çok ince ve kadınsı aynı zamanda çok genç. Sabunlu temiz kokuları seven herkes için bir tavsiye niteliğinde. Bunu kendime dürüstçe söylemek gerekirse neden beğendiğimi anlayamıyorum ama oldukça hoş.
Çok hafif genç yaş kokusu. Bahar ya da yaz gündüzleri için idealdir ve kuruma zamanları tatlı kokuların genel bir karışımını ileri derecede hissedeceksiniz. Şişesi de muhteşem ve ışık çarpınca harika bir görünüme sahip oluyor.
Çok güzel, modern bir gül kokusu. Bu konuda klasik olacak ama kesinlikle eski moda değil. Bu parfümde duyguları aşındırıcı veya ucuz bir şey yok. Ahudududan tatlılık hissi veren güzel taze bir gül kokusu modern pürüzsüzlüğü sağlıyor. Çok hoş. Ben çok beğendim.
Bunu uzun süredir denemek istedim. Şimdi nihayet bir örnek edt ye sahibim ve benim için çok fazla şeffaf, neredeyse yarı saydam, hiçbir büyük etkilere sahip olmayan ve istediğim gül kombinasyonu olmayan bir parfüm. En azından cildimde bu şekilde hissediyorum. Sizde başka tepkiler olabilir. Çilekli şampanya kokusu gibi bir şey :D
Sonbahar gününde çok güzel giden bir parfüm. Diamonds serisinin bence en iyisi.
Güzel kokuyor! Armani'nin orijinal Diamonds modeli biraz fazla güçlü ve ağır olduğunu düşündüm. Bu, daha hafif ve daha tatlı bir versiyon. Sadece o kadar hafif, taze ve temiz kokuyor. Çok kremsi ve lezzetli.
Sıcak, nemli hint gülü gibi. Kokusunu tanımlayayım : narin, pembe bir gül. Ayrıca oldukça şampuan gibi kokan değişik notalar var. Parasına değer mi? sanmam...
Orijinal Diamonds modelinden çok daha iyi! Hafif, kadınsı ve alçak gönüllü. Çoğunlukla gül ve ahududu kokusu hissediyorum. Bir süre sonra daha tatlı oluyor. Ahududu notası güçleniyor. Fena değil. Gündelik bir koku ama bir imza kokusu değil. Hoş diyebilirim ama çokta abartmak istemiyorum.
Harika ve orijinal diamonds modeline çok benziyor.
Adından da anlaşılacağı gibi gül ile harmanlanmış taze sabunlu koku. Ofiste, üniversitede vb. her gün için mükemmel bir şekilde kullanılabilecek rahat bir kokusu var ama kalıcılığı çok iyi değil. Kimsenin bu parfümün etkisini hiç takmadığını fark ettim ... Kokusu her ne kadar taze bir his verse de gün boyunca kalmıyor ve bu yüzden yenilemek için maalesef çantamda taşımak zorunda kalıyorum. Kalıcılığı yükseltilse mükemmel olacak.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm