Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Elma

Elma

Karabiber

Karabiber

Su notaları

Su notaları

Sardunya

Sardunya

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

74

20-50

2014

1400

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 81

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 57

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Emporio Armani Diamonds Rocks Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Diamonds Rocks parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
admin
Sanırım bu parfümü en az erkekler kadar bayanlar da kullanıyor. Unisex diye tabir edilebilecek özel bir parfüm. Giorgio Armani kokularında nadir olumsuz yorumlar görülebiliyor. Fiyatları da uygun hale gelse muntazam olacak.
Rojdaeser
Orijinal diamond modelinin büyük bir hayranıyım bu yüzden bu koku için büyük beklentilerim vardı ama sanki birebir aynısı. Değişikliği ben mi anlamadım?
gonca
Dün bunu denedim ve çok fazla orijinal modeline benziyor. Aslında bu versiyonu tercih ediyorum. Günlük bir koku olarak kullanılabilir. 7.5 / 10 benden .
durdane
Diamonds modelleri serisine her benzeyen koku dünyadaki en çok bağımlılık yapan kokular diyebilirim.
gulsahyh2924
Benim şişemin üzerinde Rocks yazmıyor. Yeni mi yoksa eski bir parti aldım bilemedim? Ama şişede var.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.