Liçi

Liçi

Ahududu

Ahududu

Müge

Müge

Frezya

Frezya

Gül

Gül

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Paçuli

Paçuli

Sedir

Sedir

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

80

20-50

2008

2305

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 89

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 11

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
... koku zevkim deyişkendir aslında , günlük ruhuma göre deyişir . Bu parfumu aldığım dönemde tam da aşk yaşamak gibi hiss geldi bana , parfum ihtiras veriyordu bana ... ilk sıkarken çok sert gele bilir ama açılınca olay 👌🏻 Daha sonra erkek arkadaşım oldu , ve bir gün bana bu koku insana ihtiras veriyor dedi 😉 anladım ki kokuyu doğru analiz etmişim ve yıllardı buldukca alıyorum , zorluk çekiyorum bulmaya ... güzel Parfumler çok ama bu bana özel gibi ❤️
Satın aldığımda bu kokuya çok aşık oldum. Vanilya, ahududu ve güller. Çok lezzetli kokuyordu ve bütün gün kokusunu alabileceğimi düşündüm. Dileğim de gerçekleşti. Uzun ömürlülük mükemmel. Bence düşünmeyin alın.
Bu orijinal gibi kokuyor ama daha güçlü ve daha ağır.
Neyse ki ekşi olmayan güzel ahududu kokusu. Cildimde çok nazik, çok hanımefendi. Ben böyle tarz yumuşak cazibeli kokulara bayılırdım. Diamonds Intense aradığım mükemmel parfümlerden biri. Fiyatı biraz tuzlu ama cidden değer. Gün boyu mükemmel kalıcılığı var.
Benim görüşüme göre Diamonds Black Carat ve orijinal Diamonds arasında gidip geliyor. Şahsen Diamonds Intense'i daha parlak ve ilham verici ve belki de daha fazla şekerli tercih ederim.
Orjinal versiyonuna çok benzer geldi bana. Yanılıyor muyum?
Benim tenimin üzerimde ahududu ve vanilyadan daha çok odunsu gül kokusu alıyorum.
Bu gerçekten hoş bir koku ... benden başkaları benden daha çok hoşlanıyor. Bu parfüm şimdiye kadar en çok övgü aldığım parfümüm. Rastgele bayanlardan, işte çalışan arkadaşlarımdan ve her yerde övgüler aldım. İyi bir farkedilirliği var ve hem ışıl ışıl hem de tatlı. Tel saçma yönü fiyatı. Mantıklı fiyata sahip olabilirdi.
Liçi olmasaydı keşke. Liçi benim için yorumlama sonrası parfümü mahvetmiş. Başlangıçtan bitişe kadar herşey onun önünde arka planda kalıyor. Neredeyse şimdi yıkayacağım. Beğenmedim. Beğenene de saygım sonsuz.
Tocade Rochas'ın ince bir versiyonu.
Ahududu, gül ve liçi: Bu bir sürpriz. Bu modelin içindeki malzemeler mükemmel uyumlu dememi felan beklemeyin :D Tuhaf, tanımlanamayan ve kapalı bir koku. Söyleyebileceğim tek şey satın almadan önce denemek kesinlikle lazım. Malzemeler lezzetli geliyor ama burnunuz aynen benimkiyle eşleşebilir ve saçma bir koku olduğunu sizde düşünebilirsiniz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm