Bergamot

Bergamot

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Sedir

Sedir

Sichuan biberi

Sichuan biberi

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

76

18-40

2008

2613

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Benim favorilerimden biri. Çok tatlı değil ama çikolata KOKUSUNA BENZER BİR İÇERİK VAR VE BENİ DELİRTİYOR. Kakao ve narenciye notaları en göze çarpan notalar. Denemeden almayın , her kişide ayrı (ciltte) sonuçları oluyor.
Mağazada güzel kokuyordu. Geceleri uygulandığında, gerçekten çok hoş ama dikkat çekmek için yeterli olmayan birkaç hafif kokuyu yakalıyorum. Bana göre pudralı bir hale dönüşüyor. Bu muhtemelen benim kimyama uygun değil.
Sentetik. Aşırı sentetik bir koku. Parfüm pudralı ve tatlı.
Yumuşak, tozlu, kremalı. Bergamotun kokusunu çok derinliklerden alıyorum. Gerisi sadece bu kremsi bir his uyandıran mükemmel bir içerik. Karizmatik ve çekici ile bir kokudur. Tıpkı bir elmas gibi. Eğer çok sert kokulardan nefret ederseniz Emporio Armani Diamonds for Men derim.
Bu güzel bir koku; Armani Eau Pour Homme ile birlikte Armani evi tarafından piyasaya sürülen en güzel kokulardan biri kesinlikle. Armani kokularında çok güzel bir kalite var bence.
Odunsu, tozlu, taze ve harika. Tıpkı kokunun burnunuzla sevişmesi gibi. Ne yazık ki performans çok kötü. Kalıcılığı artarsa süper parfüm.
Odunsu, taze ve inanılmaz. Gerçekten güzel kokuyor. Karizmatik EDT. Birkaç kez püskürttüm ve bir şekilde kendine güven hissetmeme sebep oluyor.
Rafta test ederken her zamanki gibi çok sevdim. Sevmediğim tek şey fiyatı. Bir çok insan kakao kokusunu bu kokuda almıyorlar, ama ben hissedebiliyorum. Kesinlikle içindeki notaların her birinde ayrı ayrı kalite var. Satın almadan önce deneyin özellikle de kendi cildinizde deneyin. Ben seviyorum. Fiyatı uygun olsa daha da güzel olacak.
Armani Code modelinin küçük erkek kardeşi. Diamonds tatlı ve taze (Bergamot ve çilek) açar, ancak kurumaya başladığında çok değişik bir hal alıyor. Biraz daha tatlı. Bu genç ya da genç kalabalığın ihtiyacı için mükemmel.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm