Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

Sichuan biberi

Sichuan biberi

Kakao Kabuğu

Kakao Kabuğu

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

76

18-40

2008

2362

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Emporio Armani Diamonds for Men Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Diamonds for Men parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sarii
Benim favorilerimden biri. Çok tatlı değil ama çikolata KOKUSUNA BENZER BİR İÇERİK VAR VE BENİ DELİRTİYOR. Kakao ve narenciye notaları en göze çarpan notalar. Denemeden almayın , her kişide ayrı (ciltte) sonuçları oluyor.
sedat
Mağazada güzel kokuyordu. Geceleri uygulandığında, gerçekten çok hoş ama dikkat çekmek için yeterli olmayan birkaç hafif kokuyu yakalıyorum. Bana göre pudralı bir hale dönüşüyor. Bu muhtemelen benim kimyama uygun değil.
kerem
Sentetik. Aşırı sentetik bir koku. Parfüm pudralı ve tatlı.
okkes
Yumuşak, tozlu, kremalı. Bergamotun kokusunu çok derinliklerden alıyorum. Gerisi sadece bu kremsi bir his uyandıran mükemmel bir içerik. Karizmatik ve çekici ile bir kokudur. Tıpkı bir elmas gibi. Eğer çok sert kokulardan nefret ederseniz Emporio Armani Diamonds for Men derim.
kadir
Bu güzel bir koku; Armani Eau Pour Homme ile birlikte Armani evi tarafından piyasaya sürülen en güzel kokulardan biri kesinlikle. Armani kokularında çok güzel bir kalite var bence.
efessi
Odunsu, tozlu, taze ve harika. Tıpkı kokunun burnunuzla sevişmesi gibi. Ne yazık ki performans çok kötü. Kalıcılığı artarsa süper parfüm.
bomberman
Odunsu, taze ve inanılmaz. Gerçekten güzel kokuyor. Karizmatik EDT. Birkaç kez püskürttüm ve bir şekilde kendine güven hissetmeme sebep oluyor.
durmus
Rafta test ederken her zamanki gibi çok sevdim. Sevmediğim tek şey fiyatı. Bir çok insan kakao kokusunu bu kokuda almıyorlar, ama ben hissedebiliyorum. Kesinlikle içindeki notaların her birinde ayrı ayrı kalite var. Satın almadan önce deneyin özellikle de kendi cildinizde deneyin. Ben seviyorum. Fiyatı uygun olsa daha da güzel olacak.
dogukan
Armani Code modelinin küçük erkek kardeşi. Diamonds tatlı ve taze (Bergamot ve çilek) açar, ancak kurumaya başladığında çok değişik bir hal alıyor. Biraz daha tatlı. Bu genç ya da genç kalabalığın ihtiyacı için mükemmel.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.