Liçi

Liçi

Ahududu

Ahududu

Paçuli

Paçuli

Müge

Müge

Frezya

Frezya

Sedir

Sedir

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

89

20-50

2007

3852

kalıcılık

% 86

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE
captcha
Parfüm içeriği konuda ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Belki kışın daha iyi olabilir. Sıcak nemli havada olumlu yorum yapamayacağım. Fiyatı için çok sade ve hafif. Hiç belirgin değil. Sıkınca da aman aman muhteşem dediğimi hatırlamıyorum.
Bana göre odunsu, biraz tozlu armani kokusu. Bu meyveli yönü gerçekten bulamıyorum. Öncelikle bana bir miktar deterjan kokusunu hatırlatıyor ama kısa süre sonra kayboluyor. Çok şık ama benim için gerçekten özel ya da ilginç bir içeriğe sahip değil. Bence parasına değmez.
Kristallerle kaplı sıcak hafif meyveler. Hasta etmeyen tatlı vanilya. Sakin bir koku. Lezzetli. Çok hafif.
Hem beğenmek ya da sevmemek için çok mülayim. Beni kayıtsız bıraktı. Kötü değil ama ben de iyi olarak sınıflandırdığım şey yine bu değil. Bu kompozisyonun notalarının çoğunu beğenirim ve birlikte karıştırmayı da severim ama bu parfüm iyi mi kötü mü size cidden bir şey diyemiyorum. Eksik bir parfüm dersem daha mantıklı olur. Daha duygusal bir şey bekliyordum ...
Liçi ve ahududu meyveleri ile tatlı açılması, yine de hassas gül ipuçları ile havadar. Kurumada bana biraz kehribarlı sentetik vanilya ve paçuli hissettirdi. Taze hissettiriyor ve ılımlı tatlılığa sahiptir. İlkbahar veya yaz için iyi bir seçim ama Armani'den çok daha fazlasını beklerim.
Kadınlar için Emporio Armani Diamonds doğrusal, basit ... Onu seviyorum... Beni gerçekten iyi bir şekilde etkiledi.
Parlak, ışıltılı gündüz parfümü. Ahududuyı algılayabilirsiniz ama yüksek sesle bağırmıyor diye hitap edebilirim. Hafif bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm