Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Liçi

Liçi

Ahududu

Ahududu

Paçuli

Paçuli

Müge

Müge

Frezya

Frezya

Sedir

Sedir

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Vetiver

Vetiver

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

89

20-50

2007

3423

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 86

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 57

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Emporio Armani Diamonds Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani Diamonds parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Fulya
Parfüm içeriği konuda ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Belki kışın daha iyi olabilir. Sıcak nemli havada olumlu yorum yapamayacağım. Fiyatı için çok sade ve hafif. Hiç belirgin değil. Sıkınca da aman aman muhteşem dediğimi hatırlamıyorum.
durdane
Bana göre odunsu, biraz tozlu armani kokusu. Bu meyveli yönü gerçekten bulamıyorum. Öncelikle bana bir miktar deterjan kokusunu hatırlatıyor ama kısa süre sonra kayboluyor. Çok şık ama benim için gerçekten özel ya da ilginç bir içeriğe sahip değil. Bence parasına değmez.
feriha
Kristallerle kaplı sıcak hafif meyveler. Hasta etmeyen tatlı vanilya. Sakin bir koku. Lezzetli. Çok hafif.
kadriye
Hem beğenmek ya da sevmemek için çok mülayim. Beni kayıtsız bıraktı. Kötü değil ama ben de iyi olarak sınıflandırdığım şey yine bu değil. Bu kompozisyonun notalarının çoğunu beğenirim ve birlikte karıştırmayı da severim ama bu parfüm iyi mi kötü mü size cidden bir şey diyemiyorum. Eksik bir parfüm dersem daha mantıklı olur. Daha duygusal bir şey bekliyordum ...
Monolyahanim
Liçi ve ahududu meyveleri ile tatlı açılması, yine de hassas gül ipuçları ile havadar. Kurumada bana biraz kehribarlı sentetik vanilya ve paçuli hissettirdi. Taze hissettiriyor ve ılımlı tatlılığa sahiptir. İlkbahar veya yaz için iyi bir seçim ama Armani'den çok daha fazlasını beklerim.
Serraduvarci
Kadınlar için Emporio Armani Diamonds doğrusal, basit ... Onu seviyorum... Beni gerçekten iyi bir şekilde etkiledi.
sude
Parlak, ışıltılı gündüz parfümü. Ahududuyı algılayabilirsiniz ama yüksek sesle bağırmıyor diye hitap edebilirim. Hafif bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.