Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Nane

Nane

Portakal

Portakal

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Vetiver

Vetiver

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

73

18-45

2005

2769

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Emporio Armani City Glam for Him Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani City Glam for Him parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
UfukHatay
İlk başta bir çeşit alkollü tıraş kolonyası gibi kokuyor fakat modern bir şık kokuya hızla geçiş yapıyor. Özel bir gecede dışarıda veya ofiste mükemmeldir. Ne yazık ki kalıcılığı çok uzun sürmüyor. Giysilerim hoş kokuyor ama cildimde garip hale bürünüyor. Neden bu olduğunu bilmiyorum ama sanırım tenimle alakalı ve bende elbiselerimde kullanıyorum.
mehmet
Süper bir koku ve birçok övgü aldım.
kerem
Bu eşsiz aromayı özlüyorum. City Glam, nane yeşilliği, acı tatlı ve biraz pırıl pırıl bir form ile açılır. Ardından zencefil ile o berrak ve biberli dokunuşa başlarken yeşil kokuları kaybetmeden sabun tozu ile temizlik hissi oluşturur. Odunsu miskler, güzel kokuyu kurutarak temeli enfes bir şekilde oluşturuyor.
joker
Şimdiye kadarki en seksi erkek parfümü. Armani sanırım durdurdu.
gokhaner38
Dengeli bir parfüm. Güzel ama bunun için parfümeride illede bu olsun diye arayış içerisine gireceğiniz bir koku değil. Açılış notalarını sevmedim. Böyle tutkal yada tırnak cilası gibi kokuyor.
berat
Bana tutkal kokusunu hatırlatan City Glam kokusunu beğenirseniz, Dunhill Icon parfümünüde bir deneyin derim.
Burakdonmez
Bir şişe vardı ve kaybettim. Her yerde yani tüm mağazalarda bulamıyorum. Bu parfümü gerçekten çok severdim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.