Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kişniş

Kişniş

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Erik

Erik

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Gül

Gül

Meşe likeni

Meşe likeni

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

79

25-50

2005

4160

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Emporio Armani City Glam for Her parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir1346
İlk bakışta City Glam for Her, üst kısımlardaki kırmızı meyvelerle birlikte sıkıcı başka bir meyveli çiçek gibi kokuyor. Ama sonra tipik 70'lerin şipre notaları sizi karşılıyor. Kişniş, gül ve paçuli. Biraz sentetik gibi ama bence çok eğlenceli harika bir koku. Denemelisiniz.
misafir9352
Gerçekten eğlenceli ve harika. Beni mutlu eden bir koku. Günlük kullanım için mükemmeldir. Akşamları daha mantıklı.
misafir5410
Anlık aşk. Sıktım ve aşık oldum. O kadar çok beğendim ki hemen bir şişe aldım.
misafir6999
Bunu beğendim. İlk kez bir numuneden denedim çok güçlü buldum ancak birkaç dakika sonra çok seksi ve keskin bir kokuya dönüştü. Sanırım bazen biraz saldırgan olabilen modern kadınlar için doğru koku. Ancak bu konuda aşırı doz kullanmayın diye tavsiyem var. Aksi taktirde etrafınızdaki insanlar migren şikayetlerinden şikayetçi olacaklar çünkü biraz güçlü. İki püskürtme yeterli. Hatta tek fıs.
misafir21707
İki ayda 40 ml tükettim ve sonuç bu kokuyu seviyorum. Daimi ofiste takılıyorum ve etrafımdaki insanlar buna bayılıyor. Taze, temiz ama çok kadınsı ve biraz seksi. İnsanların öğle yemeğinde yemekhanede kokunun nereden geldiğini öğrenmek istemelerini farkediyorum. Bayılıyorum.
misafir943
Güzel hafif meyveli. Kalbinde genç notalar barındırıyor. Uzun ömrü çok iyi. Giymek çok eğlenceli ama özellikle seksi koku fikrime uymuyor. Sevimli ama sexy değil.
misafir7785
Emporio Armani City Glam, modaya uygun, metrovari ve son teknoloji gibi görünüyor. Ama öyle değil. Bol tatlılığın tadını çıkarırsanız hoş bir koku. Meyveli tatlı, biraz baharatlı ve biraz çiçekli. Misk kuruması var ve suskun aynı zamanda pudralı. Yeterince hoş - tatlı ve dengeli ve hatta temiz kokulu. Tatlılığı gençlere çok uygun. Meyveli tatlılığı seviyorsanız çok hoş bir koku.
misafir27307
Sevdiğim bir koku ama çok tatlı. Emporio Armani Elle ile hiçbir şey karşılaştırılamaz.
iremcanta
En iyi parfümlerden biri. Yada biri idi diyelim biz. Niye öyle bir model üretime son verilir. Armani kendi bacağına sıkmış. Eşsiz ve kışkırtıcı bir koku, aynı zamanda rahatsız edici değil, dolayısıyla hem gün hem de akşam giymek için uygun. Bana göre muhteşemdi.
kadriye
Başından sonuna kadar kalan siyah frenk üzümünün kokusu harika.
selena
Ben aslında bu modeli erkekler için oldukça kullanılabilir buluyorum. Taze, nemli bir gül, hafif acı bir kenara sahip tatlılıklar ile boğulmuş. Kalıcılığı harika ve bence muhteşem bir unisex koku.
Senem
Önce ilk sıkmada beni itiyor. Cildimin üzerinde çok güçlü ve kadınsı değil. Burnumu gıdıklıyor.5 dakika sonra muhteşem bir koku. O kokuyu anlatamam ama alırsanız bekleyin ve harika koku ile baş başa kalın.
yonca
Neden bu güzel kokunun üretimi kesildi. Muhteşem iltifatlar alıyordum. Ayrıca Armani parfüm uzun ömürlü. Son derece kadınsı ve onu kullanırken aldığım onca iltifatları hala unutmadım. Yıllardır anılarımda hala kokusunu alabiliyorum. Beynimde koku resmen iz bırakmış.
Ysmngls
Farkedilir olması ve kalıcı güç harika! Şimdi soğuk bir havada (eksi 15 santigrat ve burada kar yağıyor) kullandım ve onu seviyorum. Bu parfümün baştan çıkarıcı bir ruhu var ve çok zevkli kokuyor. Neden çok sevildiğini anlıyorum. Her zerresine verilen para için gerçekten buna değer derim.
zeynep
Onu çok seviyorum ... Kullanmadığım zaman gün içerisinde bir şeylerin eksik olduğunu düşündürür oldu. Tamamlanmamış gibi hissediyorum. Herkes beni bu harika kokuyla tanıyor. Kimliğim gibi bir şey oldu.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.