Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm

Genç ve kentli kadınlar için oluşturulan Emporio Armani City Glam for Her bayanlar için üretilmiş ve kuş üzümü ile başlayan kompozisyonu ile baharatlı ve meyveli bir koku. Orta notalarında çiçeklerin bulunduğu parfüm gül frezya içerir. ALt notalarında paçuli , kristal yosun , beyaz misk ve odunsu notalardan oluşmaktadır. Emporio Armani City Glam for Her Annick Menardo ve Olivier Cresp tarafından yaratıldı. 2005 yılında Emporio Armani City Glam for Her oluşturuldu.

Üst Nota
Kişniş

Kişniş

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Erik

Erik

Orta Nota
Çiçek notaları

Çiçek notaları

Gül

Gül

Alt Nota
Meşe likeni

Meşe likeni

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 78 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
70%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
78%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
56%
GECE
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
33%
KIŞ
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
25-50 Yaşlar için uygun
2005 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 79
5843 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bayan Parfüm Yorumları

Neden üretimini durdurdunuz bukadar güzel kokunun lütfen tekrar üretime sokun lütfennn
İlk bakışta City Glam for Her, üst kısımlardaki kırmızı meyvelerle birlikte sıkıcı başka bir meyveli çiçek gibi kokuyor. Ama sonra tipik 70'lerin şipre notaları sizi karşılıyor. Kişniş, gül ve paçuli. Biraz sentetik gibi ama bence çok eğlenceli harika bir koku. Denemelisiniz.
Gerçekten eğlenceli ve harika. Beni mutlu eden bir koku. Günlük kullanım için mükemmeldir. Akşamları daha mantıklı.
Anlık aşk. Sıktım ve aşık oldum. O kadar çok beğendim ki hemen bir şişe aldım.
Bunu beğendim. İlk kez bir numuneden denedim çok güçlü buldum ancak birkaç dakika sonra çok seksi ve keskin bir kokuya dönüştü. Sanırım bazen biraz saldırgan olabilen modern kadınlar için doğru koku. Ancak bu konuda aşırı doz kullanmayın diye tavsiyem var. Aksi taktirde etrafınızdaki insanlar migren şikayetlerinden şikayetçi olacaklar çünkü biraz güçlü. İki püskürtme yeterli. Hatta tek fıs.
İki ayda 40 ml tükettim ve sonuç bu kokuyu seviyorum. Daimi ofiste takılıyorum ve etrafımdaki insanlar buna bayılıyor. Taze, temiz ama çok kadınsı ve biraz seksi. İnsanların öğle yemeğinde yemekhanede kokunun nereden geldiğini öğrenmek istemelerini farkediyorum. Bayılıyorum.
Güzel hafif meyveli. Kalbinde genç notalar barındırıyor. Uzun ömrü çok iyi. Giymek çok eğlenceli ama özellikle seksi koku fikrime uymuyor. Sevimli ama sexy değil.
Emporio Armani City Glam, modaya uygun, metrovari ve son teknoloji gibi görünüyor. Ama öyle değil. Bol tatlılığın tadını çıkarırsanız hoş bir koku. Meyveli tatlı, biraz baharatlı ve biraz çiçekli. Misk kuruması var ve suskun aynı zamanda pudralı. Yeterince hoş - tatlı ve dengeli ve hatta temiz kokulu. Tatlılığı gençlere çok uygun. Meyveli tatlılığı seviyorsanız çok hoş bir koku.
Sevdiğim bir koku ama çok tatlı. Emporio Armani Elle ile hiçbir şey karşılaştırılamaz.
En iyi parfümlerden biri. Yada biri idi diyelim biz. Niye öyle bir model üretime son verilir. Armani kendi bacağına sıkmış. Eşsiz ve kışkırtıcı bir koku, aynı zamanda rahatsız edici değil, dolayısıyla hem gün hem de akşam giymek için uygun. Bana göre muhteşemdi.
Başından sonuna kadar kalan siyah frenk üzümünün kokusu harika.
Ben aslında bu modeli erkekler için oldukça kullanılabilir buluyorum. Taze, nemli bir gül, hafif acı bir kenara sahip tatlılıklar ile boğulmuş. Kalıcılığı harika ve bence muhteşem bir unisex koku.
Önce ilk sıkmada beni itiyor. Cildimin üzerinde çok güçlü ve kadınsı değil. Burnumu gıdıklıyor.5 dakika sonra muhteşem bir koku. O kokuyu anlatamam ama alırsanız bekleyin ve harika koku ile baş başa kalın.
Neden bu güzel kokunun üretimi kesildi. Muhteşem iltifatlar alıyordum. Ayrıca Armani parfüm uzun ömürlü. Son derece kadınsı ve onu kullanırken aldığım onca iltifatları hala unutmadım. Yıllardır anılarımda hala kokusunu alabiliyorum. Beynimde koku resmen iz bırakmış.
Farkedilir olması ve kalıcı güç harika! Şimdi soğuk bir havada (eksi 15 santigrat ve burada kar yağıyor) kullandım ve onu seviyorum. Bu parfümün baştan çıkarıcı bir ruhu var ve çok zevkli kokuyor. Neden çok sevildiğini anlıyorum. Her zerresine verilen para için gerçekten buna değer derim.
Onu çok seviyorum ... Kullanmadığım zaman gün içerisinde bir şeylerin eksik olduğunu düşündürür oldu. Tamamlanmamış gibi hissediyorum. Herkes beni bu harika kokuyla tanıyor. Kimliğim gibi bir şey oldu.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER