Portakal

Portakal

Petitgrain

Petitgrain

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Pembe biber

Pembe biber

Zambak

Zambak

Benzoin

Benzoin

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

91

20-60

2016

5259

kalıcılık

% 84

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 10

YAZ
sonbahar

% 70

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Harika bir parfüm ama fiyatlarını görünce hemen avm den koşarak kaçtım :)
Şişeleri biblo gibi olan harika bir parfüm. Test etme fırsatımda oldu ama çok pahalı diye alamamıştım. Her konuda parası olana 10 numara parfüm.
Kokuya göre çok pahalı kardeşim. Saçma sapan mağaza fiyatları var. Aynı fiyata aynı özellikte 3 tane yüksek kalite parfüm alınabiliniyor.
Ender parfümlerden biridir . Bembeyaz çiçekler ile açılıp sonlarda portakallı bir kek kıvamına gelen gurme bir parfüm oluyor . İki ayrı koku sıkmış gibi oluyorsunuz . Kalıcılığı muazzam . Ama sık kullanımda bunaltır insanı . Yaz in uygun olduğunu düşünmüyorum .
Hiç şüphe yok ki, şimdiye kadar kokladığım en güzel kokulardan biri. Ucuz olsa da devamlı alsam ama fiyatı beni yoruyor.
Estee Lauder'ın 'Tuberose Gardenia' gibi güzel beyaz bir çiçek buketi olarak başlıyor fakat sonra Dior'un hypnotic poisonuna dönüşüyor. Çok güçlüdür. Bu yüzden baş ağrısı yaşatabilir.
Açıkçası kadınlar için çok şey ifade ediyor. Olgun bayanlar için önerilebilir. Bir erkek olarak diğer erkek arkadaşların alma konusunda bu parfümden uzak durmasını öneriyorum. Eminim eşleriniz, anneleriniz ve sevgilileriniz bunun tadını çıkaracaktır. Karşılaştırılabilir olmayan kokular içerisinde yer alabilir.
Bu kokunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok kurnaz bir çiçek ihtiva ediyor. İnanılmaz ömür ve silajı var ancak bana bir süre sonra marzipan veya oyuncak gibi kokuyor. Bana hypnotic poison parfümünü hatırlattı. Cildinize çok uygunmu diye bence satın almadan önce deneyin!
İnanılmaz bir koku ancak bir erkeğin kullanması şaşırtabilir çünkü aşırı derecede kadınsı.
Gençler için çok fazla özel bir olgun parfümü..
Şişeside kendisi gibi çarpıcı parfüm! bence çok görkemli bir şişeye sahip. İçeriği de bir o kadar görkemli! Tüberoz, tütsü, narenciye, kehribar ..... güzel toprak içerikli bir ürün. Fantastik olarak güçlü! Bu kokuyu seviyorum!!! İnanılmaz derecede muhteşem. Tek kelime ile tamamen nefis
Ylang-ylang, yasemin ve zambak muhtemelen gezegende en tatlı çiçekler ve vanilya ile karıştırılarak bu harika notalara ayrı bir tat verilmiş. Bu parfüm gerçekten çok tatlı olsa da, bazı nedenlerden dolayı çok seviyorum. Egzotik, ilginç ve pahalı koku olarak nitelendirilebilir. Ama pahalı olmasını kalitesi bakımından hiç sorun yaşamadan kullanabilirim. Escape, Joop gibi çiçek kokuları giyen her erkek! Ya da Chanel Platinum modelini , bunu denemeli ve daha yüksek bir seviyeye çıkmalı. Bir kalabalığın içine gizlice sızmak ister misin? Bu kokunun doğru spekülasyonuyla iki sprey sıkın ve geceye hakim olun.
Bunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok dikkat çekici bir çiçek kokusu barındırıyor. inanılmaz uzun ömürlülük barındıran parfüm fakat bana bir süre sonra oyuncak gibi kokmaya başladı. Dip notalarına doğru pek başarılı olduğu söylenilemez. Bana hipnotik posionu hatırlattı. Bu form cildinize uygun değil diye düşünüyorsanız satın almadan önce bir kere deneyebilirsiniz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm