Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal

Portakal

Petitgrain

Petitgrain

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Pembe biber

Pembe biber

Zambak

Zambak

Benzoin

Benzoin

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

91

20-60

2016

4519

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 84

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 75

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE

Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Vert Malachite parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir16952
Şişeleri biblo gibi olan harika bir parfüm. Test etme fırsatımda oldu ama çok pahalı diye alamamıştım. Her konuda parası olana 10 numara parfüm.
emerello
Kokuya göre çok pahalı kardeşim. Saçma sapan mağaza fiyatları var. Aynı fiyata aynı özellikte 3 tane yüksek kalite parfüm alınabiliniyor.
Utkucan35
Ender parfümlerden biridir . Bembeyaz çiçekler ile açılıp sonlarda portakallı bir kek kıvamına gelen gurme bir parfüm oluyor . İki ayrı koku sıkmış gibi oluyorsunuz . Kalıcılığı muazzam . Ama sık kullanımda bunaltır insanı . Yaz in uygun olduğunu düşünmüyorum .
kerem
Hiç şüphe yok ki, şimdiye kadar kokladığım en güzel kokulardan biri. Ucuz olsa da devamlı alsam ama fiyatı beni yoruyor.
harun
Estee Lauder'ın 'Tuberose Gardenia' gibi güzel beyaz bir çiçek buketi olarak başlıyor fakat sonra Dior'un hypnotic poisonuna dönüşüyor. Çok güçlüdür. Bu yüzden baş ağrısı yaşatabilir.
zakir
Açıkçası kadınlar için çok şey ifade ediyor. Olgun bayanlar için önerilebilir. Bir erkek olarak diğer erkek arkadaşların alma konusunda bu parfümden uzak durmasını öneriyorum. Eminim eşleriniz, anneleriniz ve sevgilileriniz bunun tadını çıkaracaktır. Karşılaştırılabilir olmayan kokular içerisinde yer alabilir.
ferit
Bu kokunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok kurnaz bir çiçek ihtiva ediyor. İnanılmaz ömür ve silajı var ancak bana bir süre sonra marzipan veya oyuncak gibi kokuyor. Bana hypnotic poison parfümünü hatırlattı. Cildinize çok uygunmu diye bence satın almadan önce deneyin!
hamza
İnanılmaz bir koku ancak bir erkeğin kullanması şaşırtabilir çünkü aşırı derecede kadınsı.
hakan
Gençler için çok fazla özel bir olgun parfümü..
Tilki
Şişeside kendisi gibi çarpıcı parfüm! bence çok görkemli bir şişeye sahip. İçeriği de bir o kadar görkemli! Tüberoz, tütsü, narenciye, kehribar ..... güzel toprak içerikli bir ürün. Fantastik olarak güçlü! Bu kokuyu seviyorum!!! İnanılmaz derecede muhteşem. Tek kelime ile tamamen nefis
noidol
Ylang-ylang, yasemin ve zambak muhtemelen gezegende en tatlı çiçekler ve vanilya ile karıştırılarak bu harika notalara ayrı bir tat verilmiş. Bu parfüm gerçekten çok tatlı olsa da, bazı nedenlerden dolayı çok seviyorum. Egzotik, ilginç ve pahalı koku olarak nitelendirilebilir. Ama pahalı olmasını kalitesi bakımından hiç sorun yaşamadan kullanabilirim. Escape, Joop gibi çiçek kokuları giyen her erkek! Ya da Chanel Platinum modelini , bunu denemeli ve daha yüksek bir seviyeye çıkmalı. Bir kalabalığın içine gizlice sızmak ister misin? Bu kokunun doğru spekülasyonuyla iki sprey sıkın ve geceye hakim olun.
parfumgentr
Bunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok dikkat çekici bir çiçek kokusu barındırıyor. inanılmaz uzun ömürlülük barındıran parfüm fakat bana bir süre sonra oyuncak gibi kokmaya başladı. Dip notalarına doğru pek başarılı olduğu söylenilemez. Bana hipnotik posionu hatırlattı. Bu form cildinize uygun değil diye düşünüyorsanız satın almadan önce bir kere deneyebilirsiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.