Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm

Giorgio Armani tarafından Armani Prive Vert Malachite modeli kadınlar ve erkekler (unisex) için oluşturulmuş odunsu aromatik koku. Armani Prive Vert Malachite arkasındaki burun Fabrice Pellegrin ve parfüm 2016 yılında piyasaya sunulmaya başlatıldı . Üst notalarda acı portakal ve Petitgrain vardır ; Orta notaları, yasemin, pembe biber, ylang ylang; Alt notalarında zambak, benzoin ve vanilya bulunmaktadır.

Üst Nota
Portakal

Portakal

Petitgrain

Petitgrain

Orta Nota
Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Pembe biber

Pembe biber

Alt Nota
Zambak

Zambak

Benzoin

Benzoin

Vanilya

Vanilya

Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 85 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
85%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
76%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
40%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
60%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
30%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
10%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
10%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
60%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
20%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 91
8837 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
64 Puan Aldı

Giorgio Armani Armani Prive Vert Malachite Unisex Parfüm Yorumları

Harika bir parfüm ama fiyatlarını görünce hemen avm den koşarak kaçtım :)
Şişeleri biblo gibi olan harika bir parfüm. Test etme fırsatımda oldu ama çok pahalı diye alamamıştım. Her konuda parası olana 10 numara parfüm.
Kokuya göre çok pahalı kardeşim. Saçma sapan mağaza fiyatları var. Aynı fiyata aynı özellikte 3 tane yüksek kalite parfüm alınabiliniyor.
Ender parfümlerden biridir . Bembeyaz çiçekler ile açılıp sonlarda portakallı bir kek kıvamına gelen gurme bir parfüm oluyor . İki ayrı koku sıkmış gibi oluyorsunuz . Kalıcılığı muazzam . Ama sık kullanımda bunaltır insanı . Yaz in uygun olduğunu düşünmüyorum .
Hiç şüphe yok ki, şimdiye kadar kokladığım en güzel kokulardan biri. Ucuz olsa da devamlı alsam ama fiyatı beni yoruyor.
Estee Lauder'ın 'Tuberose Gardenia' gibi güzel beyaz bir çiçek buketi olarak başlıyor fakat sonra Dior'un hypnotic poisonuna dönüşüyor. Çok güçlüdür. Bu yüzden baş ağrısı yaşatabilir.
Açıkçası kadınlar için çok şey ifade ediyor. Olgun bayanlar için önerilebilir. Bir erkek olarak diğer erkek arkadaşların alma konusunda bu parfümden uzak durmasını öneriyorum. Eminim eşleriniz, anneleriniz ve sevgilileriniz bunun tadını çıkaracaktır. Karşılaştırılabilir olmayan kokular içerisinde yer alabilir.
Bu kokunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok kurnaz bir çiçek ihtiva ediyor. İnanılmaz ömür ve silajı var ancak bana bir süre sonra marzipan veya oyuncak gibi kokuyor. Bana hypnotic poison parfümünü hatırlattı. Cildinize çok uygunmu diye bence satın almadan önce deneyin!
İnanılmaz bir koku ancak bir erkeğin kullanması şaşırtabilir çünkü aşırı derecede kadınsı.
Gençler için çok fazla özel bir olgun parfümü..
Şişeside kendisi gibi çarpıcı parfüm! bence çok görkemli bir şişeye sahip. İçeriği de bir o kadar görkemli! Tüberoz, tütsü, narenciye, kehribar ..... güzel toprak içerikli bir ürün. Fantastik olarak güçlü! Bu kokuyu seviyorum!!! İnanılmaz derecede muhteşem. Tek kelime ile tamamen nefis
Ylang-ylang, yasemin ve zambak muhtemelen gezegende en tatlı çiçekler ve vanilya ile karıştırılarak bu harika notalara ayrı bir tat verilmiş. Bu parfüm gerçekten çok tatlı olsa da, bazı nedenlerden dolayı çok seviyorum. Egzotik, ilginç ve pahalı koku olarak nitelendirilebilir. Ama pahalı olmasını kalitesi bakımından hiç sorun yaşamadan kullanabilirim. Escape, Joop gibi çiçek kokuları giyen her erkek! Ya da Chanel Platinum modelini , bunu denemeli ve daha yüksek bir seviyeye çıkmalı. Bir kalabalığın içine gizlice sızmak ister misin? Bu kokunun doğru spekülasyonuyla iki sprey sıkın ve geceye hakim olun.
Bunun bir örneğini satın aldım ve çok güçlü, çok dikkat çekici bir çiçek kokusu barındırıyor. inanılmaz uzun ömürlülük barındıran parfüm fakat bana bir süre sonra oyuncak gibi kokmaya başladı. Dip notalarına doğru pek başarılı olduğu söylenilemez. Bana hipnotik posionu hatırlattı. Bu form cildinize uygun değil diye düşünüyorsanız satın almadan önce bir kere deneyebilirsiniz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER