Sümbülteber

Sümbülteber

Adaçayı

Adaçayı

Pembe biber

Pembe biber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Cashmeran

Cashmeran

Benzoin

Benzoin

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 85

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

92

20-60

2016

5684

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 10

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Çok pahalı ama ya. Tamam harika koku ama bu kadar pahalı olmamalı. Parfümeride sordum fiyatını ağzım açık kaldı.
Koku gerçekten güzel. Kadınsı özellikte dursa bile erkekte bambaşka bir hava yayıyor. Çoğu kadın üzerimde kokuya bayıldı. Rafta durmalık ara ara kullanmalık bir koku, çünkü çok pahalı. Seride en beğendiğim koku diyebilirim. Yeşil olanı ile benzerlik çok var ama yeşil bence tamamen kadın için. Ufak farklar bile bu yapıyı bozmuş. Kötü yorumlara aldanmayın kesinlikle deneyin.
Offf çok iyi kokuyor. Biraz pahalı olabilir ama inanılmaz kokuyor emin olun
Şaşırtıcı koku. Sürekli iltifatlar alıyorum. Pahalı ama karşılığına kesinlikle değer. Çok lüks ve hoş bir koku.
Bu parfümü çok seviyorum. Yurt dışında alışveirşe gitmiştim ve hiç bilmediğim bu parfüm denk geldi. Günlük kullanım için mükemmeldir. Bunu yıl boyu kullanacağımı düşündüğüö bir koku olarak görüyorum. Annem bunu kokladıktan sonra kendisi için oda bir tane aldı. Harika hediye olur ama tek sorunu pahalı.
Oldukça ortalama bir çiçek kokusu. Aynı zamanda da ağır. Sadece en alt nota kısmı biraz tatlı kokuyor ve biraz da kehribar hissediliyor. Yine belirteyim kadınsı ama biraz yoğun
Koku çok dikkat çekici ve beni resmen büyüledi. Her şey çok mükemmel düzenlenmiş. Güçlü içeriğinde biraz çiçekleri hissedebiliyorum.
Alien kokusuna bire bir benziyor. Alberto sego aln modeli de alınabilir yerine
Bir örnek satın aldım ve gerçekten harika bir koku. Sipariş edeceğim ve gerçekten çok sevdim
Sanırım bu model üretimden kalkacak. Bir paket derhal alınmalı.
Bu parfümün reklam videosu var mı? Bence iyi bir hediye olacak. Ambalaj harika ve bu markanın kötü koku üretebileceğini hiç zannetmiyorum. Notalara bakınca bir kadının güzel bulabileceği bir içerik olduğunu düşünmekteyim.
Kesinlikle Alien e benziyor ama yasemin yanında sümbülteber içeriği biraz daha baskın gibi görünüyor. Pürüzsüz ve çok fazla bu içerikten var sanırım. Sabırlı sümbülteber bence daha iyi olmalı idi. İlk açılış 2 saat boyunca daha güçlü bir şekilde kendini yansıtıyor. En alt notası resmen mide bulantısı. Ben hiç sevmedim tavsiye etmiyorum ama sizin düşünceleriniz de önemli.
Gerçekten çok pahalı ve bazı kişiler ince kremsi güneş yağı losyonuna benzediğini belirtiyor. İlginç bir tanımlama olmuş ama bu şekilde yansıtacak notalardan oluştuğunu düşünmüyorum.
Burada bazı olumsuz yorumları okuduktan sonra tamamen hayal kırıklığına uğradım gerçekten çok pahalı bir koku ayrıca. İnce kremsi güneş yağı losyonuna benzediğini belirtenler var. İlginç bir tanımlama olmuş ama bu şekilde yansıtacak notalardan oluştuğunu düşünmüyorum.
Denemek istiyorum çünkü bu markayı çok seviyorum. Her zaman aynı kokuları kullanmayı sevmiyorum. Bu model derin baharatlı yine de deneyeceğim. Çünkü ben çiçek kokularını severim ama fiyat olarak biraz uçuk görünüyor
Muglerin son lasmanına çok benziyor her ikisi de doğru muhteşem kırmızı şişelerde de. Emin olun ikisinden de memnun kalırsınız. Sıcak sümbülteber ve biraz baharat harika karışım oluşturmuş. İkisi de çok benzer olduğu için ambalaj ve marka olarak tercih size kalmış ve en önemli tercihte fiyat tabii ki. Kişisel olarak benim için aynı etkilere sahipler ve her ikisi gayet uzun yani kalıcılıkları harika etkiye sahip. Yaz sıcağında püskürtme konusunda dikkatli olun çünkü ben bu hatayı daha önce yaptım ve hiç eğlenceli değildi.
İnternet alemindeki bazı olumsuz yorumlara istinaden korkarak öncesi bir decant aldım ve olumsuz yorum yapanlar direk burun ameliyatı olmalılar :D armani markasının en taşş parfüm modeli (giorgio armani)
Aldım ama çok kadınsı değil mi sizce arkadaşlar? Sümbül teberin biraz daha feminen formu.
Bence armaniye ait en özel unisex koku. Fiyatı konusunda sadece şikayet edilebilir. Ama şise ve parfüm mükemmel ötesi. SÜMBÜLTEBER bombasına hazır olun.
Seksi. Hepsi bu!
Çok ağır. Kalıcılığı da bu yüzden çok fazla.Tatiller gibi kokuyor. Biraz fazla erkeksi ve zevkim için uygun değil. Hafif kokuları tercih ederim. Sadece 1 fıs gününüzü götürür. Birden fazlası ise mahvedebilir. Güçlü parfüm kısaca.
Muhteşem koku... Lezzetli, seksi, sıcak. Sümbülteberi sevmeyen yanaşmasın. Uzun ömrü kesinlikle tartışılamaz. Bitti ve en kısa sürede yeniden alacağım.
Tamamen bu kokuya tapıyorum, bu benim imza kokum ve dünyanın en güzel kokusu !!! Şimdiye kadar kokusu en güzel sümbülteber.. Çok şehvetli ve eminim ki en özellerinden yapılmıştır. Çok lezzetli ve sonsuza dek sürer ve kocam da bayılıyor. İkimizde kullanıyoruz. İkimiz de birlikte çok güzel kokuyoruz !!! Çok güzel! Şişe de en güzel yönlerinden biri. Tamamen ihtişamlı! Şimdiye kadar gördüğüm en çarpıcı şişe ve tüm zamanların en mükemmel kırmızısı! Seviyorum arkadaş :D !!!! Bu, en güzel, en tatlı, orman içeriğidir. Çok övdüm galiba :D ama cidden hakediyor.
Takıntılıyım! Bitti ve almam lazım... Başka bir şey demiyorum.
Güzel şişe ve koku. Bana Mugler'ın Alien modelini hatırlatıyor, ancak daha yumuşak ve daha zarif. Gece ve özel etkinlikler için iyi.
Tatlandırılmış kehribar ile tüberoz ve adaçayı ile pembe biber dengelenir. Pürüzsüz, tatlı ve güzel. Deneyiniz bence.
Tom Ford'un Orchid Solei modelinden biraz daha kısıtlanmış bir şeyin peşinde koştuğumda
Sümbülteber ile karşılaştım.
Sümbülteber içerikli kokulara takıntılı oldum ve bu da takıntılı olduğum içeriğe mükemmel bir şekilde uyuyor.
Sümbülteber hakimiyeti içerisinde ancak kehribar renginde, çoğunlukla kehribar ve genellikle
müdahaleci ylang ylang tarafından hüküm edilen bir parfüm.

İçeriğinde bulunan yasemin veya portakal çiçeği alamadım ama
Sümbülteber ve "kremlilik" birçok kokuda bulunabileceği gibi bu devrim niteliğinde oluşturulmuş parfümdeki uyumu hiç bir üründe
bulamayacaksınız. Bunu iddia ediyorum.
Ben bu kokuyu sevdiğim ve parfüm içerisinde özel bir kremlilik var. Ayrıca çok iyi sonuçlanıyor.
Nihai sonuç, mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir koku olup, bir miktar baharatla açılır,
parfümün derinliklerine çabucak yerleşir ve oradan uzaklaşır ama fazla da bir değişim içine girmez.

Bazı açılardan bana annemin sıktığı çok eski parfümleri hatırlatıyor;
Unutmuş olduğum geçmişe dönük hayatı hatırlatan özel bir ürün. Şahsen, bunu klasik bir
kokunun biraz modern bir yorumu olduğunu düşünüyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm