en iyi açık parfüm

Sümbülteber

Sümbülteber

Adaçayı

Adaçayı

Pembe biber

Pembe biber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Cashmeran

Cashmeran

Benzoin

Benzoin

Amber

Amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 85

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

92

20-60

2016

2766

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Armani Prive Rouge Malachite Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Rouge Malachite parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19062
Aldım ama çok kadınsı değil mi sizce arkadaşlar? Sümbül teberin biraz daha feminen formu.
misafir3833
Bence armaniye ait en özel unisex koku. Fiyatı konusunda sadece şikayet edilebilir. Ama şise ve parfüm mükemmel ötesi. SÜMBÜLTEBER bombasına hazır olun.
Ex
Seksi. Hepsi bu!
gokmen
Çok ağır. Kalıcılığı da bu yüzden çok fazla.Tatiller gibi kokuyor. Biraz fazla erkeksi ve zevkim için uygun değil. Hafif kokuları tercih ederim. Sadece 1 fıs gününüzü götürür. Birden fazlası ise mahvedebilir. Güçlü parfüm kısaca.
admin
Muhteşem koku... Lezzetli, seksi, sıcak. Sümbülteberi sevmeyen yanaşmasın. Uzun ömrü kesinlikle tartışılamaz. Bitti ve en kısa sürede yeniden alacağım.
leman
Tamamen bu kokuya tapıyorum, bu benim imza kokum ve dünyanın en güzel kokusu !!! Şimdiye kadar kokusu en güzel sümbülteber.. Çok şehvetli ve eminim ki en özellerinden yapılmıştır. Çok lezzetli ve sonsuza dek sürer ve kocam da bayılıyor. İkimizde kullanıyoruz. İkimiz de birlikte çok güzel kokuyoruz !!! Çok güzel! Şişe de en güzel yönlerinden biri. Tamamen ihtişamlı! Şimdiye kadar gördüğüm en çarpıcı şişe ve tüm zamanların en mükemmel kırmızısı! Seviyorum arkadaş :D !!!! Bu, en güzel, en tatlı, orman içeriğidir. Çok övdüm galiba :D ama cidden hakediyor.
zafer
Takıntılıyım! Bitti ve almam lazım... Başka bir şey demiyorum.
zakir
Güzel şişe ve koku. Bana Mugler'ın Alien modelini hatırlatıyor, ancak daha yumuşak ve daha zarif. Gece ve özel etkinlikler için iyi.
Zigott
Tatlandırılmış kehribar ile tüberoz ve adaçayı ile pembe biber dengelenir. Pürüzsüz, tatlı ve güzel. Deneyiniz bence.
admin
Tom Ford'un Orchid Solei modelinden biraz daha kısıtlanmış bir şeyin peşinde koştuğumda
Sümbülteber ile karşılaştım.
Sümbülteber içerikli kokulara takıntılı oldum ve bu da takıntılı olduğum içeriğe mükemmel bir şekilde uyuyor.
Sümbülteber hakimiyeti içerisinde ancak kehribar renginde, çoğunlukla kehribar ve genellikle
müdahaleci ylang ylang tarafından hüküm edilen bir parfüm.

İçeriğinde bulunan yasemin veya portakal çiçeği alamadım ama
Sümbülteber ve "kremlilik" birçok kokuda bulunabileceği gibi bu devrim niteliğinde oluşturulmuş parfümdeki uyumu hiç bir üründe
bulamayacaksınız. Bunu iddia ediyorum.
Ben bu kokuyu sevdiğim ve parfüm içerisinde özel bir kremlilik var. Ayrıca çok iyi sonuçlanıyor.
Nihai sonuç, mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir koku olup, bir miktar baharatla açılır,
parfümün derinliklerine çabucak yerleşir ve oradan uzaklaşır ama fazla da bir değişim içine girmez.

Bazı açılardan bana annemin sıktığı çok eski parfümleri hatırlatıyor;
Unutmuş olduğum geçmişe dönük hayatı hatırlatan özel bir ürün. Şahsen, bunu klasik bir
kokunun biraz modern bir yorumu olduğunu düşünüyorum.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.2825

Parfüm

1790

Bayan

745

Erkek

290

Unisex

36

Marka

481

Üye

Bizimle İrtibata Geçin

İletişim Formu