Paçuli

Paçuli

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Öd ağacı

Öd ağacı

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

77

30-60

2010

2721

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
"Bu, bir erkeğin alabileceği en güzel gül kokusu. Çok zarif çok derin. Hem ömür hem de projeksiyonda herkese kafa tutar. Uzun ömürlülük harika ve projeksiyon da öyle. 8/10 puan veririm.
Dubai ya da Abu Dhabi'deyseniz, bir sürü aynı kalitede parfüm alırsınız bu fiyata.
Çok uzun süreli kalıcılığı ile her koşula çok dayanıklıdır. Daha önce nerede kokladım ve neden bu kadar tanıdık geldiğini bilmiyordum? Bu şirket çok güzel kalitede parfümler oluşturuyor. Kontrol edin yanılmadığımı anlayacaksınız. Birde ucuz olsa süper olacak..
Çok iyi yapılmış. Biraz daha fazla kadınsı. Aşırı arabik. Ancak, fiyat çok pahalı kalır. İçine arap yazınca sabırım aşağı taraflara iki katına aynı içerikleri satmak ticari bir mesele.
Kaliteli güzel bir koku. Bu güzel bir gül ud şekerleme kokusu.
Bunun için daha ucuz bir alternatif istiyorsanız, Rasasi tarafından Oud Al-Mubhakkar'ı deneyin. Gerçi ülke içerisinde bulunması biraz zor ama denk gelirse hani..
Bir arkadaşım gülün burada çok peluş olduğunu belirtti. Katılıyorum. Bu kokunun gülüne toz katan bir menekşe notası yok mu? Ayrıca, listelenmiyor. Ayrıca burnum safran tespit ediyor gibi görünüyor. Gül cennetindeyim, sevgili dostlarım ... Seviosanız gül kokularını alın ama pahalı bir ürün.
Eğer modern bir Arap prenses parfümü aranacak olursa tabiki bu olurdu. Bana İtalya'nın esnaf parfümeri Varzi'nin Bianca adlı bir parfümünü hatırlatıyor. Bianca, Armani'nin bu ticari çeşidinden daha uzun süredir kullandığım bir parfüm.
En iyi vanilya gülü ile açılan parfüm işte karşınızda.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm