Giorgio Armani Armani Prive Rose d Arabie Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Paçuli

Paçuli

Gül

Gül

Vanilya

Vanilya

Öd ağacı

Öd ağacı

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

77

30-60

2010

2402

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 57

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Armani Prive Rose d Arabie Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Rose d Arabie parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
hlya41
"Bu, bir erkeğin alabileceği en güzel gül kokusu. Çok zarif çok derin. Hem ömür hem de projeksiyonda herkese kafa tutar. Uzun ömürlülük harika ve projeksiyon da öyle. 8/10 puan veririm.
yasemin
Dubai ya da Abu Dhabi'deyseniz, bir sürü aynı kalitede parfüm alırsınız bu fiyata.
sude
Çok uzun süreli kalıcılığı ile her koşula çok dayanıklıdır. Daha önce nerede kokladım ve neden bu kadar tanıdık geldiğini bilmiyordum? Bu şirket çok güzel kalitede parfümler oluşturuyor. Kontrol edin yanılmadığımı anlayacaksınız. Birde ucuz olsa süper olacak..
leman
Çok iyi yapılmış. Biraz daha fazla kadınsı. Aşırı arabik. Ancak, fiyat çok pahalı kalır. İçine arap yazınca sabırım aşağı taraflara iki katına aynı içerikleri satmak ticari bir mesele.
hlya41
Kaliteli güzel bir koku. Bu güzel bir gül ud şekerleme kokusu.
happygirl
Bunun için daha ucuz bir alternatif istiyorsanız, Rasasi tarafından Oud Al-Mubhakkar'ı deneyin. Gerçi ülke içerisinde bulunması biraz zor ama denk gelirse hani..
durdane
Bir arkadaşım gülün burada çok peluş olduğunu belirtti. Katılıyorum. Bu kokunun gülüne toz katan bir menekşe notası yok mu? Ayrıca, listelenmiyor. Ayrıca burnum safran tespit ediyor gibi görünüyor. Gül cennetindeyim, sevgili dostlarım ... Seviosanız gül kokularını alın ama pahalı bir ürün.
alican
Eğer modern bir Arap prenses parfümü aranacak olursa tabiki bu olurdu. Bana İtalya'nın esnaf parfümeri Varzi'nin Bianca adlı bir parfümünü hatırlatıyor. Bianca, Armani'nin bu ticari çeşidinden daha uzun süredir kullandığım bir parfüm.
admin
En iyi vanilya gülü ile açılan parfüm işte karşınızda.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.