Giorgio Armani Armani Prive Pivoine Suzhou Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Pembe biber

Pembe biber

Ahududu

Ahududu

Gül

Gül

Şakayık

Şakayık

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

85

20-60

2014

2515

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 57

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Prive Pivoine Suzhou Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Pivoine Suzhou parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
sude
Gerçekten meyveli çiçekler seviyorsanız bunu seveceksiniz. Ben bir hayranı değilim. Biraz bana Guerlain La Petite Robe serisini hatırlatıyor. Fiyatı uçuk. Siz bilirsiniz.
Ysmngls
Bana göre tamamen meyve ile başlar. Oldukça tatlı sulu meyveler. Ne yazık ki pek çok çiçekten bahsedilmiş ama ben kokularını almıyorum. Şakayıkları ayırt etmeyi gerçekten çok isterim ve o notalar çok güzel gözükürler. Genel olarak, Pivoine Suzhou, benzersiz ve oldukça basit ama yine de hoş tatlı ve kadınsı bir parfüm.
whoisselly
Yeni favori akşam kokum. Sıcak ahududu kokusuyla açılır ve tercih ettiğim cilt üzerinde oldukça doğrusal kalır. Eğer çiçekleri tercih ederseniz bu sizin için uygun olmayabilir. Şakayık içeriyor olsa da en azından diğer notalar da çok etkili. Sofistike, zarif bir parfüm.
zeyna
Bu benim ilk incelemelerimden biri. İlk sıkışta gözümün önüne pembe ve koyu kırmızı şakayıklar geldi. Bunlar, bir bahçe tutkunu tarafından dikilmiş olan arka bahçeden ticarileştirilmiş şakayıklardan farklı olarak güzel ve hoş kokuluydu. Onları masaya bir vazoya koydum evin tamamı güzel ve tatlı şakayık kokusuyla doluydu. Onları kokladığımda, kokuyu, tanıdığım şakayık parfümleriyle birleştirmeye çalıştım. Bence çok özel notalar kullanılmış ve oluşturulan esans çok yüksek kalitede mahsuller ile elde edilmiş diye düşünüyorum. Harika bir parfüm.
leman
Cilt kimyamla uygun reaksiyona girmeme şekilleri yüzünden uzun yıllar boyunca şakayıklı dominant kokulardan uzak durdum ancak özel Giorgio Armani serisinden Pivoine Suzhou'yu çevreleyen popülerlik beni şaşırttı. Bir çok yorumcu onu hem seksi hem de romantik olarak tanımladı ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulduğunu gördükten sonra bu küçük sayıyı test etme zamanı geldiğini düşündüm. Pek çok Pivoine Suzhou'yu keyifle sevdiğimi söylemekten memnuniyet duyuyorum. İlk spreyin ardından cildim üzerinde oldukça gevrek ve pembe hisler barındırıyor. Bu kompozisyonda ahududu sayesinde bir tatlılık hissi var. Ancak bu tatlılık daha sonra pembe biber ve paçuli tarafından evcilleştirildi. Şakayık anlaşması kuşkusuz iki farklı gülün büyük bir dozuyla gölgelendi, gül de mai ve pembe bir çalı gülü. Pivoine Suzhou kesinlikle isminden daha fazla gül merkezlidir. Bu kokunun zıt doğasını gerçekten çok beğendim. Pivoine Suzhou giymenin ilk aşamalarında, yemyeşil bir bahçenin keskin, çiğ öpüşen bir yorumu vardır. İçinde daha karanlık biraz baharatlı bir gül kokusu vardır. Böyle bir dinamik koku, ilkbahar ve sonbahar gibi orta mevsimlere gerçekten uygun olur. Gelecek Bahar ayları boyunca Pivoine Suzhou'yu test etmeyi dört gözle bekliyorum. Şimdiye kadar hoş bir sürpriz ile hiç karşılaşmamıştım. Hoşuma gitti kısacası. Bu güzelliğin tadını çıkarmayı umuyorum.
happygirl
Pivoine Suzhou çok lineer bir koku. İnsanların neden hoşlandığını anlıyorum. Bu rahatsız edici ekşi veya itici kokuslardan değil. Çok tatlı ama çok fazla değil bu yüzden oldukça dengeli olduğunu düşünüyorum. Onu püskürttüğümden beri 6 saatten fazla oldu ve hala bir biber-şakayık-ahududu tarzında kokuyor. Bununla vay canına diye tepkilerinizi görebilme imkanı yüksek. Fiyatı çok yüksek ama benzersiz bir şeyler beklerdim ama stabil ve çoğu başka markaların modellerine benzeyen bir tarzı var. Bu benim tatmak için denediğim düz ve biraz sıkıcı parfümlerden birisi. Güzel bir ofis ya da romantik bir tarih kokusu beklerdim. Baştan çıkaran bir koku değil.
Monolyahanim
Benim için özel olan bir arkadaşım üzerimde hafif, tatlı, hafif çiçek kokularını seviyor. Böylece bunu bir hediye olarak getirdi. Bazıları çok basit olsa da oldukça güzel olduğunu söylüyor. Cildim üzerinde nektarlı ve hafif bir misk ile yuvarlanan güzel ve hafif bir gül. Çok güzel. Çok kadınsı. Kendimi özellikle sıcak aylarda sevdiğimi görebiliyorum. Daha karmaşık olan pek çok kokum var ama arkadaşım bu türleri pek sevmiyor. Sadece güzel! Uzun ömürlülük ve fark edilmesi ılımlı ama size söylüyorum, çok ferahlatıcı.
duyguc
Sadece çok yakın arkadaşım onu seviyor ve her kokusunu aldığında bana bunu söylüyor. Onu aldım ve seçimimden çok emin değildim ama zamanla arkadaşım uğruna biraz özel olarak fikrimi değiştirdim. Taze ve pembe notaların üstünde duran meyveli notalar var. Bu benim için iyi bir parfüm ama gerçekten çok keskin ve tatlı. Kalıcılığı gerçekten muazzam ve fark edilirlik süper.
duygu
Fantezi çamaşır deterjanı gibi kokuyor.
boncuk
Çok basit hoş çiçekli parfüm. Şakayık ve gül arasında iyi bir denge var ama hiçbir şey nefes kesici değil. Aşırı etkileyici bir arayış içindeyim ve Suzhou bu tür değil. Benim görüşüme göre oldukça güzel olmasına rağmen basitlik fiyatla eşleşmiyor. O kadar paraya değmeyen bir model. Daha etkili olabilirdi. Klasik bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.