Mandalina

Mandalina

Pembe biber

Pembe biber

Ahududu

Ahududu

Gül

Gül

Şakayık

Şakayık

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

85

20-60

2014

2929

kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Gerçekten meyveli çiçekler seviyorsanız bunu seveceksiniz. Ben bir hayranı değilim. Biraz bana Guerlain La Petite Robe serisini hatırlatıyor. Fiyatı uçuk. Siz bilirsiniz.
Bana göre tamamen meyve ile başlar. Oldukça tatlı sulu meyveler. Ne yazık ki pek çok çiçekten bahsedilmiş ama ben kokularını almıyorum. Şakayıkları ayırt etmeyi gerçekten çok isterim ve o notalar çok güzel gözükürler. Genel olarak, Pivoine Suzhou, benzersiz ve oldukça basit ama yine de hoş tatlı ve kadınsı bir parfüm.
Yeni favori akşam kokum. Sıcak ahududu kokusuyla açılır ve tercih ettiğim cilt üzerinde oldukça doğrusal kalır. Eğer çiçekleri tercih ederseniz bu sizin için uygun olmayabilir. Şakayık içeriyor olsa da en azından diğer notalar da çok etkili. Sofistike, zarif bir parfüm.
Bu benim ilk incelemelerimden biri. İlk sıkışta gözümün önüne pembe ve koyu kırmızı şakayıklar geldi. Bunlar, bir bahçe tutkunu tarafından dikilmiş olan arka bahçeden ticarileştirilmiş şakayıklardan farklı olarak güzel ve hoş kokuluydu. Onları masaya bir vazoya koydum evin tamamı güzel ve tatlı şakayık kokusuyla doluydu. Onları kokladığımda, kokuyu, tanıdığım şakayık parfümleriyle birleştirmeye çalıştım. Bence çok özel notalar kullanılmış ve oluşturulan esans çok yüksek kalitede mahsuller ile elde edilmiş diye düşünüyorum. Harika bir parfüm.
Cilt kimyamla uygun reaksiyona girmeme şekilleri yüzünden uzun yıllar boyunca şakayıklı dominant kokulardan uzak durdum ancak özel Giorgio Armani serisinden Pivoine Suzhou'yu çevreleyen popülerlik beni şaşırttı. Bir çok yorumcu onu hem seksi hem de romantik olarak tanımladı ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak oluşturulduğunu gördükten sonra bu küçük sayıyı test etme zamanı geldiğini düşündüm. Pek çok Pivoine Suzhou'yu keyifle sevdiğimi söylemekten memnuniyet duyuyorum. İlk spreyin ardından cildim üzerinde oldukça gevrek ve pembe hisler barındırıyor. Bu kompozisyonda ahududu sayesinde bir tatlılık hissi var. Ancak bu tatlılık daha sonra pembe biber ve paçuli tarafından evcilleştirildi. Şakayık anlaşması kuşkusuz iki farklı gülün büyük bir dozuyla gölgelendi, gül de mai ve pembe bir çalı gülü. Pivoine Suzhou kesinlikle isminden daha fazla gül merkezlidir. Bu kokunun zıt doğasını gerçekten çok beğendim. Pivoine Suzhou giymenin ilk aşamalarında, yemyeşil bir bahçenin keskin, çiğ öpüşen bir yorumu vardır. İçinde daha karanlık biraz baharatlı bir gül kokusu vardır. Böyle bir dinamik koku, ilkbahar ve sonbahar gibi orta mevsimlere gerçekten uygun olur. Gelecek Bahar ayları boyunca Pivoine Suzhou'yu test etmeyi dört gözle bekliyorum. Şimdiye kadar hoş bir sürpriz ile hiç karşılaşmamıştım. Hoşuma gitti kısacası. Bu güzelliğin tadını çıkarmayı umuyorum.
Pivoine Suzhou çok lineer bir koku. İnsanların neden hoşlandığını anlıyorum. Bu rahatsız edici ekşi veya itici kokuslardan değil. Çok tatlı ama çok fazla değil bu yüzden oldukça dengeli olduğunu düşünüyorum. Onu püskürttüğümden beri 6 saatten fazla oldu ve hala bir biber-şakayık-ahududu tarzında kokuyor. Bununla vay canına diye tepkilerinizi görebilme imkanı yüksek. Fiyatı çok yüksek ama benzersiz bir şeyler beklerdim ama stabil ve çoğu başka markaların modellerine benzeyen bir tarzı var. Bu benim tatmak için denediğim düz ve biraz sıkıcı parfümlerden birisi. Güzel bir ofis ya da romantik bir tarih kokusu beklerdim. Baştan çıkaran bir koku değil.
Benim için özel olan bir arkadaşım üzerimde hafif, tatlı, hafif çiçek kokularını seviyor. Böylece bunu bir hediye olarak getirdi. Bazıları çok basit olsa da oldukça güzel olduğunu söylüyor. Cildim üzerinde nektarlı ve hafif bir misk ile yuvarlanan güzel ve hafif bir gül. Çok güzel. Çok kadınsı. Kendimi özellikle sıcak aylarda sevdiğimi görebiliyorum. Daha karmaşık olan pek çok kokum var ama arkadaşım bu türleri pek sevmiyor. Sadece güzel! Uzun ömürlülük ve fark edilmesi ılımlı ama size söylüyorum, çok ferahlatıcı.
Sadece çok yakın arkadaşım onu seviyor ve her kokusunu aldığında bana bunu söylüyor. Onu aldım ve seçimimden çok emin değildim ama zamanla arkadaşım uğruna biraz özel olarak fikrimi değiştirdim. Taze ve pembe notaların üstünde duran meyveli notalar var. Bu benim için iyi bir parfüm ama gerçekten çok keskin ve tatlı. Kalıcılığı gerçekten muazzam ve fark edilirlik süper.
Fantezi çamaşır deterjanı gibi kokuyor.
Çok basit hoş çiçekli parfüm. Şakayık ve gül arasında iyi bir denge var ama hiçbir şey nefes kesici değil. Aşırı etkileyici bir arayış içindeyim ve Suzhou bu tür değil. Benim görüşüme göre oldukça güzel olmasına rağmen basitlik fiyatla eşleşmiyor. O kadar paraya değmeyen bir model. Daha etkili olabilirdi. Klasik bir koku.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm