Giorgio Armani Armani Prive Oud Royal Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Safran

Safran

Tütsü

Tütsü

Gül

Gül

Öd ağacı

Öd ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

81

20-50

2010

4191

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 60

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 57

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 14

GÜNDÜZ
gece

% 86

GECE

Armani Prive Oud Royal Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Oud Royal parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir21423
30 yaşımdaki gençlik hayatımda çok fazla parfümü denediğimi söyleyebilirim. Ayrıca kısa bir süre boyunca duyusal bir laboratuarda çalıştım ve burnum çoğunlukla bazı kokulara karşı çok hassastır. Bu parfüm bence çok başka bir etkiye sahip. Cildimde daha tatlı oluyor. 5 yıl aradan sonra sanırım bağımlılık yapan bu parfümü kendim için 1. sıraya koydum ve devamlı son zamanlarda bunu kullanıyorum. Kendi kategorisi içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bence armani firmasına söylenecek tek kelime : BRAVO!
misafir22195
Notalara bakmadan önce kokladım ve aldığım şey basitçe: deri ve oud. Bu hoş bir şey. Şimdi notalara baktım ve yanılmadığımı anladım. Kasvetli safranın kokusunu almak için beynimi zorluyorum. Gül, tütsü ve kehribar baskın. Ama onları bir araya getiren oud ile karıştırılmış muhteşem bir deri daha da üst seviyede. Deriden hoşlanıyorsanız sizi bu model hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Ben gayet çok beğendim.
murat
Basit bir öd ağacı kokusu. Oldukça oryantal ama sofistike değil. Oryantal düşünürsem bu fiyat aralığında amouage jubilation xxv modelini tercih ederim
isagokalp
Yorumlara ve incelemelere bakıyorum cidden kafa karıştırıcı. 2013 yılının başında bu parfümü test ettim ve öd ağacı notasının daha belirgin olduğunu hatırlıyorum. 2015te de bir şişe aldı tatlı safran suyu gibi değişik notalar kokmaya başladı. Ayrıca yeni şişe daha sulu ve zayıf hissettiriyor. İçeriğimi değiştirdiler yada ben mi sorunlu bir şişe aldım anlayamadım. Son derece pahalı bir koku ve bu beni rahatsız eden en büyük noktası.
ibrahim
Bu parfüm kesinlikle yüksek kaliteli bir koku. Temel notaların hepsi algılanabilir ve iç içe geçmiş ve lezizdir. Ben kaliteli şeyleri olduğu gibi bu kokuyu da seviyorum.
huseyin
Bunu bugün denedim (yaklaşık 5 saat önce). İlk saat boyunca güçlü bir tütsü ve ahşap bombasıydı. Sonra tatlı ve dumanlı bir sandal ağacı ve tozlu ve topraklı içeriklerle dolu hale geliyor. Bence muhteşem! Az önce bir duş aldım ve hala güçlü. Hava şu an çok sıcak ama kalıcılığı bilirsiniz ki sıcak mevsimlerde daha hızlı buharlaşan etken maddelerden dolayı daha az olur ama bu koku gayet başarılı . Kadınsı bir koku kesinlikle değil. En büyük dezavantaj fiyatı.
deniz
Dün satın aldım ve hayal kırıklığına uğradım. Böyle kaliteli, pürüzsüz, yüce bir öd ağacı. Güçlü ve yoğun, ancak kaba değil. En azından bana göre değil ... bu güzel koku maalesef yaşadığım yerlerde popüler değil. Babam inanamayacaksınız ama idrar gibi koku aldığını düşünüyor. Kardeşim ve ablam bu parfümden nefret ediyor. öd ağacı kokularını takdir etmek için yanlış ülkede yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Bu koku en az kalıcılık olarak 12 sürüyor.
admin
Hiçbir zaman sandal ağacı olan üst notasını algılayamadığım bi koku.
Hayal olarak algılayabileceğiniz şekilde anlatmak istersem parfüm
odunsu ve renk olarakta koku ile karşılaştırırsanız pembe bir parfüm.
Dumanlı safrana (oldukça hızlı bir şekilde) ulaşıyorum.
Algıda derinliklerde yok olabilirsiniz. Zarif ve bir o kadar da yine zarif bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.