Bergamot

Bergamot

Pembe biber

Pembe biber

Mandalina

Mandalina

Çay

Çay

Çim

Çim

İncir

İncir

Iris

Iris

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

76

25-60

2012

2120

kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 67

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Şişeyi kör bir tahminle aldım. Başlangıçta kokusunu şahsım adına çok takdir ettim ama ilerleyen zamanlarda bu kokunun benim için kadınsı olduğunu hissettim. Unisex bir içeriğe sahipte diyebiliriz ama bayan kokusuna daha yatkın bir ürün. Kısacası diğer tarafa baskınlığı var. Birkaç kez kullandım ve kadınlar bana aşırı derecede yaklaştılar ve kullandığım diğer kokulardan daha fazla hangi parfümü kullandığımı sordular. Kendimize karşı dürüst olursak, başkaları için de kokular taşıyoruz, sadece kendimiz için değil.
Kokuya gelince, dengeli tatlı ama bu koku tatlı olmasına rağmen şekerli diye hitap edebileceğimiz bir parfüm değil. Çok taze ve temiz ve baskın incir içeriğine sahip.
Ayrıca kalıcılığı bütün gün sürer, kimseninde ne söylediğini kalıcılığı konusunda da umurunda değil. Muhtemelen burun yorgunluğundan kokunun kalıcılık gücünün farkında değiller.
her iki cinsiyetinde rahat bir şekilde kullanabileceği harika bir yazlık parfüm olduğunu düşünüyorum. İçinde çim ve incir kokusunu sezebileceğiniz hafif ferahlatıcı çok sıkmayan ve kalıcılık ve farkedilirlik konusunda sizi çokta üzmeyecek harika bir giorgio armani ürünü.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm