Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Pembe biber

Pembe biber

Mandalina

Mandalina

Çay

Çay

Çim

Çim

İncir

İncir

Iris

Iris

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

76

25-60

2012

1877

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 71

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Armani Prive Figuier Eden Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Figuier Eden parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
admin
Şişeyi kör bir tahminle aldım. Başlangıçta kokusunu şahsım adına çok takdir ettim ama ilerleyen zamanlarda bu kokunun benim için kadınsı olduğunu hissettim. Unisex bir içeriğe sahipte diyebiliriz ama bayan kokusuna daha yatkın bir ürün. Kısacası diğer tarafa baskınlığı var. Birkaç kez kullandım ve kadınlar bana aşırı derecede yaklaştılar ve kullandığım diğer kokulardan daha fazla hangi parfümü kullandığımı sordular. Kendimize karşı dürüst olursak, başkaları için de kokular taşıyoruz, sadece kendimiz için değil.
Kokuya gelince, dengeli tatlı ama bu koku tatlı olmasına rağmen şekerli diye hitap edebileceğimiz bir parfüm değil. Çok taze ve temiz ve baskın incir içeriğine sahip.
Ayrıca kalıcılığı bütün gün sürer, kimseninde ne söylediğini kalıcılığı konusunda da umurunda değil. Muhtemelen burun yorgunluğundan kokunun kalıcılık gücünün farkında değiller.
admin
her iki cinsiyetinde rahat bir şekilde kullanabileceği harika bir yazlık parfüm olduğunu düşünüyorum. İçinde çim ve incir kokusunu sezebileceğiniz hafif ferahlatıcı çok sıkmayan ve kalıcılık ve farkedilirlik konusunda sizi çokta üzmeyecek harika bir giorgio armani ürünü.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.