Ladin

Ladin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Tarçın

Tarçın

Vanilya

Vanilya

Pembe biber

Pembe biber

Kekik

Kekik

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

79

25-60

2010

2342

kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 56

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bu parfüme aşığım. Güzel kokan ucuz bir şey elde etmek için elimden geleni yaptım ama başka hiçbir şey karşılaştıramıyorum. Yukarıdaki yorumda alberto sego zeugma demişler birde onu deneyeceğim. Bu parfümü bulabilen varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.
Birisini baştan çıkarmayı mı planlıyorsun? Planınız için mükemmel bir koku! Parfümün içindeki kehribarlara tapıyorum ama bu koku ondan da hariç her şeye sahip. Yoğun sarı notalar, baharatlar ve taze gevrek bir içerik. Oldukça pahalı olmasına rağmen, her kuruşa değer ve çok fazla ilgi ve bol bol övgü alacaksınız. Bu kokunun çok derinliği var. Hemen hemen her cilt tipinde güzel bir şekilde gelişir. İlk sandal ağacı ve paçuli olarak zengin buketler açılıyor. Bir saat sonra ana madde, kehribar kendini göstermeye başlar. Büyüleyici.
Ambre Oriental için bir aşk mektubu yazmak istiyorum. Bu derin güzelliği, herhangi bir kelimeyi yazmadan önce sizlerinde tanımasını istiyorum. Büyüleyici! Onlarca marka model kullanmışımdır ama bu ayrı bir güzel.
Önceden 2 kutu aldığım için ve durdurulduğundan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Kokuyu sevmekten asla vazgeçmem ve umarım yeniden bulurum. Karaborsa oldu :D
Tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Baharatlı, sıcak, baştan çıkarıcı, tam bir gösteri parfümü. Sanırım üretim durdu ve onun gibi başka bir koku sadece alberto sego diye bir parfüm bulabildim. Zeugma modeli. Ama bundan da isterim. Bunun uzun ömürlülüğü ve izdüşümü zihinsel, iki pompa püskürtüyorum ve tüm odayı kokulu bir şekilde dolduruyor. Çok uzaktaki insanlar kullandığım parfümü soruyorlardı. Bundan dolayı alberto sego aldım ve eş değer sayılır. Aldığım ilk notalar zengin kehribar ve baharatlı tarçın, sonra sıcak kremsi vanilya ve sandal ağacı geliyor. Bu koku hiçbir şekilde jenerik / kimyasal bir koku değildir. Cesur ve hayat doludur. 10/10 puan veririm her daim.
İçeriğindeki değişik kekik ve paçuliye tapıyorum. Parfüm bana bu nefis bitkilerin görkemini özetliyor. Harika, aromatik ve güzel bir parfüm. Ve tatlı güzel tarçın neredeyse benim ruhumu rahatlama ve okşama hissi veriyor. Bu güzelliği kesinlikle çok seviyorum. Bol iltifat getirir. Benim için ne kadar güzel olduğunu söyleyemem. Son derece güzel.
Kız kardeşimden bir doğum günü hediyesi idi ve koleksiyonumun yüksek mücevheri olarak tanımlıyorum. Ambre Orient, Shalimar ile karşılaştırılacak kalitede üst düzey. İçeriğinde kalite, güç ve mükemmel malzemeler bulunuyor. Zengin kehribar ve baharatları hissederek daima severim. Mükemmel bir parfüm.
Bundan birkaç yıl önce bittiğinde bir şişe satın almamaya çok pişman oldum. Çünkü o aralar fiyatı gayet iyiydi ama şimdi çok pahalı. Parfüm bir harika ve kokunun güzelliğini anlatmaya bile gerek yok. Hiç olumsuz tepki almadım. En iyi amber kokularından biri.
Devamlı kullandığım en özel ve vazgeçemeyeceğim parfümüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm