Giorgio Armani Armani Prive Ambre Orient Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Ladin

Ladin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Tarçın

Tarçın

Vanilya

Vanilya

Pembe biber

Pembe biber

Kekik

Kekik

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

79

25-60

2010

2149

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Armani Prive Ambre Orient Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Ambre Orient parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
KnnBaykal
Bu parfüme aşığım. Güzel kokan ucuz bir şey elde etmek için elimden geleni yaptım ama başka hiçbir şey karşılaştıramıyorum. Yukarıdaki yorumda alberto sego zeugma demişler birde onu deneyeceğim. Bu parfümü bulabilen varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.
okkes
Birisini baştan çıkarmayı mı planlıyorsun? Planınız için mükemmel bir koku! Parfümün içindeki kehribarlara tapıyorum ama bu koku ondan da hariç her şeye sahip. Yoğun sarı notalar, baharatlar ve taze gevrek bir içerik. Oldukça pahalı olmasına rağmen, her kuruşa değer ve çok fazla ilgi ve bol bol övgü alacaksınız. Bu kokunun çok derinliği var. Hemen hemen her cilt tipinde güzel bir şekilde gelişir. İlk sandal ağacı ve paçuli olarak zengin buketler açılıyor. Bir saat sonra ana madde, kehribar kendini göstermeye başlar. Büyüleyici.
happygirl
Ambre Oriental için bir aşk mektubu yazmak istiyorum. Bu derin güzelliği, herhangi bir kelimeyi yazmadan önce sizlerinde tanımasını istiyorum. Büyüleyici! Onlarca marka model kullanmışımdır ama bu ayrı bir güzel.
duygu
Önceden 2 kutu aldığım için ve durdurulduğundan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Kokuyu sevmekten asla vazgeçmem ve umarım yeniden bulurum. Karaborsa oldu :D
dandini
Tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Baharatlı, sıcak, baştan çıkarıcı, tam bir gösteri parfümü. Sanırım üretim durdu ve onun gibi başka bir koku sadece alberto sego diye bir parfüm bulabildim. Zeugma modeli. Ama bundan da isterim. Bunun uzun ömürlülüğü ve izdüşümü zihinsel, iki pompa püskürtüyorum ve tüm odayı kokulu bir şekilde dolduruyor. Çok uzaktaki insanlar kullandığım parfümü soruyorlardı. Bundan dolayı alberto sego aldım ve eş değer sayılır. Aldığım ilk notalar zengin kehribar ve baharatlı tarçın, sonra sıcak kremsi vanilya ve sandal ağacı geliyor. Bu koku hiçbir şekilde jenerik / kimyasal bir koku değildir. Cesur ve hayat doludur. 10/10 puan veririm her daim.
durdane
İçeriğindeki değişik kekik ve paçuliye tapıyorum. Parfüm bana bu nefis bitkilerin görkemini özetliyor. Harika, aromatik ve güzel bir parfüm. Ve tatlı güzel tarçın neredeyse benim ruhumu rahatlama ve okşama hissi veriyor. Bu güzelliği kesinlikle çok seviyorum. Bol iltifat getirir. Benim için ne kadar güzel olduğunu söyleyemem. Son derece güzel.
Alizengin
Kız kardeşimden bir doğum günü hediyesi idi ve koleksiyonumun yüksek mücevheri olarak tanımlıyorum. Ambre Orient, Shalimar ile karşılaştırılacak kalitede üst düzey. İçeriğinde kalite, güç ve mükemmel malzemeler bulunuyor. Zengin kehribar ve baharatları hissederek daima severim. Mükemmel bir parfüm.
adem
Bundan birkaç yıl önce bittiğinde bir şişe satın almamaya çok pişman oldum. Çünkü o aralar fiyatı gayet iyiydi ama şimdi çok pahalı. Parfüm bir harika ve kokunun güzelliğini anlatmaya bile gerek yok. Hiç olumsuz tepki almadım. En iyi amber kokularından biri.
77Kerdem77
Devamlı kullandığım en özel ve vazgeçemeyeceğim parfümüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.