Kehribar

Kehribar

Tarçın

Tarçın

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Paçuli

Paçuli

Erik

Erik

Kuru meyveler

Kuru meyveler

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

73

20-60

2015

2059

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Ilık, hafif sıcak, tatlı. Pürüzsüz. Çok yumuşak. Bağımlılık yapar.
Harika kalıcılığa sahip. Koku zaten tartışılmaz. Ama biraz pahalı :D
Çok eşsiz ver sıcak. Çok iyi harmanlanmış gurme kokusu. Kehribar, meyveli notalar, tonka fasulyesi, tarçın ve fark edilir bir erik ile muhteşem. Bu başka bir his veriyor. Sıcacık hisle sizi sarar. Kendimi tatlı bir Aurada gibi hissediyorum. Performansa göre bu bir canavar. 1-3 spreyle üzerinizden ayrılması zor. Özel günler için muhteşem seçenek. Takım elbise ve kravat eşliğinde lüks olaylarda sizinle olmasını istersiniz.
"TOM FORD özel harman kokuları ile niş parfümleri keşfettim. Bu nedenle, Tobacco Vanille gibi güzel ürünleri kokladıktan sonra yeni bir koku beğenmek zor ve nadir ama Amber Eccentrico bana çok özel duygular hissettirdi. Vayyy etkisi yarattı. Çok benzersiz, sıcak ve seksi aynı zamanda ağız sulandıran. Gelecekte kesinlikle Armani Privé hattına daha fazla dikkat çekeceğim.
Tatlı pudralı kehribar kokusu. Erik, kuru meyveli kehribar, tarçın ve toz notaları ile sizi selamlayacak. Tonka fasülyesi, acı kuru meyveleri tatlandırır ve toz haline getirir. Erik ekşi tazelik eklerken ben herhangi bir paçuli tespit edemedim. Kehribar en az düzeyde tutulduğu ve baz olarak yerleştirildiği toz tatlısı ve acı meyveler ile baharat arasında çelişmektedir.
Seviyorum. Şık, sıcak ve davetkar. Bu parfüm için ayırdığını paranız varsa kaçırmayın.
Cildimde şuruplu tatlı erik ve ayva çekirdeği veya kayısı reçeli gibi bir şeyler hissediyorum. Kehribar cildimde birkaç saat geçene kadar sahneye çıkmadı. Sonra hep kehribar kokusu alır gibi oldum.
Ambre Eccentrico çarpıcı. Kurutulmuş meyveler ve dumanlı tatlı benzoin ile kehribar üzerinde modern bir esans. Egzotik, kalıcı ve unutulmaz, bunu tavsiye ederim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm