Giorgio Armani Armani Prive Ambre Eccentrico Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Kehribar

Kehribar

Tarçın

Tarçın

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Paçuli

Paçuli

Erik

Erik

Kuru meyveler

Kuru meyveler

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

73

20-60

2015

1863

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Prive Ambre Eccentrico Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Prive Ambre Eccentrico parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sessizseytan
Ilık, hafif sıcak, tatlı. Pürüzsüz. Çok yumuşak. Bağımlılık yapar.
nur
Harika kalıcılığa sahip. Koku zaten tartışılmaz. Ama biraz pahalı :D
kadir
Çok eşsiz ver sıcak. Çok iyi harmanlanmış gurme kokusu. Kehribar, meyveli notalar, tonka fasulyesi, tarçın ve fark edilir bir erik ile muhteşem. Bu başka bir his veriyor. Sıcacık hisle sizi sarar. Kendimi tatlı bir Aurada gibi hissediyorum. Performansa göre bu bir canavar. 1-3 spreyle üzerinizden ayrılması zor. Özel günler için muhteşem seçenek. Takım elbise ve kravat eşliğinde lüks olaylarda sizinle olmasını istersiniz.
enesello
"TOM FORD özel harman kokuları ile niş parfümleri keşfettim. Bu nedenle, Tobacco Vanille gibi güzel ürünleri kokladıktan sonra yeni bir koku beğenmek zor ve nadir ama Amber Eccentrico bana çok özel duygular hissettirdi. Vayyy etkisi yarattı. Çok benzersiz, sıcak ve seksi aynı zamanda ağız sulandıran. Gelecekte kesinlikle Armani Privé hattına daha fazla dikkat çekeceğim.
emes
Tatlı pudralı kehribar kokusu. Erik, kuru meyveli kehribar, tarçın ve toz notaları ile sizi selamlayacak. Tonka fasülyesi, acı kuru meyveleri tatlandırır ve toz haline getirir. Erik ekşi tazelik eklerken ben herhangi bir paçuli tespit edemedim. Kehribar en az düzeyde tutulduğu ve baz olarak yerleştirildiği toz tatlısı ve acı meyveler ile baharat arasında çelişmektedir.
Cemakyol92
Seviyorum. Şık, sıcak ve davetkar. Bu parfüm için ayırdığını paranız varsa kaçırmayın.
Burakdonmez
Cildimde şuruplu tatlı erik ve ayva çekirdeği veya kayısı reçeli gibi bir şeyler hissediyorum. Kehribar cildimde birkaç saat geçene kadar sahneye çıkmadı. Sonra hep kehribar kokusu alır gibi oldum.
ahmethan6096
Ambre Eccentrico çarpıcı. Kurutulmuş meyveler ve dumanlı tatlı benzoin ile kehribar üzerinde modern bir esans. Egzotik, kalıcı ve unutulmaz, bunu tavsiye ederim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.