Giorgio Armani Armani Mania Erkek Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Mandalina

Mandalina

Safran

Safran

Defne yaprağı

Defne yaprağı

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Greyfurt çiçeği

Greyfurt çiçeği

Vetiver

Vetiver

Sedir

Sedir

Müge

Müge

Manolya

Manolya

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

90

18-60

2002

3293

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 58

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Mania Erkek Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Mania Erkek parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Tekin21332
Az kullanmama rağmen belirtebilirim ki hiç şüphesiz iyi bir öze sahip. Kullanılan malzemeler de kaliteli. Sonuçta bir Armani parfümü.
Makbiyaz
Güzel bir çamaşır kokusu. Safran ve sedir kokusu ile başlıyor. Uzun ömürlü adil fark edilirliği ile 5 ila 6 saat etkisi var. İltifat aldım. İş, ofis, gündelik işlerde kullanabileceğiniz bir parfüm. Genel olarak puanım 7/10.
sener
Dürüst olacağım Armani Mania modelini çok uzun bir süre izliyordum. Çünkü çok fazla karakteri yok ama enteresan yorumları var. Aldıktan sonra karar verdim ve belirteyim. Sadece sıkıcı bir koku olduğunu düşünüyorum. Ancak son zamanlarda sakinleştirici tarafını keşfettim. Rahatlatıcı, sakinleştirici bir koku. Bu yönüyle onu seviyorum. Evde sadece rahatlamak için kullanılan sakinleştirici bir koku için çok yüksek maliyette fiyat olumsuz yönü. Huzur kokusu diye adlandırılabilirdi ama isme baksanız mania. Çok tezat isimlendirilmiş bir parfüm.
Ethem
Ben bunu 2009 yılında aldım ama beğenmedim. Ziyan olmasın diye de kullandım ama bayanların çok hoşuna gidiyor :D
dursun
Safran baskın bir şekilde kendini çok ön plana atmış. Safranı seviyorum. Önceden bu kokunun safran olduğunu dahi bilmezdim ve öğrenince safran kokulu parfümlere ilgim arttı. Bu modelin daha iyi yapılmasını dilerdim çünkü gerçekten çok hoş. Üretimi de durmuş sanırım. Taze ve hafif ayrıca temiz bir parfüm. Gerçekten çok güzel. Keşke daha güçlü olsaydı. Sadece biraz sonra benim için bir cilt kokusuna dönüşüyor. Diğer Kod modellerinden çok farklı. Ana notaların altında çok ince Code dnası var. Kesinlikle bir bahar ya da yaz kokusu. Denemelisiniz diyeceğim ama eski şişelerden bulursanız.
AKKAVAK
Neredeyse her fırsatta kullanılabilecek harika bir koku. Keşke durdurulmasaydı. Üretimden kalkmış.
Armaganeda
Son derece ortalama bir parfüm. Korkunç performansı var ve çamaşır gibi kokuyor ama hiç tekrar gözden geçirilmemesi gereken temel amber safran kokusu. Üstünde minik portakal var. Bu hoş bir koku ama farkına varmak için kendini içine almalısın. Belki istediğiniz budur ama ben fark edilirliğinin çok az olduğunu düşünüyorum. Çok yakından koklamak gerek. Hafif bir koku kısacası.
adem
Zamanında bir şişe Mania aldım ve yıllar önce onu çok sevmiştim. Çünkü o zaman diğer tüm parfümlerden çok farklıydı. Şimdi yine bir parfüm şişesi satın aldım ve çok güzel iken kesinlikle hatırladığım koku bu değil. Orijinalin eski bir şişesini avlayacağım ve güncelleyeceğim. Tamamen değiştirmişler. Şimdiki pek hoşuma gitmedi.
77Kerdem77
Güzel temiz ve taze bir koku. Çoğunlukla portakal, safran ve vetiver kokusunu hissedeceksiniz. Oldukça güvenli bir parça. 2 saatlik ilk saat terbiyeli olarak iyi bir şekilde yansıtılmış. Uzun ömürlülüğü yaklaşık 5 saat. Buda size yeter ise güzel bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.