Giorgio Armani Armani Eau de Nuit Oud Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Kakule

Kakule

Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Sardunya

Sardunya

Iris

Iris

Gül

Gül

Öd ağacı

Öd ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Safran

Safran

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

81

25-50

2016

2935

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 86

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 14

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 86

GÜNDÜZ
gece

% 14

GECE

Armani Eau de Nuit Oud Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Eau de Nuit Oud parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir28829
Biraz genel ud-baharat / çiçek karışımı.Çiçek notaları hoş ancak başlangıçta onları saran ıslak bir nota var. Biraz baharatlı. Kurumuşluk tatmin edici değil. Tatlı, miskli . Ud notu tanımlanabilir fakat özellikle ilginç değil. Abartılacak bir parfüm değil.
misafir26231
Açılış harika ama kuruluk yoksundur. Tatlı, odunsu ve taze ama daha sonra çok hafif ve genel bir koku haline geliyor. Projeksiyon ilk 3-4 saat boyunca iyidir ve daha sonra gider.
misafir14627
Kakule ve tonka hafif tatlı karışımı. Doğal ya da başka hiçbir ud kokusu yok. Unutulmaz ve genel. İsmine oud kelimesi eklenmese de olurmuş.
misafir10749
Elemanları yani içeriğindeki notalara şöyle bir baktım. Güçlü olma potansiyeline sahip olmasına rağmen pürüzsüz, kısıtlı açılmaya sahip… Ama hafifçe püskürttüm itiraf edeyim. Öncelikle pembe biber, kakule, iris, safran ve gölgeli bir ud notu alıyorum. Kombinasyon oldukça genel ve tanımlanabilir şekilde sentetik olmasına rağmen, sessiz dengesi ve sıcaklığı benim için artı bir uyum sağlar. Orta seviye, açılıştan aşağı bir moladır: Üstten ve tabandan gelen baharatlar, çok tozlu bir iris notası eklenmesiyle düzleşir. Bu nedenle kalp uyumunda sadece tozlu baharatlı bir ortam ortaya çıkar. Piramidin listelenen gülünü veya sardunya kokusunu alsaydım iyi olurdu ama bana açık olan tek çiçek iris. Çok az mevcut olan ud notu bile fazla ilgi göstermiyor. Bence bu bir ud kokusu değil. Eau de Nuit Oud bana gerçek bir Armani ürünü. Çok iyi yansıtıyor. Amabu durumda sunduğundan çok daha fazlasını bekliyordum. Bu kesinlikle rahatsız edici bir koku değildir ve başlangıçtaki takdirine saygı duyuyorum, ancak koku hem güç hem de ilgi açısından solmaya devam etti ve uzun ömür kabul tarafımdan edilemez derecede az.
misafir27418
Bu yağlı çiçekli bir ud. Odunsu kuru udları tercih ediyorum ve bu iyi harmanlanmış olmasına rağmen sevemedim. Gül safran karışımı genellikle kapalı ve çok fazla ama bu durumda iyi dengelenmiş. Koku almaya değer ama mükemmel değil. Çok abartılı bir şey hissetmedim.
misafir23681
Armani'den çok sevimli, iyi yapılmış bir ud kokusu. Armani'nin Prive Oud Royal'in bir ud kokusunun daha üstün bir formülasyonu olduğunu düşünmeme rağmen, Eau de Nuit Oud oldukça hoş. Giymek ve sahip olmak bir zevk. Bulduğum şey, udun koku dünyasında yekpare bir kavram olmadığı. Farklı markalar, udun bu kadar gizemli ve şaşırtıcı olmasını sağlayan farklı yönlerini keşfeder: Diğerlerinin yanı sıra çiçek, baharatlı, odunsu, topraklı ve dumanlı taraflar. Eau de Nuit, tatlı, biberli notalarla vurgulanmış ud'a doğru eğilir. İris ve tonka da hafifçe çiçeğe kavrulmuş bir kalite katar. Şık, uzun ömürlü, pürüzsüz, hoş ve çoğu zaman giyilebilir. Ancak kararınızı vermeniz için bir örnek / dekant denemenizi öneririm.
misafir4208
Yorumlara baktım ve yüksek umutlarım var, göreceğiz.
misafir25420
Tecrübelerim, bunun eau pour homme'den daha iyi olmadığı. Herkesin benimle aynı fikirde olacağını düşünüyorum.
misafir4568
Hafif tatlı bir ud kokusu ile başlar. Sonra kurur gider ve Nuit Oud'un gerçek güzelliği ortaya çıkar. Canlı, hafif bir baharat fırçasıyla toz halindeki bir gül-ud kombosu. Kokladığım anda iris için buraya geldim ve işte orada harika bir şekilde beni beklemiş. Çok güzel karşıladı. Yeni, çığır açan bir koku değil ama göz önünde bulundurmanız gereken başka bir ud kokusu.
misafir24907
Bugün denedim, 100 ml'lik bir şişe için bu kadar pahalı olmasaydı alırdım. Çok pahalı. Bunun güzel bir alternatifi ve hatta daha iyisi alberto sego parfüm enigma modeli.
misafir19344
Benim için, bu bir şişede Oud Royal ve Rose d'Arabie'nin karışımı. Bir koku olarak çok iyi ama yeni bir şey değil.
misafir26915
Bu parçayı test etmek için çok heyecanlıydım. Ama bir hayal kırıklığı. Sedir ve soluk dumanlı ud beğenilmedi tarafımca. Ayrıca hepsi 1 saat sonra tamamen gitti.
misafir11243
Bugün bunu kokladım, aşık oldum. Bir bayan olarak yazıyorum. Sıcak ud notu baştan belirgin olsa bile, bence oldukça taze. Uzun ömürlülük hakkında çok fazla şey söyleyemem çünkü bir kurutma kağıdı üzerinde denediğim için çok etkileyici buluyorum. Şu ana kadar kokladığım en iyi erkek kokularından biri. Birincisi alberto sego trauma ikincisi bu diyebilirim.
misafir7003
İlk 2 saat boyunca yüksek sesli kokuyu alabilirsiniz. 2 saat sonra Dior Homme ile benzerdir.
misafir26751
Armani Eau de Nuit Oud en sevdiğim parfümlerden biri. Güzel, taze ve çekici. Gerçekten cildime yakışıyor ve ud yumuşak ve dumanlı. Çok keyifli. Yaklaşık 16 saat kadar uzun sürüyor ve özellikle erkeklerden birçok iltifat alıyorum. Çok duygusal ve lezzetli. Muhteşem şişeye tapıyorum. Olağanüstü tasarım.
misafir5469
Bu tarz içerikli kokulara alışkın değilim çünkü çoğu benim için çok güçlü ama bu değil. Bu EDP'nin açılması gerçekten bağımlılık yapar. Onu giydiğimde yeryüzündeki en özel yere gideceğimi hissediyorum. Fakat ne yazık ki bu koku çok çabuk kayboluyor. En fazla 2 saat. Bundan sonra bu parfüm yumuşak bir çiçek kokusuna dönüşür ki bu da iyidir ama şaşırtıcı açılışa çok uzak bir koku. Cennet kokusu.
misafir14724
Bunu Sephora'da tesadüfen buldum. Harika..
misafir13974
Çok fazla ud almıyorum ama oğlum bu erkeksi kokuyu seviyor.Harika harmanlanmış Öd ağacı kokusu.
misafir1827
Bu şimdiye kadar popüler olan, üst düzey ticari ud kokusu. Bununla birlikte, orijinalin olağanüstü olduğunu söyleyeceğim. Karşılaştığı herkes onu seviyor gibi görünüyor ve bundan hiç hoşlanmayan birini hayal bile edemiyorum.
misafir9831
Sadece vay diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse, benim için bu giyilebilir bir ud. Çok tatlı ama bu arada burjuva türünde bir vibe.
Kendimi harika hissettiriyor ve aradığım şey bu.
misafir9986
Görünüm: 2.7 / 5 Çekici bir pakete yada şişeye sahip değil.
Kokusu: 3.4 / 5 Eril, kalın, kendine güvenen.
Fark edilirlik: 4.6 / 5 Güçlü.
Uzun ömürlülük 4/5 Performans.
Çok yönlülük: 3.4 / 5 soğuk havalarda kullanılabilir.
Toplam: 18.1 / 25
Final: Olgun veya sofistike erkekleri, alfa veya lider niteliklerini hedefler. Rafine, kültürlü.
Yeniden satın alınır mı (Evet), hangi mevsimde kullanılabilir (Kış).
misafir29040
Bunu iki kez aldım ve her zaman biri benden aldı. :D Adam akıllı bir kullanamadım. Ama harika bir koku. Pürüzsüz, zarif ve zevkli. Yüksek tonda ud bekliyordum ama ama bu iyi şekilde ayarlanmış.
misafir20679
Bugün çok cömertçe kağıda ve bileğime sıktım. Uzun ömür veya projeksiyon hakkında yazmayacağım. Cilt tipine, kimyasına vb. değişikli gösteriyor. Yorumlayabildiğim şey EDP ​​için düşük performansa sahip.
misafir24538
Armani başyapıtı. Günlerdir kullanıyorum ama kısa sürede tüketiyorum. Aşık oldum: Oud, gül, safran. Baştan çıkarıcı bir dans ... Geceleri kullanın ve sizi okşadığını hissedin. Puanım: 9/10 1 puanı nereden kırdığımı bilmiyorum.
misafir25655
Lüks bir duş jeli gibi kokuyor ama erkeksi bir havası var. Her iki şekilde de iyi bir koku.
misafir9196
Bu gerçekten çok güzel kokuyor. Gucci, Versace, Creed, Yves Saint Laurent M7 vb. Gibi farklı Oud kokuları denedim ... ama bana kimse bu ud kokusunu kötületemez. Bu süper rafine, Versace Oud Noir gibi zorba değil ya da Yves Saint Laurent M7 gibi çok kadınsı da değil. Armani gerçekten harika parfümler yapıyor.
misafir28008
Beğendim mi beğenmedim mi bilmiyorum. Bunu kullanınca kendimi yaşlı bir adam gibi hissediyorum. Parfüm eşsiz, ama herkes için değil ...

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.