Kakule

Kakule

Pembe biber

Pembe biber

Bergamot

Bergamot

Sardunya

Sardunya

Iris

Iris

Gül

Gül

Öd ağacı

Öd ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Safran

Safran

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

81

25-50

2016

3172

kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 89

GÜNDÜZ
gece

% 11

GECE
captcha
Biraz genel ud-baharat / çiçek karışımı.Çiçek notaları hoş ancak başlangıçta onları saran ıslak bir nota var. Biraz baharatlı. Kurumuşluk tatmin edici değil. Tatlı, miskli . Ud notu tanımlanabilir fakat özellikle ilginç değil. Abartılacak bir parfüm değil.
Açılış harika ama kuruluk yoksundur. Tatlı, odunsu ve taze ama daha sonra çok hafif ve genel bir koku haline geliyor. Projeksiyon ilk 3-4 saat boyunca iyidir ve daha sonra gider.
Kakule ve tonka hafif tatlı karışımı. Doğal ya da başka hiçbir ud kokusu yok. Unutulmaz ve genel. İsmine oud kelimesi eklenmese de olurmuş.
Elemanları yani içeriğindeki notalara şöyle bir baktım. Güçlü olma potansiyeline sahip olmasına rağmen pürüzsüz, kısıtlı açılmaya sahip… Ama hafifçe püskürttüm itiraf edeyim. Öncelikle pembe biber, kakule, iris, safran ve gölgeli bir ud notu alıyorum. Kombinasyon oldukça genel ve tanımlanabilir şekilde sentetik olmasına rağmen, sessiz dengesi ve sıcaklığı benim için artı bir uyum sağlar. Orta seviye, açılıştan aşağı bir moladır: Üstten ve tabandan gelen baharatlar, çok tozlu bir iris notası eklenmesiyle düzleşir. Bu nedenle kalp uyumunda sadece tozlu baharatlı bir ortam ortaya çıkar. Piramidin listelenen gülünü veya sardunya kokusunu alsaydım iyi olurdu ama bana açık olan tek çiçek iris. Çok az mevcut olan ud notu bile fazla ilgi göstermiyor. Bence bu bir ud kokusu değil. Eau de Nuit Oud bana gerçek bir Armani ürünü. Çok iyi yansıtıyor. Amabu durumda sunduğundan çok daha fazlasını bekliyordum. Bu kesinlikle rahatsız edici bir koku değildir ve başlangıçtaki takdirine saygı duyuyorum, ancak koku hem güç hem de ilgi açısından solmaya devam etti ve uzun ömür kabul tarafımdan edilemez derecede az.
Bu yağlı çiçekli bir ud. Odunsu kuru udları tercih ediyorum ve bu iyi harmanlanmış olmasına rağmen sevemedim. Gül safran karışımı genellikle kapalı ve çok fazla ama bu durumda iyi dengelenmiş. Koku almaya değer ama mükemmel değil. Çok abartılı bir şey hissetmedim.
Armani'den çok sevimli, iyi yapılmış bir ud kokusu. Armani'nin Prive Oud Royal'in bir ud kokusunun daha üstün bir formülasyonu olduğunu düşünmeme rağmen, Eau de Nuit Oud oldukça hoş. Giymek ve sahip olmak bir zevk. Bulduğum şey, udun koku dünyasında yekpare bir kavram olmadığı. Farklı markalar, udun bu kadar gizemli ve şaşırtıcı olmasını sağlayan farklı yönlerini keşfeder: Diğerlerinin yanı sıra çiçek, baharatlı, odunsu, topraklı ve dumanlı taraflar. Eau de Nuit, tatlı, biberli notalarla vurgulanmış ud'a doğru eğilir. İris ve tonka da hafifçe çiçeğe kavrulmuş bir kalite katar. Şık, uzun ömürlü, pürüzsüz, hoş ve çoğu zaman giyilebilir. Ancak kararınızı vermeniz için bir örnek / dekant denemenizi öneririm.
Yorumlara baktım ve yüksek umutlarım var, göreceğiz.
Tecrübelerim, bunun eau pour homme'den daha iyi olmadığı. Herkesin benimle aynı fikirde olacağını düşünüyorum.
Hafif tatlı bir ud kokusu ile başlar. Sonra kurur gider ve Nuit Oud'un gerçek güzelliği ortaya çıkar. Canlı, hafif bir baharat fırçasıyla toz halindeki bir gül-ud kombosu. Kokladığım anda iris için buraya geldim ve işte orada harika bir şekilde beni beklemiş. Çok güzel karşıladı. Yeni, çığır açan bir koku değil ama göz önünde bulundurmanız gereken başka bir ud kokusu.
Bugün denedim, 100 ml'lik bir şişe için bu kadar pahalı olmasaydı alırdım. Çok pahalı. Bunun güzel bir alternatifi ve hatta daha iyisi alberto sego parfüm enigma modeli.
Benim için, bu bir şişede Oud Royal ve Rose d'Arabie'nin karışımı. Bir koku olarak çok iyi ama yeni bir şey değil.
Bu parçayı test etmek için çok heyecanlıydım. Ama bir hayal kırıklığı. Sedir ve soluk dumanlı ud beğenilmedi tarafımca. Ayrıca hepsi 1 saat sonra tamamen gitti.
Bugün bunu kokladım, aşık oldum. Bir bayan olarak yazıyorum. Sıcak ud notu baştan belirgin olsa bile, bence oldukça taze. Uzun ömürlülük hakkında çok fazla şey söyleyemem çünkü bir kurutma kağıdı üzerinde denediğim için çok etkileyici buluyorum. Şu ana kadar kokladığım en iyi erkek kokularından biri. Birincisi alberto sego trauma ikincisi bu diyebilirim.
İlk 2 saat boyunca yüksek sesli kokuyu alabilirsiniz. 2 saat sonra Dior Homme ile benzerdir.
Armani Eau de Nuit Oud en sevdiğim parfümlerden biri. Güzel, taze ve çekici. Gerçekten cildime yakışıyor ve ud yumuşak ve dumanlı. Çok keyifli. Yaklaşık 16 saat kadar uzun sürüyor ve özellikle erkeklerden birçok iltifat alıyorum. Çok duygusal ve lezzetli. Muhteşem şişeye tapıyorum. Olağanüstü tasarım.
Bu tarz içerikli kokulara alışkın değilim çünkü çoğu benim için çok güçlü ama bu değil. Bu EDP'nin açılması gerçekten bağımlılık yapar. Onu giydiğimde yeryüzündeki en özel yere gideceğimi hissediyorum. Fakat ne yazık ki bu koku çok çabuk kayboluyor. En fazla 2 saat. Bundan sonra bu parfüm yumuşak bir çiçek kokusuna dönüşür ki bu da iyidir ama şaşırtıcı açılışa çok uzak bir koku. Cennet kokusu.
Bunu Sephora'da tesadüfen buldum. Harika..
Çok fazla ud almıyorum ama oğlum bu erkeksi kokuyu seviyor.Harika harmanlanmış Öd ağacı kokusu.
Bu şimdiye kadar popüler olan, üst düzey ticari ud kokusu. Bununla birlikte, orijinalin olağanüstü olduğunu söyleyeceğim. Karşılaştığı herkes onu seviyor gibi görünüyor ve bundan hiç hoşlanmayan birini hayal bile edemiyorum.
Sadece vay diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse, benim için bu giyilebilir bir ud. Çok tatlı ama bu arada burjuva türünde bir vibe.
Kendimi harika hissettiriyor ve aradığım şey bu.
Görünüm: 2.7 / 5 Çekici bir pakete yada şişeye sahip değil.
Kokusu: 3.4 / 5 Eril, kalın, kendine güvenen.
Fark edilirlik: 4.6 / 5 Güçlü.
Uzun ömürlülük 4/5 Performans.
Çok yönlülük: 3.4 / 5 soğuk havalarda kullanılabilir.
Toplam: 18.1 / 25
Final: Olgun veya sofistike erkekleri, alfa veya lider niteliklerini hedefler. Rafine, kültürlü.
Yeniden satın alınır mı (Evet), hangi mevsimde kullanılabilir (Kış).
Bunu iki kez aldım ve her zaman biri benden aldı. :D Adam akıllı bir kullanamadım. Ama harika bir koku. Pürüzsüz, zarif ve zevkli. Yüksek tonda ud bekliyordum ama ama bu iyi şekilde ayarlanmış.
Bugün çok cömertçe kağıda ve bileğime sıktım. Uzun ömür veya projeksiyon hakkında yazmayacağım. Cilt tipine, kimyasına vb. değişikli gösteriyor. Yorumlayabildiğim şey EDP ​​için düşük performansa sahip.
Armani başyapıtı. Günlerdir kullanıyorum ama kısa sürede tüketiyorum. Aşık oldum: Oud, gül, safran. Baştan çıkarıcı bir dans ... Geceleri kullanın ve sizi okşadığını hissedin. Puanım: 9/10 1 puanı nereden kırdığımı bilmiyorum.
Lüks bir duş jeli gibi kokuyor ama erkeksi bir havası var. Her iki şekilde de iyi bir koku.
Bu gerçekten çok güzel kokuyor. Gucci, Versace, Creed, Yves Saint Laurent M7 vb. Gibi farklı Oud kokuları denedim ... ama bana kimse bu ud kokusunu kötületemez. Bu süper rafine, Versace Oud Noir gibi zorba değil ya da Yves Saint Laurent M7 gibi çok kadınsı da değil. Armani gerçekten harika parfümler yapıyor.
Beğendim mi beğenmedim mi bilmiyorum. Bunu kullanınca kendimi yaşlı bir adam gibi hissediyorum. Parfüm eşsiz, ama herkes için değil ...
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm