Giorgio Armani Armani Eau de Cedre Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Adaçayı

Adaçayı

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Kakule

Kakule

Kimyon

Kimyon

Süet

Süet

Sedir

Sedir

Earl Grey Çay

Earl Grey Çay

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

30-60

2015

4455

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Eau de Cedre Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Eau de Cedre parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir10186
Güzel koku fakat hiç kalıcı değil.
misafir20885
Benim iki yıldır en sevdiğim parfümüm. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda güzel gidiyor. Kokusu sade gibi görünse de saatler ilerledikçe oldukça ferah bir kokudan odunumsu bir kokuya yavaşça kayması çok güzel. Çevremden çok güzel tepkiler aldım bu parfüm sayesinde. Bir kere alıştınız mı diğer parfümler bir alt seviye gibi geliyor. Diğer parfümleri sıkıp çıktığımda hâlâ aklımda oluyor. Çay ve limon kokulu ferah bir açılışı var. Orta notalarinda ise hala çay kokusu var ama diğer korkularla birlikte çok güzel karıșım oluyor. Sonunda ise tatlı bir koku ile birlikte odunumsu koku hakim. Doğal kokuları sevenler bunu sever. Kötü yorumları iyi ki okumamış ve almışım diyorum.
misafir10285
Ofis kokusu ve çok rahat değil, aynı zamanda bazı kıyafet kurallarına uymanız gerekiyor bunu kullanırken. Günlük kullanım için önermem.
misafir19925
Bu muhteşem. İlk Armani kokumdu sanırım. Zarif, hafif, yumuşak. Otantik bir dış mekanda ormanda yürüyüş. Daha sonra ilginç baharatlı, daha sıcak cilt kokusu haline geliyor. Gerçekten iyi.
misafir28349
Çok tatlı, biraz doğrusal nota dolu. Bergamot ve sert baharatın çok tatlı açılması ilginç. Çok tatlı, neredeyse şekerlenmiş. Garip bir kurabiye gibi ortaya çıkar. Sentetik ve saçma bir çay kokusu yoğunluğu var.
misafir29957
Bunu beğenmek istedim. Koku piramidi, diğer kokularda keyif aldığım en sevdiğim notaları içeriyor. Örneğin Bergamot, Limon, Adaçayı, Menekşe yaprağı, Kakule, Kimyon, Süet, Sedir hatta siyah çay. Bunun içinde "yeşil" bir taze, baharatlı kalite var. Ama ömrü çok kötü. Ve bir sedir ağacı hayranı olarak, sadece bu anlaşmaya dahil edilen şeyle bağlantı kuramadım. Belki de istediğim kadar güçlü değil. Sedir alamıyorum. Genel olarak Eau de Cedre, unutulmaz bir şekilde hazırlanmış olmayan iyi bir fikir gibi görünüyor. :-( Bu rahatsız edici değil bu yüzden nötr veriyorum.
misafir10624
Güzel bir pudra kokusu ve Eau de Nuit (hoşlandığım) ile biraz benzerliği var. Ancak siyah çay kokusu benim modumu aşağı indirdi. Feminen tarafa doğru biraz eğilimi arttırdı. Herhangi bir sedir ağacının tespit edilmesi ve çay notasının çok fazla büyütülmüş olması olumsuz etki yarattı. Eau De Tea olarak adlandırılmış olması gerekirdi bu yüzden fazla kullanmıyorum.
mert
Cildim kuru ve bazı parfümler benim bedenimde ömrü çok düşük oluyor. Ancak 4 veya 5 saati idare edebiliyorum. Cedre bende yaklaşık 8 saatlik bir ömre sahip. Diğer yorum yapan arkadaşlarda daha az kaldığını belirtmişler. Yoksa kuru ciltler için bir ürün mü bu :D Test için elbisede kullandım ve 24 saat boyunca kokuyor. Kalıcı değil diyenler bence bir kulak burun boğaz doktoruna başvurabilirler :D
harun
La nuit modeli buna göre daha karanlık, daha baharatlı, daha karmaşık, daha çekici ve özgün ... performansıda her türlü tokatlar cedre modelini. Genel olarak, çok hoş bir taze çay kokusu.
gokmen
Ben 2016 yılbaşı için şişe aldım, hala benim en sevdiğim kolonyadır. Kolonya diyorum çünkü bundan parfüm performansı beklemeyiniz. Bu koku ile bir çok övgü aldım (diğer kullandıklarımdan daha fazla.)
berat
misk içerikli odunsu bir çay kokusu haline dönüşen ve başlangıçta parlak özel bir narenciye kokusu ... 0-20 dakika arasında 6 ağır sprey uyguladım. Canlandırıcı bir özelliğe sahip ama kalıcılık ve farkedilirlik beni çok üzdü. Hafif bir koku ondan sanırım ama buna ragmen cok kalıcı. O kadar paraya insan gün içinde kokmak ister ama dimi?
kadircan
Kesinlikle iyi bir odunsu narenciye kokusu. Ahşap çok karanlık ya da derin değil. Narenciye içeriği oldukça hoştur. 6-8 saat kalıcılığı sürer ve düzgün bir biçimde notalarını teker teker hissettirir. Memnuniyet açısından çok övgü alır, ancak benim için bu fiyata değmez. Kesinlikle güzel bir parfüm, ancak şu anki fiyatla benim için bir şey ifade etmiyor. Aynı paralara daha yüksek segment alınır.
alican
En güçlü notasında çay sonra soluk bir sedir kokusu bulunuyor. Cilt üzerinde 30 dakika ömrü ve kumaş üzerinde belki 1 saat. Bu performans, çok nemli ve sıcak bir havada daha az. Bence bu Armani'nin en önemsiz formülasyonu olmalı. Çok ortalama bir koku. Bunu tavsiye etmiyorum.
admin
Bu parfüm kesinlikle muhteşem. Benim ilk Armani kokum ve kesinlikle aldıktan sonra satın almaya değer olduğuna kanaat getirdim.
Bu muhteşem ahşap kokusu içerisinde kesinlikle yapay plastik kokusunu sezemezsiniz.
Zarif, hafif ve yumuşak tonlarda armani kalitesini arıyorsanız bu modeli size önerebilirim. Kontollü ahşap, menekşe ve diğer notalarla harika odunsu bir
kombinasyon oluşturulmuş. Bence deneyince kesinlike bu kokuyu seveceksiniz.
Sonrasında ilginç baharatlı, sıcak bir koku ilekarşılaşacaksınız. Şehir yaşantısında kullanabileceğiniz gündüz kullanımına uygun güzel bir yaz kokusu.
Gerçekten iyi. zarif, şık ve erkeksi kokuyor. Odunsu ve aromatik bir koku istiyorsanız önerebilirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.