Kan portakalı

Kan portakalı

Zencefil

Zencefil

Armut

Armut

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Kahve

Kahve

Vanilya

Vanilya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

75

18-50

2014

2893

kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 60

İLKBAHAR
yaz

% 10

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE
captcha
Güçlü, şık gece kokusu. Yasemin ve acı portakal ilk saatte oldukça güçlüdür. Bu yüzden çok canlandırıcı. Ancak vanilya ve kahve notaları daha da güçlenir ve parfüm daha da sıcak oluyor. Değişik ve hep güçlü.
Güçlü, sıcak ve yoğundur. Önce birkaç kez denedim ve ilk başta biraz erkeksi koku aldım. Ama şimdi farklı ve daha iyi hissettiriyor. Tamamen kadınsı. Kullandığım en kalıcı parfümlerden biri. Parasına değer.
Çok kahve alamıyorum, sadece tatlı bir yasemin ve başlangıçta zencefil olduğunu düşünüyorum. Ve öyle kalır ve biter. Uzun ömür orijinalden daha iyidir ama orijinal Code modelinde değişik bir oturaklılık var.
Yorumlara bakıyorum da neyse ki pek fazla kahve kokusu alamıyorum. Sıcak, şehvetli, kadınsı, şekerli, oldukça güçlü bir kadın parfümü. Orijinal Code ve hatta yoğun versiyonundan daha uzun ömür ve projeksiyona sahip. Başarılı bir model.
Orijinal Code modelinin turuncu patlaması. Kahve notasının eklenmesinin neden olacağı sersemletici etkisi de cabası. Gayet iyi bir parfüm. Hiç de fena değil. Ben bunu kullanırım.
Orijinal Kod bugün postayla geliyor. Ama şu ana kadar Satin ve Ultimate Femme modellerine sahibim. Bunu seviyorum. Çok güçlü değil ama harika bir kokuya sahip. Günler boyunca paltomda kalmasını seviyorum. Lezzetli.
Güzel ve sevimli acı - tatlı beyaz çiçek kokusu türü. Başlangıçta, sıcak ve yarı tatlı bir vanilya kokusu alıyorum. Ardından bazı çiçek notaları ve zencefilli bir kokuyla keskin bir koku duyuyorum. Zencefilli olduğu için sanırım keskinlik hissini yaratan paçuli olsa gerek. Tatlılık kremsi ve çok şehvetli iken çiçek kısmı pürüzsüz ve biberli bir his başlangıçta biraz durgunluk yaratıyor ama birkaç saniye sonra dibe çöküyor. Bu yüzden endişelenmeyin. Sadece bir dakika sonra, başlangıçtan fark edilebilir değişiklikler hissedebiliyorum. Bu biberli his neredeyse bitmek üzere hale geliyor ama koku acı bir aromatik, yeşil ve biraz sabunlu auraya sahip. Bu his portakal çiçeği ve acı portakalın karışımından geliyor. Portakal çiçeği yeşil, temiz ve biraz sabunlu aura yaratırken acı portakallar acıyı algılamayı kolay bir şekilde beklediğimiz gibi veriyor. Portakal yoğunluklu bir parfüm diye de sıfatlayabilirim. Projeksiyon güçlü ama mükemmel de değil. Kesinlikle ortalamadan çok daha fazla ve uzun ömürlülüğü 15 saat civarında olduğunu söyleyebilirim.
Bende Armani code saten ve luna var ama nihai test ederken ben ultimate femmeyi sevdim.Kalıcılığı da hoşuma gitti.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm