Giorgio Armani Armani Code Ultimate Femme Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kan portakalı

Kan portakalı

Zencefil

Zencefil

Armut

Armut

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Kahve

Kahve

Vanilya

Vanilya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

75

18-50

2014

2646

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 61

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 63

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE

Armani Code Ultimate Femme Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Ultimate Femme parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
princess
Güçlü, şık gece kokusu. Yasemin ve acı portakal ilk saatte oldukça güçlüdür. Bu yüzden çok canlandırıcı. Ancak vanilya ve kahve notaları daha da güçlenir ve parfüm daha da sıcak oluyor. Değişik ve hep güçlü.
ygmrylmz
Güçlü, sıcak ve yoğundur. Önce birkaç kez denedim ve ilk başta biraz erkeksi koku aldım. Ama şimdi farklı ve daha iyi hissettiriyor. Tamamen kadınsı. Kullandığım en kalıcı parfümlerden biri. Parasına değer.
Sevilkaracan
Çok kahve alamıyorum, sadece tatlı bir yasemin ve başlangıçta zencefil olduğunu düşünüyorum. Ve öyle kalır ve biter. Uzun ömür orijinalden daha iyidir ama orijinal Code modelinde değişik bir oturaklılık var.
pelina
Yorumlara bakıyorum da neyse ki pek fazla kahve kokusu alamıyorum. Sıcak, şehvetli, kadınsı, şekerli, oldukça güçlü bir kadın parfümü. Orijinal Code ve hatta yoğun versiyonundan daha uzun ömür ve projeksiyona sahip. Başarılı bir model.
hlya41
Orijinal Code modelinin turuncu patlaması. Kahve notasının eklenmesinin neden olacağı sersemletici etkisi de cabası. Gayet iyi bir parfüm. Hiç de fena değil. Ben bunu kullanırım.
gonca
Orijinal Kod bugün postayla geliyor. Ama şu ana kadar Satin ve Ultimate Femme modellerine sahibim. Bunu seviyorum. Çok güçlü değil ama harika bir kokuya sahip. Günler boyunca paltomda kalmasını seviyorum. Lezzetli.
boncuk
Güzel ve sevimli acı - tatlı beyaz çiçek kokusu türü. Başlangıçta, sıcak ve yarı tatlı bir vanilya kokusu alıyorum. Ardından bazı çiçek notaları ve zencefilli bir kokuyla keskin bir koku duyuyorum. Zencefilli olduğu için sanırım keskinlik hissini yaratan paçuli olsa gerek. Tatlılık kremsi ve çok şehvetli iken çiçek kısmı pürüzsüz ve biberli bir his başlangıçta biraz durgunluk yaratıyor ama birkaç saniye sonra dibe çöküyor. Bu yüzden endişelenmeyin. Sadece bir dakika sonra, başlangıçtan fark edilebilir değişiklikler hissedebiliyorum. Bu biberli his neredeyse bitmek üzere hale geliyor ama koku acı bir aromatik, yeşil ve biraz sabunlu auraya sahip. Bu his portakal çiçeği ve acı portakalın karışımından geliyor. Portakal çiçeği yeşil, temiz ve biraz sabunlu aura yaratırken acı portakallar acıyı algılamayı kolay bir şekilde beklediğimiz gibi veriyor. Portakal yoğunluklu bir parfüm diye de sıfatlayabilirim. Projeksiyon güçlü ama mükemmel de değil. Kesinlikle ortalamadan çok daha fazla ve uzun ömürlülüğü 15 saat civarında olduğunu söyleyebilirim.
Aysunatar
Bende Armani code saten ve luna var ama nihai test ederken ben ultimate femmeyi sevdim.Kalıcılığı da hoşuma gitti.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.