Armut

Armut

Neroli

Neroli

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Zencefil

Zencefil

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

72

20-60

2015

3009

kalıcılık

% 81

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Çok taze, yüksek sesli, hatta suda yaşayan bir canlı gibi.
Armani Code Turquoise, bir çiçekden daha çok sucul bir kokudur. Cildimde çok narenciyeli ve tuzlu olduğunu hissettim. Suyun içinde çok az okyanus esintili kokular var. Yaşadığım yer sıcak ve nemli değil. Yaz boyunca kendimi nemli beyaz çiçekli ve hafif kolonya tipi narenciye kokuları ile buluyorum. Armani Code Turkuaz özellikle de Armani Code Luna'ya bayıldığımı görerek gereksinimlerimi karşılayacağını umuyordum. Ama içinde çok eksik şeyler var. Fİyat performans çok kötü.
Yaz ve ılık bahar günleri için güzel bir koku. Çok narenciye ile baskın bir şekilde başlıyor sonra portakal çiçeği ve neroli içeri giriyor. Ben armut alamıyorum ama diğer yandan zencefil notaları öne çıkıyor ve kompozisyona keskinlik katıyor. Sonuçta, mutlu, yazlık vibe ile taze koku. Orijinal Code imo ile ortak bir şey yok. Geri ruh hali ile rahatsız edici sevimli koku. Şehir tipi. Uzun ömürlü etkili değil - 4-5 saat sonra cilt kokusuna dönüşür. Fiyatına değmez.
Hawaii de yaz aylarında sahilde bir mavi tropikal içecek hissi veriyor.
Açılış benim için agresif bir şekilde narenciye barındırıyor. Daha sonra tatlı suya dönüşür. Taze çiçeklerden hoşlanıyorsanız denemeye değer ama dürüst olmak gerekirse bu fiyatın üçte biri için benzer kokuları bulabilirsiniz.
Tatlı ve yazlık narenciye ile birlikte portakal çiçeği burada büyük oyuncu. Neroli ile turunçgil noatları hoş. Taze, lezzetli.
Güzel yaz eğlencesi. Orijinal koddan farklı olarak baharatlı vanilya kuruyana kadar benzerlikler olsa da aynı değil. Bana göre bu bir şişede karpuz :D Bunu seviyorum ama orijinal Code modelinin entrika, romantizm ve duygusallığı bunda yok.
Modelden aldığım tek şey turunçlar ve zencefil kokusu. Gerçekten muhteşem bir şey değil. Yazın için serin ve ferahlatıcı kokuyor ancak çok basit bir koku.
Sıra dışı olmadığını kabul ediyorum ama çok tatlı, taze, biraz çiçekli, kadınsı, biraz sucul, iyi dengelenmiş ve evet yazlık kokuyor ... Onu birkaç kez kokladım ve almaya karar verdim ... ne söylenecek derseniz, uzun ömürlü ve bu özelliğini seviyorum. Övgü aldığımı da belirtebilirim. Kısacası Çok Güzel.
"Güzel, tipik yazlık kokusu ile harika ama olağanüstü bir şey değil. Uzun süre kalıcıdır, cilde oldukça yakındır. Tamamen göze batmayan, iş için iyi bir armani modeli.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm