Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Women Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Armut

Armut

Neroli

Neroli

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Zencefil

Zencefil

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

72

20-60

2015

2681

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 81

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Code Turquoise for Women Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Turquoise for Women parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
beyzabeyaz
Çok taze, yüksek sesli, hatta suda yaşayan bir canlı gibi.
nur
Armani Code Turquoise, bir çiçekden daha çok sucul bir kokudur. Cildimde çok narenciyeli ve tuzlu olduğunu hissettim. Suyun içinde çok az okyanus esintili kokular var. Yaşadığım yer sıcak ve nemli değil. Yaz boyunca kendimi nemli beyaz çiçekli ve hafif kolonya tipi narenciye kokuları ile buluyorum. Armani Code Turkuaz özellikle de Armani Code Luna'ya bayıldığımı görerek gereksinimlerimi karşılayacağını umuyordum. Ama içinde çok eksik şeyler var. Fİyat performans çok kötü.
pelina
Yaz ve ılık bahar günleri için güzel bir koku. Çok narenciye ile baskın bir şekilde başlıyor sonra portakal çiçeği ve neroli içeri giriyor. Ben armut alamıyorum ama diğer yandan zencefil notaları öne çıkıyor ve kompozisyona keskinlik katıyor. Sonuçta, mutlu, yazlık vibe ile taze koku. Orijinal Code imo ile ortak bir şey yok. Geri ruh hali ile rahatsız edici sevimli koku. Şehir tipi. Uzun ömürlü etkili değil - 4-5 saat sonra cilt kokusuna dönüşür. Fiyatına değmez.
kadriye
Hawaii de yaz aylarında sahilde bir mavi tropikal içecek hissi veriyor.
seda
Açılış benim için agresif bir şekilde narenciye barındırıyor. Daha sonra tatlı suya dönüşür. Taze çiçeklerden hoşlanıyorsanız denemeye değer ama dürüst olmak gerekirse bu fiyatın üçte biri için benzer kokuları bulabilirsiniz.
MELEK
Tatlı ve yazlık narenciye ile birlikte portakal çiçeği burada büyük oyuncu. Neroli ile turunçgil noatları hoş. Taze, lezzetli.
sude
Güzel yaz eğlencesi. Orijinal koddan farklı olarak baharatlı vanilya kuruyana kadar benzerlikler olsa da aynı değil. Bana göre bu bir şişede karpuz :D Bunu seviyorum ama orijinal Code modelinin entrika, romantizm ve duygusallığı bunda yok.
Ysmngls
Modelden aldığım tek şey turunçlar ve zencefil kokusu. Gerçekten muhteşem bir şey değil. Yazın için serin ve ferahlatıcı kokuyor ancak çok basit bir koku.
zeyna
Sıra dışı olmadığını kabul ediyorum ama çok tatlı, taze, biraz çiçekli, kadınsı, biraz sucul, iyi dengelenmiş ve evet yazlık kokuyor ... Onu birkaç kez kokladım ve almaya karar verdim ... ne söylenecek derseniz, uzun ömürlü ve bu özelliğini seviyorum. Övgü aldığımı da belirtebilirim. Kısacası Çok Güzel.
zeynep
"Güzel, tipik yazlık kokusu ile harika ama olağanüstü bir şey değil. Uzun süre kalıcıdır, cilde oldukça yakındır. Tamamen göze batmayan, iş için iyi bir armani modeli.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.