Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Men Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Neroli

Neroli

Zeytin ağacı

Zeytin ağacı

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

73

20-60

2015

2200

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 83

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 43

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Armani Code Turquoise for Men Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Turquoise for Men parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
efessi
Bu kokunun en güzel yanı şişesi. Koku çok güzel, çok taze ve tatlıdır. Ama bu özel bir şey olduğu anlamına gelmiyor. Bu kadar paraya değmez.
purhannn
Günlük kullanım için satın alabilirsiniz. Jenerik bir koku değil. Yaz günleri için iyi.
hamza
Elbette bu model önceki yılların yaz kokularına benziyor ama bu daha az tatlı ve bir şekilde bunlardan daha resmi bir dokunuşla sizi karşılayacak. Üst notalarda greyfurt ve neroli varlığına rağmen değişik bir hisse sahip. Denemeden anlatılacak bir ferah parfüm değil.
Uslanmaz2133
Rahatsız edici bir şeye sahip değil. Baharat çok keskin ya da rahatsız edici değil. Ozonik ve okyanus hissi veriyor ama koku tenimde Çok uzun sürmedi ve bu konusuna yapılacak yorum çok kötü. Alberto sego zeugma kokusunu ferah ve kalıcı olarak tavsiye edebilirim.
okkes
Sentetik naneli az kalıcı armani kokusu.
sener
Fantastik taze koku. Çok karmaşık değil ama kaliteli ve en önemlisi de canlandırıcı. Performansın iyi olduğu düşünülürse bence denemeye değer.
Utkucan35
Hiç beğenmediğim bir koku tarzına sahip ve zayıf uzun ömürlü. Bunu neden aldım bilmiyorum. Kutusu hoşuma gitti ve ferahlatır diye düşündüm. Uzun süre de kalır diye tahmin ettim. Sanırım Armani markasının en az kalıcı parfümünü aldım. Ama normal şans diye bir şey bende olmadığından dolayı :D Fiyatına kesinlikle değmez.
zafer
Bu kokuyu kesinlikle sevdim. İlk önce bir mağazada deneyimlediğimi ve hemen satın aldığımı hatırlıyorum. Fakat sadece bir saat kadar geçmesine rağmen zaman bir baktım koku tamamen yok olmuş. Kalıcılığı berbat.
Zigott
İnsanlar bence artık mağazalarda bu modeli sormayı bırakmalılar. Kısacası, buna sahip olamayacaklar. Hem kadın hem erkek versiyonunda. Sınırlı baskı sadece çok özel yapıldığı ve yeniden yapılmayacağı anlamına geliyor. Bana sormalarından bunaldım kısacası çünkü elimde 3 şişe yedek almıştım ve herkes parfümümün modelini soruyor. Nerden aldın vs vs.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.