Greyfurt

Greyfurt

Neroli

Neroli

Zeytin ağacı

Zeytin ağacı

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

73

20-60

2015

2439

kalıcılık

% 81

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 78

GÜNDÜZ
gece

% 22

GECE
captcha
Bu kokunun en güzel yanı şişesi. Koku çok güzel, çok taze ve tatlıdır. Ama bu özel bir şey olduğu anlamına gelmiyor. Bu kadar paraya değmez.
Günlük kullanım için satın alabilirsiniz. Jenerik bir koku değil. Yaz günleri için iyi.
Elbette bu model önceki yılların yaz kokularına benziyor ama bu daha az tatlı ve bir şekilde bunlardan daha resmi bir dokunuşla sizi karşılayacak. Üst notalarda greyfurt ve neroli varlığına rağmen değişik bir hisse sahip. Denemeden anlatılacak bir ferah parfüm değil.
Rahatsız edici bir şeye sahip değil. Baharat çok keskin ya da rahatsız edici değil. Ozonik ve okyanus hissi veriyor ama koku tenimde Çok uzun sürmedi ve bu konusuna yapılacak yorum çok kötü. Alberto sego zeugma kokusunu ferah ve kalıcı olarak tavsiye edebilirim.
Sentetik naneli az kalıcı armani kokusu.
Fantastik taze koku. Çok karmaşık değil ama kaliteli ve en önemlisi de canlandırıcı. Performansın iyi olduğu düşünülürse bence denemeye değer.
Hiç beğenmediğim bir koku tarzına sahip ve zayıf uzun ömürlü. Bunu neden aldım bilmiyorum. Kutusu hoşuma gitti ve ferahlatır diye düşündüm. Uzun süre de kalır diye tahmin ettim. Sanırım Armani markasının en az kalıcı parfümünü aldım. Ama normal şans diye bir şey bende olmadığından dolayı :D Fiyatına kesinlikle değmez.
Bu kokuyu kesinlikle sevdim. İlk önce bir mağazada deneyimlediğimi ve hemen satın aldığımı hatırlıyorum. Fakat sadece bir saat kadar geçmesine rağmen zaman bir baktım koku tamamen yok olmuş. Kalıcılığı berbat.
İnsanlar bence artık mağazalarda bu modeli sormayı bırakmalılar. Kısacası, buna sahip olamayacaklar. Hem kadın hem erkek versiyonunda. Sınırlı baskı sadece çok özel yapıldığı ve yeniden yapılmayacağı anlamına geliyor. Bana sormalarından bunaldım kısacası çünkü elimde 3 şişe yedek almıştım ve herkes parfümümün modelini soruyor. Nerden aldın vs vs.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm