Giorgio Armani Armani Code Sport Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Nane

Nane

Zencefil

Zencefil

Limon

Limon

Vetiver

Vetiver

Kehribar

Kehribar

Su notaları

Su notaları

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

84

20-50

2011

2270

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 29

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 71

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 86

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Armani Code Sport Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Sport parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
federal
Denedim ve kesinlikle bir şişeye sahip olmalıyım. Hoşuma gitti.
gokhaner38
Elimde şu an bir tane var ve ben onu seviyorum. Şu anda elbiseme sıktım.
Ama maalesef uzun ömür konusunda biraz zayıf! Keşke daha kalıcı olsa.
ferit
Yaz için harika! Açılışta biraz sabunlu, temiz ve taze. Limon ve nane, keskin açılır ... Zencefil ve mandalina ile portakal biraz acı yanı oluyor. Sonra vetiver oynaşmaya geliyor ... Tenimde 6-8 saat sürüyor etkisi. Bu çok canlandırıcı ve enerjik notalara sahip. Bir yaz günü için mükemmel Bence keyfini çıkarın!
mehmet
Mandalina ve limonun hoş narenciye karışımı, insanların yakınında çalışmak için emniyetli bir koku. Sevdiğiniz Armani kokusunun bir ipucu. Günlük kullanım için aktif yaşam halindekiler için çok ideal. Armani Code modelinin cesaret ve kişiliğini bekliyorsanız, onu bu şişede bulamayacaksınız. Bir süre sonra alışan burnunuza pek kendini hatırlatmıyor. İstediğim kadar uzun sürmüyor kalıcılık anlayacağınız. İnsanların yakınında olduğunuz sürece, insanların hatırlayacağı bir imza kokusu olmayacak. Ama temiz hoş sportif bir koku arıyorsanız bence kullanın. Armani Code gibi cesur ve güçlü değil aynı zamanda hafif. İnsanların gerçekten fark etmesini sağlamak veya sizi bu koku üzerinden iltifat etmelerini beklemek zor olsa da, orjinal Code modeline alternatif olarak satın alınabilecek bir parfüm. Genel olarak Armani Code Sport sizi taze hissettiriyor. Ancak ben özel bulmuyorum ve sadece ev içerisinde kullanmak için aldım. Ödediğiniz fiyat için biraz daha uzun süre kalıcı veya biraz daha güçlü bir şey bekleyebilirsiniz. İndirimli fiyatı olsaydı alınır ancak. İçeriğe göre pahalı bir ürün.
Senior67
Dikkat etmeniz gereken bir şey varsa oda sadece boyut olarak büyük olanı alın. Çünkü çok seveceksiniz. Mandalina ve portakal içerikli narenciye notaları, zamanla nadiren nane ve ambroxana bırakarak kayboldu. Deneyin...
sener
Orijinal code modeline göre daha yoğun. Ağabeyi ile ilgili hiç bir benzerlikte yok. CODE sport, nane ve narenciye patlaması, vetiver ve açık kehribar sarımı müthiş bir sarsıntı .. Asla orijinalini sevmiyorum ve hayranı değilim. Ama Sport modeline minnettarım. Daha ağır ve bir bebek pudrası gibi kuru anlarında değişik bir kokusu var. Armani Code Sport benden tam puan aldı.
zafer
Kenneth Cole markasının siyah şişesi ile birebir aynı. Biraz narenciye, nane ve zencefilde daha iyi bir denge bulunuyor sadece. Buz gibi soğuk bir mojito içeriği.
zakir
Çok genel. Narenciyeler, nane, aromatik, yoğun, milyonlarca kez her tarafta bulabileceğiniz bir parfüm. Hayran edecek bir içeriği yok malesef.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.