Mandalina

Mandalina

Nane

Nane

Zencefil

Zencefil

Limon

Limon

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Kehribar

Kehribar

Su notaları

Su notaları

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

84

20-50

2011

2555

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 67

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Denedim ve kesinlikle bir şişeye sahip olmalıyım. Hoşuma gitti.
Elimde şu an bir tane var ve ben onu seviyorum. Şu anda elbiseme sıktım.
Ama maalesef uzun ömür konusunda biraz zayıf! Keşke daha kalıcı olsa.
Yaz için harika! Açılışta biraz sabunlu, temiz ve taze. Limon ve nane, keskin açılır ... Zencefil ve mandalina ile portakal biraz acı yanı oluyor. Sonra vetiver oynaşmaya geliyor ... Tenimde 6-8 saat sürüyor etkisi. Bu çok canlandırıcı ve enerjik notalara sahip. Bir yaz günü için mükemmel Bence keyfini çıkarın!
Mandalina ve limonun hoş narenciye karışımı, insanların yakınında çalışmak için emniyetli bir koku. Sevdiğiniz Armani kokusunun bir ipucu. Günlük kullanım için aktif yaşam halindekiler için çok ideal. Armani Code modelinin cesaret ve kişiliğini bekliyorsanız, onu bu şişede bulamayacaksınız. Bir süre sonra alışan burnunuza pek kendini hatırlatmıyor. İstediğim kadar uzun sürmüyor kalıcılık anlayacağınız. İnsanların yakınında olduğunuz sürece, insanların hatırlayacağı bir imza kokusu olmayacak. Ama temiz hoş sportif bir koku arıyorsanız bence kullanın. Armani Code gibi cesur ve güçlü değil aynı zamanda hafif. İnsanların gerçekten fark etmesini sağlamak veya sizi bu koku üzerinden iltifat etmelerini beklemek zor olsa da, orjinal Code modeline alternatif olarak satın alınabilecek bir parfüm. Genel olarak Armani Code Sport sizi taze hissettiriyor. Ancak ben özel bulmuyorum ve sadece ev içerisinde kullanmak için aldım. Ödediğiniz fiyat için biraz daha uzun süre kalıcı veya biraz daha güçlü bir şey bekleyebilirsiniz. İndirimli fiyatı olsaydı alınır ancak. İçeriğe göre pahalı bir ürün.
Dikkat etmeniz gereken bir şey varsa oda sadece boyut olarak büyük olanı alın. Çünkü çok seveceksiniz. Mandalina ve portakal içerikli narenciye notaları, zamanla nadiren nane ve ambroxana bırakarak kayboldu. Deneyin...
Orijinal code modeline göre daha yoğun. Ağabeyi ile ilgili hiç bir benzerlikte yok. CODE sport, nane ve narenciye patlaması, vetiver ve açık kehribar sarımı müthiş bir sarsıntı .. Asla orijinalini sevmiyorum ve hayranı değilim. Ama Sport modeline minnettarım. Daha ağır ve bir bebek pudrası gibi kuru anlarında değişik bir kokusu var. Armani Code Sport benden tam puan aldı.
Kenneth Cole markasının siyah şişesi ile birebir aynı. Biraz narenciye, nane ve zencefilde daha iyi bir denge bulunuyor sadece. Buz gibi soğuk bir mojito içeriği.
Çok genel. Narenciyeler, nane, aromatik, yoğun, milyonlarca kez her tarafta bulabileceğiniz bir parfüm. Hayran edecek bir içeriği yok malesef.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm