Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm

Giorgio Armani tarafından oluşturulan Armani Code Profumo erkekler için üretilmiş oryantal baharatlı bir koku. Armani Code Profumo 2016 yılında piyasaya sunuldu. İlk notalarında yeşil mandalina , yeşil elma ve kakule ile başlayan kokuda orta notalarda portakal çiçeği , lavanta ve hindistan cevizi vardır ; Alt notaları tonka fasulyesi, kehribar ve deridir.

Üst Nota
Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Kakule

Kakule

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Lavanta

Lavanta

Badem

Badem

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Deri

Deri

Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
78%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
56%
Parfüm geceye uygun
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
35%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
44%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 81
8542 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının muadil modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Son birkaç yılın en iyi sürümlerinden biri. Eşsiz denilemez ama kaliteli ve pahalı değil.
Şimdiye kadar kullandığım tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Çok sıcak, tatlı, her şeyi birlikte bağlayan çiçek notası içerikli. Ben 23 yaşındaki bir erkeğim ve bu koku beni dışarıda dikkat çeker bir hale getirdi. Sıcak havalarda tavsiye etmiyorum ve ofis için çok güzeldir. Uzun ömürlü ve resmen ertesi gün derimde kokuyu alıyorum.
One milion Prive ile aynı. Daha çok Code Ultimate gibi kokuyor. Başarısız.
Geçen gün yeni bir şişe aldım. Hiç denemeden almıştım. Burada bulunan tüm büyük değerlendirmeler nedeniyle güven aşılamıştı bence. Satın alma işlemi sonrası ne diyeyim ben pek memnun kalmadım. Bildiğimiz one milion parfümüne aşırı derecede çok benziyor. Onuda hiç sevmediğimi belirtmek istiyorum.
Bu modelin, orijinal Armani Code olanına benzeyeceğini umuyordum. Ama hayır kesinlikle çok farklı. Kuruma anında yani son notalarda biraz benzerlik hissetsem de yine de farklı hissediyorum.Zaten bu profumo modeli baştan açılışta çok ağır. Olgun ancak iyi bir şekilde hazırlanmamış. Orjinali seviyorsanız, bu modelden uzak durun. Kim bilir belki siz seveceksiniz.
Güzel koku, sadece ikinci kez aldığım ve deneyimlediğim bir parfüm. Diğer parfümlerle karşılaştıracak olursam daha klas bir duygu yaşatıyor. (kullandığım) Bu modelden hariç birde Code Ultimate modelini denemek istiyorum.
Bugün bir arkadaşımla birlikte denedim ve erkek arkadaşım onu satın almaya karar verdi. Şahsen bunu kendim almak isteseydim ödeme sırası çok uzun olsa dahi beklerdim. Çok sıcak ve rahat kokuyor. Daha çok sıcak kürk gibi. İnanılmaz bir koku. 24 saat oldu iki kez duş sonrası bile hala etkisi var.
Kremsi, tatlı, baharatlı ve baştan çıkarıcı en iyi modeli belkide. Kokladığım zaman mutluluk veriyor bana. Bence mükemmel. En iyi 5 kış parfümü içerisine girer. Emin olarak söyleyebilirim , bu kullandığım şişe son şişem olmayacak.
Cildinize bağlı olarak uzun ömürlü ve güzel tılsımlı tatlı, baharatlı eril bir kabak kokusu. 25/45 yaşında bir beyefendinin akşam yemeği için ya da evde sevdikleriyle kucaklaşmak için veyahut sınıfta giyebilecekleri bir koku. 2016 yılı ile çok iyi bir şekilde piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum. Bence çok iyi iş çıkardılar.
35 yaşına gelinceye dek tatlı kokuların hayranıydım. Paco rabbanne modellerini seviyordum ama bu sevgi sonsuza kadar sürmeyecekti. Tavsiyem, one million modelini severseniz, armani'nin bir kopyalama merkezi olduğunu ve bu modelinden de nefret edeceğinizi hissedeceksiniz. Benim için özel bir parfüm kesinlikle değil. Sadece one milion kokusu alıyorum. Bunu söylediğim için özür dilerim ama şu anda büyüdüğüm için artık bu tarz kokular bana uygun değil. Almadan önce kesinlikle deneyin lütfen.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER