Giorgio Armani Armani Code Profumo Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Kakule

Kakule

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Lavanta

Lavanta

Badem

Badem

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Deri

Deri

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

81

20-60

2016

4090

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Armani Code Profumo Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Profumo parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir28862
bu parfümün yerine alberto sego markasının A.PRF modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
kazim
Son birkaç yılın en iyi sürümlerinden biri. Eşsiz denilemez ama kaliteli ve pahalı değil.
Dogancan61
Şimdiye kadar kullandığım tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Çok sıcak, tatlı, her şeyi birlikte bağlayan çiçek notası içerikli. Ben 23 yaşındaki bir erkeğim ve bu koku beni dışarıda dikkat çeker bir hale getirdi. Sıcak havalarda tavsiye etmiyorum ve ofis için çok güzeldir. Uzun ömürlü ve resmen ertesi gün derimde kokuyu alıyorum.
Alizengin
One milion Prive ile aynı. Daha çok Code Ultimate gibi kokuyor. Başarısız.
federal
Geçen gün yeni bir şişe aldım. Hiç denemeden almıştım. Burada bulunan tüm büyük değerlendirmeler nedeniyle güven aşılamıştı bence. Satın alma işlemi sonrası ne diyeyim ben pek memnun kalmadım. Bildiğimiz one milion parfümüne aşırı derecede çok benziyor. Onuda hiç sevmediğimi belirtmek istiyorum.
zafer
Bu modelin, orijinal Armani Code olanına benzeyeceğini umuyordum. Ama hayır kesinlikle çok farklı. Kuruma anında yani son notalarda biraz benzerlik hissetsem de yine de farklı hissediyorum.Zaten bu profumo modeli baştan açılışta çok ağır. Olgun ancak iyi bir şekilde hazırlanmamış. Orjinali seviyorsanız, bu modelden uzak durun. Kim bilir belki siz seveceksiniz.
Onuralp
Güzel koku, sadece ikinci kez aldığım ve deneyimlediğim bir parfüm. Diğer parfümlerle karşılaştıracak olursam daha klas bir duygu yaşatıyor. (kullandığım) Bu modelden hariç birde Code Ultimate modelini denemek istiyorum.
nur
Bugün bir arkadaşımla birlikte denedim ve erkek arkadaşım onu satın almaya karar verdi. Şahsen bunu kendim almak isteseydim ödeme sırası çok uzun olsa dahi beklerdim. Çok sıcak ve rahat kokuyor. Daha çok sıcak kürk gibi. İnanılmaz bir koku. 24 saat oldu iki kez duş sonrası bile hala etkisi var.
erdem
Kremsi, tatlı, baharatlı ve baştan çıkarıcı en iyi modeli belkide. Kokladığım zaman mutluluk veriyor bana. Bence mükemmel. En iyi 5 kış parfümü içerisine girer. Emin olarak söyleyebilirim , bu kullandığım şişe son şişem olmayacak.
albertosego
Cildinize bağlı olarak uzun ömürlü ve güzel tılsımlı tatlı, baharatlı eril bir kabak kokusu. 25/45 yaşında bir beyefendinin akşam yemeği için ya da evde sevdikleriyle kucaklaşmak için veyahut sınıfta giyebilecekleri bir koku. 2016 yılı ile çok iyi bir şekilde piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum. Bence çok iyi iş çıkardılar.
AKKAVAK
35 yaşına gelinceye dek tatlı kokuların hayranıydım. Paco rabbanne modellerini seviyordum ama bu sevgi sonsuza kadar sürmeyecekti. Tavsiyem, one million modelini severseniz, armani'nin bir kopyalama merkezi olduğunu ve bu modelinden de nefret edeceğinizi hissedeceksiniz. Benim için özel bir parfüm kesinlikle değil. Sadece one milion kokusu alıyorum. Bunu söylediğim için özür dilerim ama şu anda büyüdüğüm için artık bu tarz kokular bana uygun değil. Almadan önce kesinlikle deneyin lütfen.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.