Mandalina

Mandalina

Elma

Elma

Kakule

Kakule

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Lavanta

Lavanta

Badem

Badem

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Deri

Deri

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

81

20-60

2016

4605

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının A.PRF modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin
Son birkaç yılın en iyi sürümlerinden biri. Eşsiz denilemez ama kaliteli ve pahalı değil.
Şimdiye kadar kullandığım tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Çok sıcak, tatlı, her şeyi birlikte bağlayan çiçek notası içerikli. Ben 23 yaşındaki bir erkeğim ve bu koku beni dışarıda dikkat çeker bir hale getirdi. Sıcak havalarda tavsiye etmiyorum ve ofis için çok güzeldir. Uzun ömürlü ve resmen ertesi gün derimde kokuyu alıyorum.
One milion Prive ile aynı. Daha çok Code Ultimate gibi kokuyor. Başarısız.
Geçen gün yeni bir şişe aldım. Hiç denemeden almıştım. Burada bulunan tüm büyük değerlendirmeler nedeniyle güven aşılamıştı bence. Satın alma işlemi sonrası ne diyeyim ben pek memnun kalmadım. Bildiğimiz one milion parfümüne aşırı derecede çok benziyor. Onuda hiç sevmediğimi belirtmek istiyorum.
Bu modelin, orijinal Armani Code olanına benzeyeceğini umuyordum. Ama hayır kesinlikle çok farklı. Kuruma anında yani son notalarda biraz benzerlik hissetsem de yine de farklı hissediyorum.Zaten bu profumo modeli baştan açılışta çok ağır. Olgun ancak iyi bir şekilde hazırlanmamış. Orjinali seviyorsanız, bu modelden uzak durun. Kim bilir belki siz seveceksiniz.
Güzel koku, sadece ikinci kez aldığım ve deneyimlediğim bir parfüm. Diğer parfümlerle karşılaştıracak olursam daha klas bir duygu yaşatıyor. (kullandığım) Bu modelden hariç birde Code Ultimate modelini denemek istiyorum.
Bugün bir arkadaşımla birlikte denedim ve erkek arkadaşım onu satın almaya karar verdi. Şahsen bunu kendim almak isteseydim ödeme sırası çok uzun olsa dahi beklerdim. Çok sıcak ve rahat kokuyor. Daha çok sıcak kürk gibi. İnanılmaz bir koku. 24 saat oldu iki kez duş sonrası bile hala etkisi var.
Kremsi, tatlı, baharatlı ve baştan çıkarıcı en iyi modeli belkide. Kokladığım zaman mutluluk veriyor bana. Bence mükemmel. En iyi 5 kış parfümü içerisine girer. Emin olarak söyleyebilirim , bu kullandığım şişe son şişem olmayacak.
Cildinize bağlı olarak uzun ömürlü ve güzel tılsımlı tatlı, baharatlı eril bir kabak kokusu. 25/45 yaşında bir beyefendinin akşam yemeği için ya da evde sevdikleriyle kucaklaşmak için veyahut sınıfta giyebilecekleri bir koku. 2016 yılı ile çok iyi bir şekilde piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum. Bence çok iyi iş çıkardılar.
35 yaşına gelinceye dek tatlı kokuların hayranıydım. Paco rabbanne modellerini seviyordum ama bu sevgi sonsuza kadar sürmeyecekti. Tavsiyem, one million modelini severseniz, armani'nin bir kopyalama merkezi olduğunu ve bu modelinden de nefret edeceğinizi hissedeceksiniz. Benim için özel bir parfüm kesinlikle değil. Sadece one milion kokusu alıyorum. Bunu söylediğim için özür dilerim ama şu anda büyüdüğüm için artık bu tarz kokular bana uygun değil. Almadan önce kesinlikle deneyin lütfen.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm