Giorgio Armani Armani Code Luna Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Petitgrain

Petitgrain

Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Armut

Armut

Mirabilis

Mirabilis

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Osmantuslar

Osmantuslar

Sedir

Sedir

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

Deri

Deri

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

76

20-45

2012

1859

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Armani Code Luna Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Code Luna parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Shine
Başlangıçta acı portakal çok baskın. Yaklaşık 15 dakika sonra yumuşar ve vanilya parlar. Çok güzel günlük koku. Dikkatlice püskürtün yoksa bir oda katili olacak.
necla
Daha şehvetli, mistik ve seksi bir koku hayal edemezdim. Luna bence bir başyapıt.
Emine
Bu benim Code modelleri içerisinde en sevdiğim ve en başarılı şekilde hazırlanmış daimi parfümüm. Luna bence 10 numara. Ayrıca sevimli diye de tabir edebilirim.
Fun1da88
Yüksek umutlarla üzerime püskürttüm ve uzun bir hayal kırıklığına uğramış hale geldim. Çok baharatlıydı. :S
ozgeozdemir
Aldım ve çok beğendim ama tekrar satın alacağımı sanmıyorum. Sık kullandığım mükemmel bir günlük parfüm ama bence özel değil. Luna, Code modelinin daha hafif ve daha taze bir versiyonu. Başlangıçta acı turunçgil notaları ve portakal çiçeği ile taze. Kurudukça, lezzetli ve tatlı vanilya ile birleşir ve en baskın nota haline gelir. Portakal çiçeği onu arkasından izliyor. Sıcak havalarda ve soğuk havalarda veya akşam kullanımlarında biraz serinlemek için yeterince etkili. Gündüz kullanımı için çok uygun buluyorum.
MELEK
Bu benim imza kokum ve bence bir şişe cennet. Beğenmeyenler burnuna baktırsın. Aldığım övgünün haddi hesabı yok.
edaiste
Hafif ve tatlı bir gündüz kokusu ama ona biraz derinlik katmaları gerekiyor.
derya
Bu modeli tanımlamanın en iyi yolu zengin bir kış-yeşil kokusu. Havalı hissetmek isteyenler için iyi bir seçim olabilir.
ayseyildiz
Ben beğenmedim ve takas yapabileceğim bir kişi buldum. Değiştirdim. Hiç sevemedim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.