Limon

Limon

Bergamot

Bergamot

Yıldız anason

Yıldız anason

Zeytin çiçeği

Zeytin çiçeği

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Deri

Deri

Tütün

Tütün

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

91

18-60

2004

1938

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bugün birisinin üzerinde bu kokuyu aldım. Bilmediğimden dolayı marka model sordum. Armani Code dedi. Örnek için doğrudan bir parfüm mağazasına gittim ... İnternetten sonra sipariş ettim. Pürüzsüz, yumuşak, şehvetli .... bağımlılık yapıcı bir parfüm.
2012 şişesine sahibim ve o zaman yeniden formüle edildiğini sanmıyorum. Sıcak, baharatlı, tatlı ve bağımlılık yapan kokusu gayet iyi. Çok sofistike ve zarif. Ayrıca etrafta dolaşan güzel bir tütün notası olduğunu düşünüyorum. Yine de son şişelerden emin değilim.
Bu tüm zamanları kıyaslar isek en sevdiğim koku ama performansın eskisi gibi olmaması çok üzücü. Eski formulesine göre su an ki satılan bence utanç verici.
Bu kolayca en sevdiğim kokulardan biri haline geldi. Dikkatli davranarak ve araştırmam sonucu zeytin çiçeği ilgimi çekti. Kör alış yaptım ve harika.. Deri çok kalın yani abartı değil.
Anason ona güzel baharatlı bir koku veriyor. Narenciye zeytinle karışıyor ve gerçekten eşsiz. Bu, randevu geceleri için mükemmel bir centilmen kokusu. Her yaş için ve daha soğuk havalar için mükemmel. Belki yaz geceleri için 1 fıs yeterli . Oldukça kalıcı. Biraz pahalı ama genel olarak buna değer.
Bana göre bu koku gerçekten fantastik. 2004'ten beri piyasaya sürülüyor. Benim tenimde aşırı kalıcı değil ama günü çıkarıyor. Bu yüzden bu konuda şikayetim yok.
Çok yönlü, erkeksi, bir araya getirilmiş hislere sahip, özel notalı harika erkek kokusu. Armani zaten işini bilir. Dürüst olmak gerekirse çok fazla deri alamıyorum. Fakat harika destekleyici bir nota olmuş. Bence dünya üzerinde top 10 listesinde bir parfüm.
Bunu kullanan bir erkek benim için girdiği odada (iyi bir şekilde) öne çıkıyor.
Sıcak, güçlü ve kendinden emin bir koku. Aslında kişisel görüşüme göre iyi bir şey olan anasonun kokusunu alamıyorum notalarda belirtmesine rağmen. Zeytin çiçeği ve deriye benzeyen nota mükemmel bir şekilde karışıyor ve etkileyici. Birbirini büyülüyor.
Zeytin çiçeklerini seviyorum ve burada bir nota olarak bu kadar erkeksi görünmesinden çok etkilendim. Kadınsı kesinlikle değil.
Eski versiyonu olanlar daha da şanslı...
Bu modelin tüm ek modellerini denedim. Code profumo vs gibi. Orijinaline geri dönmeye devam ediyorum. Açılış güzel taze narenciye, ortası büyüleyici ormanlar, kuruması temiz, gizemli ve pudralı. Harika bir koku.
Kokuya 9-9.5 / 10 veririm. Sorun, fark edilirlik ve uzun ömürlülükte en iyisi değil. Ama doyurucu.
Portakal ağacı çiçeğinin ipuçlarıyla yumuşatılan, yatıştırıcı guaiac ağacı ve tonka fasulyesi ile ısıtılan taze limon ve bergamotun seksi karışımı kadınların daha çok sevdiği bir parfüm haline getiriyor Code modelini. Denemeye değer
https://www.albertosego.com/alberto-sego-arm-erkek-parfum-kod-no-1012
en iyi armano code açık parfüm muadili bu bence. Orjinalini de kullandım. Her yerde de denedim. Hatta eski formulasyona daha çok benzettim. Gerçekten başarılı.
2014 versiyonu bende var. (eski mi yoksa yeni bir formül mü olduğundan emin değilim), bu kokuyu çok seviyorum. Olgun ve şık ayrıca tütün kuru havalarda büyülü hissettiriyor. Code güzel parfüm.
Tonka fasulyesi ve deri kokuyu biraz ağırlaştırmıs. Soğuk havalarda kullanıyorum ve memnunum. Aşırı yaz sıcaklarında sanki gitmez gibi.
Benim tenime çok yakıştı. Almadan önce bir test imkanınız varsa daha avantajlı olur.
Bir şişe satın almadan önce bu olumsuz yorumları burada görmüş olsaydım, bu harika kokuyu deneyimlemeyi kaçırırdım. Olumsuz yazanlar resmen saçmalamış. Tam olarak akıllara durgunluk vermemesine rağmen, hoş bir koku ve ben çok seviyorum.
Bence gençler için kullanılabilecek bir parfüm.Üst notalar güçlü - narenciye ve bergamot öne çıkıyor. 30 yaşın altındaki erkekler için ideal. (Bana göre)
Eski üretim olan yani 2007 öncesi ile alakası olmayan parfüm. Şimdi sanırım reformule olmuş. Eskiden daha iyi idi. Tıraş losyonunu geçen ay satın aldım. Eski kalite yok ve yumuşatıcı gibi kokuyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm