Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Kahve

Kahve

Limon

Limon

Lavanta

Lavanta

Kakule

Kakule

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Opoponax

Opoponax

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

75

20-60

2007

4153

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 77

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 86

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 14

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Armani Attitude Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Armani Attitude parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
rifat
Daha önce söylenmemiş ne diyebilirim? Hiçbir şey. O yüzden kısa tutacağım. Bu parfüm insanlığa karşı işlenen suçlardan dolayı Lahey'de yargılanmalı :D hahahaha İnsanı baştan çıkarıyor diye de müebbet hapis verilmeli.
gokhaner38
Dürüst olmak gerekirse, bu tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Hala 100 ml'lik bir şişem var tadını çıkarmaya bakıyorum. Sizde de varsa aynısını yapınız.
federal
Kesinlikle muhteşem, derin, zengin ve klas. Limon-kahve-kakule ve bir parça paçuli ve tütün ile inanılmaz.
ferit
Bugüne kadar, evrensel hayranlık duyduğum birkaç kokudan biri. Yıllar önce eski, neredeyse boş bir şişeyi çıkardım ve hiçbir şey gerçekten kıyaslanamıyor bu kokuyla. Şişesinin dibi bile bir harika kokuyor.
dogukan
Son şişemden bu yana geçen yıllardan sonra, 75 ml'lik olanından aldım. İlk başta biraz endişeliydim çünkü günümüzde online satılan birçok sahte parfüm var ve şişe gerçekten de gerçek bir anlaşma olsa bile içerik sadece alkolün ve diğer birçok bilinmeyen kimyasalın bir karışımı ve sahte olma şansı olabilir diye düşünmüştüm. Uzun yıllar boyunca özlediğim kokuyu dün kullandım ve muhteşem kokuyor. Muhteşem bir hazine.
Burakdonmez
ATTITUDE armani evinin en iyi sürümü bence. Elimde 5 ml kadar kaldı ve kullanmaya kıyamıyorum. Arada şişeden kokluyorum. Pskopatlık işte :D
Azmican
Şimdiye kadar en çok üretilen maço kokusu. Bu koku çok güçlü, yoğun, keskin ya da karanlık değil. Hiç kimsenin yenemeyeceği modern-seksi-baştan çıkarıcı bir havaya sahip. Bunun kanıtı kadınların tepkisi. Bu koku için çıldıranlar var. Alberto sego zeugma ile buna bayılıyorlar. Armani'nin yaptığı en büyük hata bu parfümün indirimidir. El altına düştü.
adem
Gerçekten iyi. Body Shop white musk modeline benziyor yada o ona benziyor :D
77Kerdem77
Çok sofistike bir koku ve çok hoş! Pek bulunamayan harika notalara sahip bir parfüm

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.