Kahve

Kahve

Limon

Limon

Lavanta

Lavanta

Kakule

Kakule

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Opoponax

Opoponax

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

75

20-60

2007

4508

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Daha önce söylenmemiş ne diyebilirim? Hiçbir şey. O yüzden kısa tutacağım. Bu parfüm insanlığa karşı işlenen suçlardan dolayı Lahey'de yargılanmalı :D hahahaha İnsanı baştan çıkarıyor diye de müebbet hapis verilmeli.
Dürüst olmak gerekirse, bu tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Hala 100 ml'lik bir şişem var tadını çıkarmaya bakıyorum. Sizde de varsa aynısını yapınız.
Kesinlikle muhteşem, derin, zengin ve klas. Limon-kahve-kakule ve bir parça paçuli ve tütün ile inanılmaz.
Bugüne kadar, evrensel hayranlık duyduğum birkaç kokudan biri. Yıllar önce eski, neredeyse boş bir şişeyi çıkardım ve hiçbir şey gerçekten kıyaslanamıyor bu kokuyla. Şişesinin dibi bile bir harika kokuyor.
Son şişemden bu yana geçen yıllardan sonra, 75 ml'lik olanından aldım. İlk başta biraz endişeliydim çünkü günümüzde online satılan birçok sahte parfüm var ve şişe gerçekten de gerçek bir anlaşma olsa bile içerik sadece alkolün ve diğer birçok bilinmeyen kimyasalın bir karışımı ve sahte olma şansı olabilir diye düşünmüştüm. Uzun yıllar boyunca özlediğim kokuyu dün kullandım ve muhteşem kokuyor. Muhteşem bir hazine.
ATTITUDE armani evinin en iyi sürümü bence. Elimde 5 ml kadar kaldı ve kullanmaya kıyamıyorum. Arada şişeden kokluyorum. Pskopatlık işte :D
Şimdiye kadar en çok üretilen maço kokusu. Bu koku çok güçlü, yoğun, keskin ya da karanlık değil. Hiç kimsenin yenemeyeceği modern-seksi-baştan çıkarıcı bir havaya sahip. Bunun kanıtı kadınların tepkisi. Bu koku için çıldıranlar var. Alberto sego zeugma ile buna bayılıyorlar. Armani'nin yaptığı en büyük hata bu parfümün indirimidir. El altına düştü.
Gerçekten iyi. Body Shop white musk modeline benziyor yada o ona benziyor :D
Çok sofistike bir koku ve çok hoş! Pek bulunamayan harika notalara sahip bir parfüm
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm