Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm

Armani tarafından çakmak bir biçimde sunulan Armani Attitude ilginç bir tasarıma sahiptir. Kokunun kompozisyonu çok keskin yoğun ve erkeksi olup kakule ve lavanta ile takip edilen üst notalar Sicilya limonu ve kahve karışımı ile alışılmadık bir sunum getiriyor. Alt notalarında sedir , paçuli , oppopanax ve kehribar ile tamamlanan kokuyu Annick Menardo, Alberto Morillas ve Olivier Cresp oluşturuldu. Armani Attitude (Tutum) 2007 yılında piyasaya sunulmaya başlandı.

Üst Nota
Kahve

Kahve

Limon

Limon

Orta Nota
Lavanta

Lavanta

Kakule

Kakule

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Opoponax

Opoponax

Sedir

Sedir

Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 75 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
75%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
73%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
78%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
67%
GECE
GECE
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
35%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
44%
SONBAHAR
SONBAHAR
11%
KIŞ
KIŞ
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 75
6622 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Giorgio Armani Armani Attitude Erkek Parfüm Yorumları

Daha önce söylenmemiş ne diyebilirim? Hiçbir şey. O yüzden kısa tutacağım. Bu parfüm insanlığa karşı işlenen suçlardan dolayı Lahey'de yargılanmalı :D hahahaha İnsanı baştan çıkarıyor diye de müebbet hapis verilmeli.
Dürüst olmak gerekirse, bu tüm zamanların en sevdiğim kokusu. Hala 100 ml'lik bir şişem var tadını çıkarmaya bakıyorum. Sizde de varsa aynısını yapınız.
Kesinlikle muhteşem, derin, zengin ve klas. Limon-kahve-kakule ve bir parça paçuli ve tütün ile inanılmaz.
Bugüne kadar, evrensel hayranlık duyduğum birkaç kokudan biri. Yıllar önce eski, neredeyse boş bir şişeyi çıkardım ve hiçbir şey gerçekten kıyaslanamıyor bu kokuyla. Şişesinin dibi bile bir harika kokuyor.
Son şişemden bu yana geçen yıllardan sonra, 75 ml'lik olanından aldım. İlk başta biraz endişeliydim çünkü günümüzde online satılan birçok sahte parfüm var ve şişe gerçekten de gerçek bir anlaşma olsa bile içerik sadece alkolün ve diğer birçok bilinmeyen kimyasalın bir karışımı ve sahte olma şansı olabilir diye düşünmüştüm. Uzun yıllar boyunca özlediğim kokuyu dün kullandım ve muhteşem kokuyor. Muhteşem bir hazine.
ATTITUDE armani evinin en iyi sürümü bence. Elimde 5 ml kadar kaldı ve kullanmaya kıyamıyorum. Arada şişeden kokluyorum. Pskopatlık işte :D
Şimdiye kadar en çok üretilen maço kokusu. Bu koku çok güçlü, yoğun, keskin ya da karanlık değil. Hiç kimsenin yenemeyeceği modern-seksi-baştan çıkarıcı bir havaya sahip. Bunun kanıtı kadınların tepkisi. Bu koku için çıldıranlar var. Alberto sego zeugma ile buna bayılıyorlar. Armani'nin yaptığı en büyük hata bu parfümün indirimidir. El altına düştü.
Gerçekten iyi. Body Shop white musk modeline benziyor yada o ona benziyor :D
Çok sofistike bir koku ve çok hoş! Pek bulunamayan harika notalara sahip bir parfüm
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER