Tuz

Tuz

Mandalina

Mandalina

Neroli

Neroli

Şakayık

Şakayık

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Selvi

Selvi

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Yosun

Yosun

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

78

18-50

2016

3117

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE
captcha
Severek kullaniyorum,taze,temiz,içinize çekmek istiyorsunuz..Ancak internette satışını bulamıyorum..Neden acaba?Tek kusuru kalıcılığının az olması
Ozonlu, tuzlu, yeşil şakayıklı resmen migren malzemesi. Kumaş yumuşatıcısına benziyor. Hayır almayacağım teşekkürler.
Bu parfümü mağazada bir kaç defa denedim ve çok beğendim. Üzerimde temiz bir hava hissi ile kokuyor. Güzel bir yaz gününde yüzünüze hoş bir rüzgar esintisi gibi işliyor. Maalesef şimdiye kadar bunu almadım nedeni ise kalıcılığı yalnızca birkaç dakika sürüyor. Ben dükkandan çıktığımda hiçbir koku alamadım! Oldukça pahalı olduğu göz önüne alındığında, paranın karşılığı değilmiş gibi hissediyorum.
Çok ilginç! Formüldeki tuz notası, kokunun genel hissini gerçekten sivriltiyor ancak aynı zamanda, şakayık bana çiçekli ve taze bir derinlik hissettiriyor. Güçlü! Küçük bir numunem var ve kokusu onu nereye uygularsam etrafındaki tüm kokuları köreltiyor. Taze, çiçekli, ilkbahar ve yaz için mükemmel. Ayrıca, bana Thierry Mugler'in Alien modelini de hatırlatıyor. Belki de çiçek notasındandır, ancak Alien şehvetli kehribar ile daha fazla çekici.
Okyanus kokuyor. Ama tuzlu ve rahatsız edici değil resmen size ruhsal tedav yapabilecek harika bir parfüm. Temiz çamaşır kokusuda diyebilirim. Olumsuz yani bu koku için biraz pahalı buluyorum ürünü. Farkedilirlik ve uzun ömürlü olmasın açısından çok iyi.
Air di Gioia oldukça hoş. Acqua di Gioia modellerinden bu yeni versiyondan çok şey beklemiyordum itiraf etmeliyim. Ana model aşırı meyveli ancak Air di Gioia, okyanus havasının ve odunların en ince ipucuyla daha çiçeksi ve hoş görünüyor. Air di Gioia, soğuk bir sabahın ıssız bir plajında ​​oturup kokuyu ve sansasyon hissini uyandırıyor. Ceketinize karşı serin deniz meltemini hissetmek için bir süveter ve bir eşarp giyiyor. Bu kesinlikle burnuma parlak, eğlenceli bir yaz kokusu gibi gelmedi. Çok özel bir içeriğe sahip. Daha kasvetli ama aynı zamanda yatıştırıcı görünüyor. Belki de baskın portakal çiçeği ve şakayık harmanı nedeniyle bu kokuyu oldukça kıskandım. Air di Gioia cildimde mükemmel projeksiyona ve uzun ömürlü özelliğe sahip.
Gerçekten güzel, taze ve temiz kokusu ile yaz aylarında kullanmayı seviyorum. İlkbaharımsı temiz ve taze hissettiriyor. Bence bu oldukça eşsiz, klas, topraklı ama tatlı bir şey. Gün boyunca uzun süre cildime oturuyor. Ezici bir şey içeriğe sahip değil. Bu parfümü ne kadar çok sevdiğimi söyleyemiyorum bile.
Shiseido Ever Bloom EDP'ye çok benziyor. Çiçekli ve güzel.
Sonunda, banyo temizleyicisi gibi kokmayan taze çiçek kokusu! Yasemin çok güçlü ve gerçekten acqua di gioia'yı sevmediğimi söylemek zorundayım ... ama bu modeli denedim ve tam da aradığım şey. Suda yaşayan, taze, az ekşi, özel çiçeklerin kokusu ... Mükemmel yaz günlerinde, okyanus meltemi ve kırsal güzellikleri hatırlatıyor ...
Fırtınadan önceki havanın kokusu ve kesinlikle bir harika.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm