Giorgio Armani Acqua Di Gioia Jasmine Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kasnı otu sakızı

Kasnı otu sakızı

Limon

Limon

Elma

Elma

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Yasemin

Yasemin

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Esmer şeker

Esmer şeker

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

74

20-60

2015

2039

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Acqua Di Gioia Jasmine Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Acqua Di Gioia Jasmine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Shine
Romantik çiçekli parfüm. Çok genç ve modern. Hediye geldi ve beğendim.
pelina
Gerçekten taze, yeşil, sucul. Yeşil elma gösterinin yıldızı ve harika. Yasemin aslında yeşil elma ve galbanum ile karşılaştırıldığında rüzgarda sadece bir fısıltı. Sedir ya da odunsu koku alamadım. Kuruyunca genel ve belirsizdi. Uzun ömürlü olsa süper olur. Kesinlikle çok taze."
ozgeozdemir
Şişede kokladığımda tuvalet temizleyici gibi kokuyordu. Ancak beni test ettiğimde beni mest etti. İlkbahar / Yaz kokularını neden savunmak istemediğimi bilmiyorum ama bu güzel. Belki bir istisna yapacağım önümüzdeki yaz bunu kullanacağım. Listelenen taban notaları ve orta nota özellikle, her zaman cilt kimyamla güzel çalışan notalar.
Nrc
Çok güzel bir kuşatıcı. Yerel parfümeride bir şişe buldum ve denemeden aldım. Gerçekten çok hoş ve çok basit değil. Harika ilkbahar kokusu.
duyguc
Açılışı çok beğenmedim. Çok güçlü bir yasemin çok tatlı bir yeşil elma ile açılıyor. Daha sonra limon başladığı zaman güzel bir bahçe kokusuna dönüştü. İyi bir parfüm ama kolayca mide bulandırıcı. Kadınsı yeşil kokuları seviyorsanız deneyin ama kör satın almayın. Değişik çünkü herkes sevemez.
Fun1da88
Acqua Di Gioia Jasmine, ideal bir ilkbahar / yaz parfümü ya da kasvetli bir hava alıcısı olarak tatlı notaların, yeşilliklerin, çiçeklerin ve meyvelerin büyük bir dengesini taşır. Nihayetinde fantastik tatlı elma çiçeği ile zengin bir ağaç altında geliştirilmiş. Lezzetli ve parlak, süper tatlı değil ama belki de şahsen tercih ettiğimden biraz daha fazla tatlı. Çok keskin olmadan güzel bir koku çıkarmışlar. Büyüleyici.
edaiste
Basitçe bir yorum olacak ama beğendim. Biraz pahalı ama fiyat kalite tarafından haklılar sanırım. Benim de cildim ile çok uyumlu ama herkeste aynı sonucu vermiyor. Bu yüzden önce bir tester bulun ve lütfen deneyin.
beren
Yeşil yasemin çayı gibi kokuyor! Basit ve taze kadınsı koku. Diğer maddeler çok yumuşak, yasemin bir yıldız gibi içinde parlıyor. İlk iki saat benim için çok ağır ama neyse ki başımı rahatsız etmiyor. İki saat sonra daha sakin ve yumuşak oluyor. Bu da gerçekten hoşuma gidiyor. İlkbahar veya yaz günlerine güzel bir koku arıyorsanız Jasmine güzel. Cildimde etkisi yaklaşık altı saat sürer.
baharcolak36
Bu kokuyu çok seviyorum. Çok taze ve canlandırıcı, harika bir enerji artırıcısı. Sabahımı parlatıyor. Tek şey şu ki çok uzun süre kalması sürmez. Taze çiçek kokusunu seviyorsanız, bunu deneyebilirsiniz! ;) Jasmine modeli güzel.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.