Kasnı otu sakızı

Kasnı otu sakızı

Limon

Limon

Elma

Elma

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Yasemin

Yasemin

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Esmer şeker

Esmer şeker

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

74

20-60

2015

2294

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 82

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 56

GÜNDÜZ
gece

% 44

GECE
captcha
Romantik çiçekli parfüm. Çok genç ve modern. Hediye geldi ve beğendim.
Gerçekten taze, yeşil, sucul. Yeşil elma gösterinin yıldızı ve harika. Yasemin aslında yeşil elma ve galbanum ile karşılaştırıldığında rüzgarda sadece bir fısıltı. Sedir ya da odunsu koku alamadım. Kuruyunca genel ve belirsizdi. Uzun ömürlü olsa süper olur. Kesinlikle çok taze."
Şişede kokladığımda tuvalet temizleyici gibi kokuyordu. Ancak beni test ettiğimde beni mest etti. İlkbahar / Yaz kokularını neden savunmak istemediğimi bilmiyorum ama bu güzel. Belki bir istisna yapacağım önümüzdeki yaz bunu kullanacağım. Listelenen taban notaları ve orta nota özellikle, her zaman cilt kimyamla güzel çalışan notalar.
Çok güzel bir kuşatıcı. Yerel parfümeride bir şişe buldum ve denemeden aldım. Gerçekten çok hoş ve çok basit değil. Harika ilkbahar kokusu.
Açılışı çok beğenmedim. Çok güçlü bir yasemin çok tatlı bir yeşil elma ile açılıyor. Daha sonra limon başladığı zaman güzel bir bahçe kokusuna dönüştü. İyi bir parfüm ama kolayca mide bulandırıcı. Kadınsı yeşil kokuları seviyorsanız deneyin ama kör satın almayın. Değişik çünkü herkes sevemez.
Acqua Di Gioia Jasmine, ideal bir ilkbahar / yaz parfümü ya da kasvetli bir hava alıcısı olarak tatlı notaların, yeşilliklerin, çiçeklerin ve meyvelerin büyük bir dengesini taşır. Nihayetinde fantastik tatlı elma çiçeği ile zengin bir ağaç altında geliştirilmiş. Lezzetli ve parlak, süper tatlı değil ama belki de şahsen tercih ettiğimden biraz daha fazla tatlı. Çok keskin olmadan güzel bir koku çıkarmışlar. Büyüleyici.
Basitçe bir yorum olacak ama beğendim. Biraz pahalı ama fiyat kalite tarafından haklılar sanırım. Benim de cildim ile çok uyumlu ama herkeste aynı sonucu vermiyor. Bu yüzden önce bir tester bulun ve lütfen deneyin.
Yeşil yasemin çayı gibi kokuyor! Basit ve taze kadınsı koku. Diğer maddeler çok yumuşak, yasemin bir yıldız gibi içinde parlıyor. İlk iki saat benim için çok ağır ama neyse ki başımı rahatsız etmiyor. İki saat sonra daha sakin ve yumuşak oluyor. Bu da gerçekten hoşuma gidiyor. İlkbahar veya yaz günlerine güzel bir koku arıyorsanız Jasmine güzel. Cildimde etkisi yaklaşık altı saat sürer.
Bu kokuyu çok seviyorum. Çok taze ve canlandırıcı, harika bir enerji artırıcısı. Sabahımı parlatıyor. Tek şey şu ki çok uzun süre kalması sürmez. Taze çiçek kokusunu seviyorsanız, bunu deneyebilirsiniz! ;) Jasmine modeli güzel.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm