Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Nane

Nane

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Cashmeran

Cashmeran

Sedir

Sedir

Şeker

Şeker

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

73

20-60

2011

3279

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 43

GÜNDÜZ
gece

% 57

GECE

Acqua di Gioia Essenza Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Acqua di Gioia Essenza parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir13404
Acqua Di Gioia, Armani'nin evinin en unutulmaz kokularından biri. Ve buna istinaden daha sıcak bir versiyon geliyor: Acqua Di Gioia Essenza. Ayrıca orijinal Acqua Di Gioia'ya da sahibim, ancak önce bunu incelemeye karar verdim. Çünkü eskisinden daha fazla kullanıyorum. Bunun da ötesinde, sıcaklığı ve derinliği mevsim havası ve hava koşulları için daha uygundur.
Acqua Di Gioia Essenza, Çiçekli Odunsu koku olarak kabul edilir. Nasıl kokuyor? Keskin ve narin bir şey olarak başlar (kokudaki çiçeklerin türüne bağlı olarak), daha sonra daha derin bir şeye dönüşür - sıcak ve şehvetli kokan bir şey. Diğer çiçek odunsu kokuları gibi değil. Başlangıçta derin tonlar belirgindir.

Kokuya geri dönecek şekilde, üst notalarda Amalfi Limon, Ezilmiş Nane, Biber ve narenciye ipuçları bulunur. Başlangıcında taze ve canlandırıcı bir çekicilik var. (En üstteki notlar bana orijinal Acqua Di Gioia'yı çok hatırlatıyor.) Kokunun tam kalbinde yani yasemin'in bulunduğu yer tüm kompozisyonun otoriter notasıdır. Son olarak, Virginia Sedir, kaşmeran ve şekerden oluşan temel notalar kokuya hafif tatlı bir son verir. Kokusu her yerde yasemin'dir ancak narin ve şehvetlidir. Derin ve gizemli bir çekiciliği var, aynı zamanda hafif ve tamamen kadınsı kalmayı başarıyor ve hem bahar hem de yağmurlu mevsimler için iyi bir seçim. Gündüz ve gece kullanımı için de iyidir. Oldukça bir bukalemun ürünü bu. Her an her yere uyumlu.
Genel olarak, kokuyu seviyorum çünkü ağırlıklı olarak sıcak ve sıcak çiçek kokularını sevdiğimi düşünüyorum. Mecazi olarak, koku bir kadın olmanın önemli yönlerini vurgular ve bu kokuyu sevmemizin ana nedenin bu olduğunu düşünüyorum. Harika bir yasemin kokusu.
misafir24981
Bunu bir olgu gibi söyleyebilirim. Giorgio Armani Acqua di Gio, Tanrı'nın yeşil dünyasındaki en güzel erkek kokularından biridir. Zamanın başlangıcından beri sevdim - ya da en azından '98 yılında lisede en iyi sevgilimin kokusunu aldığımda.
Yine de, kadın versiyonunu kokladığımda, kadınlar için Acqua di Gio, bir o kadar etkileyici. Daha çok çiçekliydi ve erkek arkadaşımınki gibi olmasını istedim. Tuzlu deniz suyu ve narenciye bahçelerinin bir karışımı. Bence harika aşk kokuları.
ozgeozdemir
Denemeden paketine bakıp aldım. Tester yoktu. Mağazadaki en güzel kokuyu seçmiş olabilirim :D Muhteşem.
nur
Kesinlikle bunu ilk kez denediğimde çok sevdim. Kendimi çok neşeli ve enerjik hissettirdi. Kendim için bu parfümü çok özel buluyorum. Havalı ve sulu. Burnumu daha da odakladığımda içinde limon ve sedir kokusunu alabiliyorum.
Nerten
İçindeki biberi en güçlü nota olarak görüyorum. Diğerleri zayıf ve bunu her kullandığımda başım ağrıyor. Bunun için harcanan para için gerçekten çok üzülüyorum. Pacco Robane'den Olympea ve Lady million, Lancome Hypnose bundan milyonlarca kez daha iyi kokuyor. Albertı Sego da buna bin basar. Ben sevmedim. Sevene karışmıyorum.
Sevilkaracan
İçinde bulunan farklı notaları seçebileceğimi söyleyemem. Bu yüzden oldukça iyi harmanlandığını düşünüyorum. Çok pahalı bir sentetik olduğunu da söyleyebilirim. Ancak herkesin harika koktuğunu düşündüğümde böyle bir sentetik kokunun beğenilir hale gelmesi de benim ilgincime gidiyor. Bence berbat bir koku.
selena
Şu an burada kar yağıyor ve aynı dışarısı gibi her şeyin berrak, temiz ve taze kokusunu almamı sağladı sanki :D Bu kadar hoş bir koku olamaz. Herkesin kesinlikle kesinlikle deneyeceğim dediği bir parfüm. Sıcak günlerin kokusu olabilir ama akşam yemeğinde bir gecede daha canlı hissetmemi sağladı. Üzerinde çok fazla övgü var ve kesinlikle yarın bir şişe daha satın alacağım. Aqua di Gioia Essenza modelini denemeden aldım ve bunu yaptığım için memnunum çünkü kesinlikle bu çizgiye aşık oldum.
princess
Ben bugün bir dükkanda denedim ve inanılmaz. Aqua di gioia hakkında güzel fikirlerim vardı ama essenza muhteşem. Gidip yarın satın alacağım. Satın almak için çok heyecanlıyım. Resmen bomba
durdane
İnanılmaz bir koku. Ben ve annem de her ikisine de çok çabuk aşık olduk. Birisinin bundan hoşlanmayacağına inanmak zor. Tatlı gibi kokuyor ama klas ve sadece güzel. Bir kaç fıs üzerimde 2 günden fazla kalıyor. Essenza her zaman kalbimde özel bir yere sahip olacak! ♡
Monolyahanim
Klasik olandan çok daha iyi bir seçenek. Daha parlak parfüm. Yaz için idealdir. Birçok kişi bana bu parfüm hakkında sorular soruyor. Başkalarından olumlu tepkiler alıyorum. Genç kızlar için uygun.
hlya41
Bence bu parfüm için gerçekten çok umut vardı. Açılış inanılmaz. Ben de kurumadan harika bir koku olduğunu söyleyebilirim. İLk açılış kokusu muntazam. Yaklaşık 6 saat sürmektedir ve kıyafetlerde daha belirgin. Asla övgü almadıysanız (bir parfümle) bunu kullanmadınız demek. Daha güçlü bir projeksiyona sahip olsaydı, muhteşem bir parfüm olurdu. Tekrar satın alacağım ama bulunması çok zorlaştı.
whoisselly
Bu kokuyu arıyorum. Durduruldu üretimi dediler. Bu doğru mu?

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.