Limon

Limon

Nane

Nane

Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Cashmeran

Cashmeran

Sedir

Sedir

Şeker

Şeker

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

73

20-60

2011

3572

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 78

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 22

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Acqua Di Gioia, Armani'nin evinin en unutulmaz kokularından biri. Ve buna istinaden daha sıcak bir versiyon geliyor: Acqua Di Gioia Essenza. Ayrıca orijinal Acqua Di Gioia'ya da sahibim, ancak önce bunu incelemeye karar verdim. Çünkü eskisinden daha fazla kullanıyorum. Bunun da ötesinde, sıcaklığı ve derinliği mevsim havası ve hava koşulları için daha uygundur.
Acqua Di Gioia Essenza, Çiçekli Odunsu koku olarak kabul edilir. Nasıl kokuyor? Keskin ve narin bir şey olarak başlar (kokudaki çiçeklerin türüne bağlı olarak), daha sonra daha derin bir şeye dönüşür - sıcak ve şehvetli kokan bir şey. Diğer çiçek odunsu kokuları gibi değil. Başlangıçta derin tonlar belirgindir.

Kokuya geri dönecek şekilde, üst notalarda Amalfi Limon, Ezilmiş Nane, Biber ve narenciye ipuçları bulunur. Başlangıcında taze ve canlandırıcı bir çekicilik var. (En üstteki notlar bana orijinal Acqua Di Gioia'yı çok hatırlatıyor.) Kokunun tam kalbinde yani yasemin'in bulunduğu yer tüm kompozisyonun otoriter notasıdır. Son olarak, Virginia Sedir, kaşmeran ve şekerden oluşan temel notalar kokuya hafif tatlı bir son verir. Kokusu her yerde yasemin'dir ancak narin ve şehvetlidir. Derin ve gizemli bir çekiciliği var, aynı zamanda hafif ve tamamen kadınsı kalmayı başarıyor ve hem bahar hem de yağmurlu mevsimler için iyi bir seçim. Gündüz ve gece kullanımı için de iyidir. Oldukça bir bukalemun ürünü bu. Her an her yere uyumlu.
Genel olarak, kokuyu seviyorum çünkü ağırlıklı olarak sıcak ve sıcak çiçek kokularını sevdiğimi düşünüyorum. Mecazi olarak, koku bir kadın olmanın önemli yönlerini vurgular ve bu kokuyu sevmemizin ana nedenin bu olduğunu düşünüyorum. Harika bir yasemin kokusu.
Bunu bir olgu gibi söyleyebilirim. Giorgio Armani Acqua di Gio, Tanrı'nın yeşil dünyasındaki en güzel erkek kokularından biridir. Zamanın başlangıcından beri sevdim - ya da en azından '98 yılında lisede en iyi sevgilimin kokusunu aldığımda.
Yine de, kadın versiyonunu kokladığımda, kadınlar için Acqua di Gio, bir o kadar etkileyici. Daha çok çiçekliydi ve erkek arkadaşımınki gibi olmasını istedim. Tuzlu deniz suyu ve narenciye bahçelerinin bir karışımı. Bence harika aşk kokuları.
Denemeden paketine bakıp aldım. Tester yoktu. Mağazadaki en güzel kokuyu seçmiş olabilirim :D Muhteşem.
Kesinlikle bunu ilk kez denediğimde çok sevdim. Kendimi çok neşeli ve enerjik hissettirdi. Kendim için bu parfümü çok özel buluyorum. Havalı ve sulu. Burnumu daha da odakladığımda içinde limon ve sedir kokusunu alabiliyorum.
İçindeki biberi en güçlü nota olarak görüyorum. Diğerleri zayıf ve bunu her kullandığımda başım ağrıyor. Bunun için harcanan para için gerçekten çok üzülüyorum. Pacco Robane'den Olympea ve Lady million, Lancome Hypnose bundan milyonlarca kez daha iyi kokuyor. Albertı Sego da buna bin basar. Ben sevmedim. Sevene karışmıyorum.
İçinde bulunan farklı notaları seçebileceğimi söyleyemem. Bu yüzden oldukça iyi harmanlandığını düşünüyorum. Çok pahalı bir sentetik olduğunu da söyleyebilirim. Ancak herkesin harika koktuğunu düşündüğümde böyle bir sentetik kokunun beğenilir hale gelmesi de benim ilgincime gidiyor. Bence berbat bir koku.
Şu an burada kar yağıyor ve aynı dışarısı gibi her şeyin berrak, temiz ve taze kokusunu almamı sağladı sanki :D Bu kadar hoş bir koku olamaz. Herkesin kesinlikle kesinlikle deneyeceğim dediği bir parfüm. Sıcak günlerin kokusu olabilir ama akşam yemeğinde bir gecede daha canlı hissetmemi sağladı. Üzerinde çok fazla övgü var ve kesinlikle yarın bir şişe daha satın alacağım. Aqua di Gioia Essenza modelini denemeden aldım ve bunu yaptığım için memnunum çünkü kesinlikle bu çizgiye aşık oldum.
Ben bugün bir dükkanda denedim ve inanılmaz. Aqua di gioia hakkında güzel fikirlerim vardı ama essenza muhteşem. Gidip yarın satın alacağım. Satın almak için çok heyecanlıyım. Resmen bomba
İnanılmaz bir koku. Ben ve annem de her ikisine de çok çabuk aşık olduk. Birisinin bundan hoşlanmayacağına inanmak zor. Tatlı gibi kokuyor ama klas ve sadece güzel. Bir kaç fıs üzerimde 2 günden fazla kalıyor. Essenza her zaman kalbimde özel bir yere sahip olacak! ♡
Klasik olandan çok daha iyi bir seçenek. Daha parlak parfüm. Yaz için idealdir. Birçok kişi bana bu parfüm hakkında sorular soruyor. Başkalarından olumlu tepkiler alıyorum. Genç kızlar için uygun.
Bence bu parfüm için gerçekten çok umut vardı. Açılış inanılmaz. Ben de kurumadan harika bir koku olduğunu söyleyebilirim. İLk açılış kokusu muntazam. Yaklaşık 6 saat sürmektedir ve kıyafetlerde daha belirgin. Asla övgü almadıysanız (bir parfümle) bunu kullanmadınız demek. Daha güçlü bir projeksiyona sahip olsaydı, muhteşem bir parfüm olurdu. Tekrar satın alacağım ama bulunması çok zorlaştı.
Bu kokuyu arıyorum. Durduruldu üretimi dediler. Bu doğru mu?
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm