Giorgio Armani Acqua di Gioia Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Nane

Nane

Yasemin

Yasemin

Pembe biber

Pembe biber

Şakayık

Şakayık

Labdanum

Labdanum

Şeker

Şeker

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

90

20-50

2010

4415

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE

Acqua di Gioia Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Acqua di Gioia parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeyna
Dikkat çekici olmayan taze koku. Gençlik dönemlerimdeki orijinali hatırlıyorum. Cok guzeldi. Bundan çok daha iyi. Ama görünüşe göre orijinal, maalesef de çekici değil.
Gizems
İlkbahar ve yaz için güzel koku. Açılışta biraz mojito gibi kokuyor. Bir süre sonra aynı zamanda bir çiçekli arka plan ile şeker notası nedeniyle daha tatlı olur. Sıcak günlerde kullanmanızı tercih ederim.
elifnazz
Bu kokuyu almadan önce reklamını izledim ve hala tropik yağmur ormanları, plaj sahnesi, arka planda oynayan kuşların gelişi... Etkilendim ve bu yüzden parfümü almaya gittim ve aldatıldığımı hissettim. Hiç reklamı ile kokunun bir bağlantısını bulamadım bile. Cildimde bir saat bile sürmedi ve çoğunlukla tatlı limon suyu gibi. Bana gizemli yaz yağmurunu hatırlatan bir parfüm arayışı içindeyim.
durdane
Bu parfüm benim her daim istek listemde ve aynı zamanda taze ve tatlı. Gioa yaz için tipik erkek parfümü gibi, nane baskın ve bu yüzden onu seviyorum. Ama yakında çok kadınsı tatlı bir kokuya dönüşüyor. Size karşı gelen tatlılık dalgalarını hissedebiliyorsunuz. Özellikle tatlı çiçek notalarından nefret ederseniz, ezici olabilir. Sıcak yaz günlerinde çok fazla boğabilir.
Aysunatar
Şişede harika kokuyor ama cildimde korkunç kokuyor. Cildimin asidik oranı ile hiç iyi değil. Kalmıyorda.
Begum
Taze ve yeşil notaların dediği gibi. Bana sabunlu kokuyor ve Burberry Brit Sheer'i anımsatıyor. Şakayıklar yüzünden olabilir. Böyle hafif ve giyilebilir bir koku. Egzersiz sonrası ve hatta parkta bir yürüyüş için mükemmel olacağını düşünüyorum. Benim için 10 üzerinden 8 puanda bir parfüm. Fiyatı daha uygun olabilir.
boncuk
Bugün Acqua di Gioia modelinin bir tester modelini denedim. Bir acemi olarak, bu benim için çok jenerik kokuyor. Sentetik, gayri ünsüz ama tamamen bana karşı yani hoşuma gitmedi. İlk başta bireysel notaları hissedebileceğimi düşündüm ama hızlıca değişik kokuya dönüştü. Neyse ki bu cildimde uzun sürmedi. Ben beğenemedim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.