Giorgio Armani Acqua di Gio Women Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şakayık

Şakayık

Ananas

Ananas

Vodka

Vodka

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Şeftali

Şeftali

Limon

Limon

Zambak

Zambak

Müge

Müge

Gül

Gül

Calone

Calone

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Styrax

Styrax

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

95

18-40

1995

1905

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Acqua di Gio Women Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Acqua di Gio Women parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeyna
Bu kokuyu doksanlarda çok severdim ama benim kullandığım model değildi. Belki de ben kullanmıyorum diye böyle hissettim. Çok kadınsı ve rahat. Tertemiz bir koku.
pelina
Aldım ve hala çok seviyorum. Yıllardır alırım desem daha doğru. Çok güzel ve şişem bitmek üzere. Yine alacağım.
Nrc
Misk, votka ve şakayık güzel temiz açılışları ile özel narenciyeler ile altı çizili muhteşem bir parfüm. Kokular yerleştikçe, beyaz çiçeklere, çoğunlukla bazı meyveli alt tonlara sahip oluyor ve mest ediyor. Taze, sadece biraz tatlı, sucul koku. Mükemmel bir tercih olur. Deneyiniz.
MELEK
Çok çiçekli ve çok yeşil. Bu parfüm oldukça keskin ama bu netlik hoş değil. Taze hissediyorsunuz ilk anlar ve hemen müge ön plana çıkıyor. Daha keskin olması votka yüzünden olabilir. Ama çokta emin değilim .. Ama gerçekten ilginç bir kombinasyon. Bunun yaz aylarında kullanılması kesinlikle daha iyi olduğuna inanıyorum.
gulsahyh2924
Bu kesinlikle muhteşem. Taze ve tatlı aynı zamanda. Acqua di Gioia'nın lansmanından beri mağazalarda bulmak oldukça zor. Bulursanız kaçırmayınız.
Fun1da88
Kim bir vintage şişeyle ilgileniyorsa 90'lardan beri mühürlenmiş bir hediye seti bulup koleksiyonuna ekleyebilir. Harika bir parfüm. Eskiler daha da yoğun ve hoş kokuyordu. Teknoloji gelmesin parfüm sektörüne. Esansların şekli değişir oldu. Eskiler daha saf ve doğaldı.
boncuk
Annem bunu 90'lardan beri kullanır. Hala bir numara. O çok şık bir kadın ama geleneksel olmayan bir şekilde. Harika bir minimalist tadı var bu kokunun. Sahip olduğu her şeyi hassaslık, incelik, incelik ve tazelik ile tanımlanabilir. Seçimi her zaman bilge ve kalitedir. Nasıl seçilir gerçekten biliyorve ona göre mükemmel uyguluyor. Bu koku beni çocukluk anıları ile sarsıyor ve aynı zamanda bazı çok özel kadınlık hisleri uyandırıyor. Bana duygusal olarak bağlı olmasına rağmen, bence bu kesinlikle ikonik bir koku. Boğa ve balık kadınları için uygun desem dalga geçmeyiniz :D
Aysunatar
Evet, bu parfümü de aldım, en iyi arkadaşımdan ödünç aldım ama sonra telefonla aradım ve parfümünü unut dedim :D Güzel bir parfüm, çok kokulu ve yeşil kokuyor. Çok temiz ve sevdim.
ayseyildiz
Güzel ve ferahlatıcı yeşil koku ama sıradan olmayan hiçbir şey içinde yok. Her yerdeki yeşil ferah kokulardan. Armani diye de çok pahalı. Başka alternatiflerle daha ucuz ve sağlam parfümlere yönelebilirsiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.