Şakayık

Şakayık

Ananas

Ananas

Vodka

Vodka

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Şeftali

Şeftali

Limon

Limon

Zambak

Zambak

Müge

Müge

Gül

Gül

Calone

Calone

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Styrax

Styrax

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

95

18-40

1995

2198

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 44

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bu kokuyu doksanlarda çok severdim ama benim kullandığım model değildi. Belki de ben kullanmıyorum diye böyle hissettim. Çok kadınsı ve rahat. Tertemiz bir koku.
Aldım ve hala çok seviyorum. Yıllardır alırım desem daha doğru. Çok güzel ve şişem bitmek üzere. Yine alacağım.
Misk, votka ve şakayık güzel temiz açılışları ile özel narenciyeler ile altı çizili muhteşem bir parfüm. Kokular yerleştikçe, beyaz çiçeklere, çoğunlukla bazı meyveli alt tonlara sahip oluyor ve mest ediyor. Taze, sadece biraz tatlı, sucul koku. Mükemmel bir tercih olur. Deneyiniz.
Çok çiçekli ve çok yeşil. Bu parfüm oldukça keskin ama bu netlik hoş değil. Taze hissediyorsunuz ilk anlar ve hemen müge ön plana çıkıyor. Daha keskin olması votka yüzünden olabilir. Ama çokta emin değilim .. Ama gerçekten ilginç bir kombinasyon. Bunun yaz aylarında kullanılması kesinlikle daha iyi olduğuna inanıyorum.
Bu kesinlikle muhteşem. Taze ve tatlı aynı zamanda. Acqua di Gioia'nın lansmanından beri mağazalarda bulmak oldukça zor. Bulursanız kaçırmayınız.
Kim bir vintage şişeyle ilgileniyorsa 90'lardan beri mühürlenmiş bir hediye seti bulup koleksiyonuna ekleyebilir. Harika bir parfüm. Eskiler daha da yoğun ve hoş kokuyordu. Teknoloji gelmesin parfüm sektörüne. Esansların şekli değişir oldu. Eskiler daha saf ve doğaldı.
Annem bunu 90'lardan beri kullanır. Hala bir numara. O çok şık bir kadın ama geleneksel olmayan bir şekilde. Harika bir minimalist tadı var bu kokunun. Sahip olduğu her şeyi hassaslık, incelik, incelik ve tazelik ile tanımlanabilir. Seçimi her zaman bilge ve kalitedir. Nasıl seçilir gerçekten biliyorve ona göre mükemmel uyguluyor. Bu koku beni çocukluk anıları ile sarsıyor ve aynı zamanda bazı çok özel kadınlık hisleri uyandırıyor. Bana duygusal olarak bağlı olmasına rağmen, bence bu kesinlikle ikonik bir koku. Boğa ve balık kadınları için uygun desem dalga geçmeyiniz :D
Evet, bu parfümü de aldım, en iyi arkadaşımdan ödünç aldım ama sonra telefonla aradım ve parfümünü unut dedim :D Güzel bir parfüm, çok kokulu ve yeşil kokuyor. Çok temiz ve sevdim.
Güzel ve ferahlatıcı yeşil koku ama sıradan olmayan hiçbir şey içinde yok. Her yerdeki yeşil ferah kokulardan. Armani diye de çok pahalı. Başka alternatiflerle daha ucuz ve sağlam parfümlere yönelebilirsiniz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm