Bergamot

Bergamot

Su notaları

Su notaları

Sardunya

Sardunya

Biberiye

Biberiye

Adaçayı

Adaçayı

Paçuli

Paçuli

Tütsü

Tütsü

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

70

18-60

2015

2579

kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 10

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 10

KIŞ
gündüz

% 70

GÜNDÜZ
gece

% 30

GECE
captcha
Harika koku. Küçükken yıllarca Aqua di Gio'ya sahiptim ve büyüdükçe vazgeçtim.
Şimdi ofis ortamı ve yaş 30 yaşında olunca erkek için daha olgun ve harika profumo modeli olduğuna karar verdim. Narenciye ferahlığı ile harika sulu açılış, paçuli kurudukça baskın hale gelir ve daha olgun bir his verir.
Bu, orijinalinden çok daha fazla derinliğe sahip ve paçuli ile düzeltilmiş bir parfüm.
Usta'dan bir başyapıt!
Nihai klas, her mevsim kullanılabilir.
İmza kokusuna layık olabilen veya rotasyona atılan orijinale olgun bir bakış.
Kesinlikle benzersiz ve karmaşık.

Koku: 8/10
Fark edilirlik: 8/10
Ömür: 8/10
Fiyat: 8/10
Genel: 9/10
İnsanlar birazdan söyleyeceğim şeyin saygısızlık olduğunu düşünecekler ama dürüstçe konuşmak istiyorum, bu kokuyu seviyorum, gerçekten seviyorum. Abartmak istiyorum. Abartıldığına da inanıyorum. Hakediyor bu parfüm. Aşkımı kazandığına inanıyorum. Tüm zamanların en iyi 10 tasarımcı kokusunu kesinlikle hak ediyor ama bence en çok satan budur.
Etrafı güzel kokutuyor.
Harika bir koku. Eşsiz bir karaktere sahiptir. Çok erkeksi, dumanlı ama biraz taze. Tek dezavantajı, tütsü notasından dolayı sıcağında çok yoğun olmasıdır.
Ağır tütsü ve paçuli ile açılır. Tütsü ve paçuli daha fazla arkada yerini alırken, su notaları ve orijinal Aqua Di Gio DNA'sı daha belirgin hale gelir. Bu muhtemelen 1990'ların sonlarında ve 2000'lerin başında Aqua Di Gio'yu genç erkekler olarak seven ve benzer ama daha büyük bir şey isteyen olgun erkeklere yöneliktir. Çok yönlüdür ve hemen hemen her durum ve tüm hava koşulları için iyi çalışır. Onu genellikle bir takım elbise ve kravatla giyerim ve aynı zamanda ayak işlerini yaparken de rahat bir şekilde giyerim. Gerçekten iyi performans gösteriyor ve cildimde 12 saat sürüyor.
Acqua Di Gio serisi, tüm kokuların en ünlülerinden biridir. Hemen hemen herkes, 2000'li yıllarda sahildeki adamla ilgili siyah beyaz reklamlardan birini gördü ve bilmiyor olsanız bile Acqua Di Gio'nun kokusuna rastlamış olduğunuzdan neredeyse eminsiniz (bu noktadan itibaren). Son 25 yılda piyasada olmuştur. Ne de olsa tarihin en çok satan kokusu ve bugüne kadar 2021'de bile Armani'nin en çok satanı. Bu, DNA'nın her yerde olduğu ve ölümüne yıprandığı anlamına gelse de, aynı zamanda hala çalıştığı ve harika olduğu anlamına geliyor. Birçokları için koku, ikonik su, ağaç ve çiçek kombinasyonu. Taze, canlandırıcı ve tüm durumlara uygun olarak ve 80'lerin güç merkezi türünden geriye kalanları aşağı yukarı tamamen ortadan kaldırarak bugün hala geçerli olan bir trendi başlattı. ADG'yi bilerek koklamadıysanız, herhangi bir yere gidin ve bir örneğini koklayın ve daha önce kokladığınızı anında anlayacaksınız. Yani kesinlikle birilerinin kullandığı kokudur gio. Aksi takdirde, en iyi tanımlayabileceğim şey, eğer erkekseniz, duş aldığınızda tam olarak istediğiniz gibi kokmasıdır. Profumo temelde aynıdır, ayırt edici bir özelliği de paçuli ve tütsü gibi birkaç koyu notaya sahip olmasıdır. Bunun dışında listelenen koku notaları birbirinden farklı olsa da en azından benim burnumda aynı. Yani biraz daha sert belirgin gio denilebilir. Kokular tabiki farklı ama tarzlar aynı denilebilir.
Güçlü, erkeksi, çok uzun ömürlü ama taze değil, deniz/tuzlu değil.
Gerçekten güzel ve eşsiz bir koku ama burnumda Acqua Di Gio kadar başarılı değil. Herhangi bir markadan bir kanat oyuncusu olabilir. Ne yazık ki orijinal Acqua Di Gio, tüm bu reformülasyonlardan sonra bir şakaya dönüştü. Yani gio diye değil de bunları ayrı bir seri adı altında üretseler daha iyi olurmuş.
Bu Giorgio Armani'den ilk ürünüm ve kesinlikle onu seviyorum. Daha önce hiç denemedim ama bununla ilgili bir çok video izledim ve birçok kişi en iyi 5 listesinde olduğunu söyledi ve onlara güvenmeye karar verdim. Kör alış yaptım. Sahip olduğum en iyi parfüm. Kokunun açılması bazı insanlar için biraz zor olabilir ancak bir dakika kadar sonra harika kokmaya başlar. Benim için sert kokmuyor ve bundan çok zevk alıyorum. Kendime birkaç sprey sıktım ve 6-7 saat sonra evin içinde dolaşırken hala etrafımda parfümün kokusunu hissedebiliyorum. Kokusu hala üzerimde ve kesinlikle tavsiye ederim. Nasıl olduğundan emin değilim Yaz aylarında 25-30 santigrat derece gibi sıcaklıklarda performans gösterecek ancak yine de iyi olacağını tahmin ediyorum. Bence kimseyi rahatsız etmeyecek harika bir parfüm işte.
Ofis ortamı için çok kullanışlı ve tavsiye edilir, çünkü uzun ömürlüdür (ciltte 9 saat) ve gürültülü bir koku olmadığı için kimseyi gücendirmezsiniz, aslında sonunda iltifat alabilirsiniz. Şişelerin üzerine tamamen manyetik kapaklar hoşuma giden 2. bir neden.
Muhteşem koku. Acqua Di Gio koleksiyonundan açık ara en sevdiğim bu.
Mutlak şaheser, koleksiyonumda her zaman bir tane olacak.
Bu, giymekten gerçekten zevk aldığım belirgin bir buhur notasına sahip tek koku (örneğin, cildimde mide bulandırıcı bir şekilde ekşi olan Blue de Chanel EDT'nin aksine). Benim zevklerime tam olarak uyuyor gibi görünüyor. Her gün giymiyorum ama normal rotasyonumda devamlı kullanacağım bir parfüm. Bunun dünya çapında bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. Dengeli, iyi harmanlanmış ve lezzetli.
Bir başyapıt. Tasarlayan zaten işin mucidi. Bir sonraki suare için sabırsızlanıyorum. Armani yeni serilere devam etmeli.
Trolleri dinlemeyin. Üretimine devam. Armani bu parfümden daha çok hangi modelini satacak sanki?
Bu, tüm zamanların en iltifat kokum, sonsuza kadar kalıcı, erkeksi...Üretimden kalktı demişlerdi ama yalanmış cehenneme düşmüş gibi üzülürdüm.
En iyi kokulardan biri. Bu koku hakkında duyduğum bir eleştiri, "eski" kokması. O havayı hiç almadım. Bence bu, 20'li yaşların ortalarından itibaren herkes için kolayca giyilebilir. İş/gündüz için harika, gece dışarı çıkmak için harika. Resmi tarafa biraz daha eğildiğini düşünüyorum ama aynı zamanda rahat bir şekilde giymek için yeterince taze. Temiz, klasik, çok amaçlı, çok mevsimlik, hoş bir koku söz konusu olduğunda, Bleu De Chanel ile bu parfüm tam karşınızda. Birde alberto sego enigma. 3ü de mis. Beklediğimden daha güçlü. Bu yüzden dikkatli olun. Bunun dışında, bu koku hakkında sevmediğim çok az şey var. Olumsuz eleştirilere kulak tıkayın
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm