Portakal

Portakal

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Siklamen

Siklamen

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Deniz suyu

Deniz suyu

Şeftali

Şeftali

Biberiye

Biberiye

Sedir

Sedir

Paçuli

Paçuli

Yosun

Yosun

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

96

18-50

1996

2987

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 61

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 10

KIŞ
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE
captcha
https://www.albertosego.com/alberto-sego-gio-erkek-parfum-kod-no-1228
Alberto sego markasının 1228 kod nolu modeli en iyi Giorgio Armani Acqua di Gio açık parfüm muadili.. Gio notalarının geçişlerini bile harika ayarlamışlar. Para sıkıntısı olanlar için iyi bir alternatif.. Hatta bir tık daha kalıcı denilebilir çünkü gio çok ağır olmayan bir koku. Bulabilirseniz uyguna ki orjinali kaçırmayın.. Ama uygun fiyata bu da denenebilir.
taze ve zamansız. Bir sürü anı gözümde canlandı :D hüzünlendiriyor bir yandan da ... Enteresan bir parfüm.. Yılların patronu
Bir şişesindeki hatıralara bile sırf veririm puan olarak 10/10. Sadece gençliğimi hatırlatması yeter.
Bu kadar popüler bir koku olmasının sebepleri : Çok taze, temiz ve narenciye kokulu. Çok iyi belirgin değil bunun için 2-3 fıs sıkabilirsiniz.
Bu bir şaheser. Beyaz tişört giydiğimde sahile yakın çiçeklerle çevrili açık bir yaz kafesinde oturuyormuş gibi hissediyorum. Temiz taze seksi, istediğin kadar püskürtebilirsin ve kimseyi rahatsız etmez.
Şimdiye kadar yaratılmış en iyi kokulardan biri. Klas ve kişiliğe sahip narenciye kokusu. Gülünç derecede ferahlatıcı ve benzersiz. Unutulmaz bir başyapıt yaratmak için çeşitli notaları ustalıkla harmanlayan baharatlı, rahatlatıcı, taze ve son derece canlandırıcı bir parfüm. Cehennem kadar yaygın ama kimin umurunda. Bende de bir şişe her zaman olmalı.
Eskilerden olupta şimdiye kadarki muhtemelen en iyi ve en çok yönlü donanıma sahip parfümlerden biri. Yazın, kışın, gündüz, gece, sıcak ya da soğuk, ofis, kumsal, kulüp, ev her yerde giyebilirsiniz ...Genç, orta yaşta ya da yaşlıysanız giyebilirsiniz .. Çok yönlü .. Hafif notalara sahip olduğundan dolayı kalıcılık idare eder. Böyle bir koku zaten ağır olsa bu kadar konuşulmazdı.
Gerçek ve başarılı bir erkek kokusu. Taze ve havadar. Ben bu parfümü beğenmedim diye nadir insan çıkar. Bu kokuyu kokladığımda düşündüğüm şeyler : nezaket, saygı, temizlik.
Bu kadar eski bir kokunun bu kadar güzel olabilmesi etkileyici.
Zamansız şaheser. Harika taze koku. Temiz ve seksi. Klasik ve zarif. Dengeli koku. Yapana bravo
Sanırım bu parfümle geç tanıştım. Geç dediğim 10 yıl önce :D Yine bir şişe daha aldım. Çoğunlukla 90'lardaki harika kokunun nostaljisinden ve halen herşey aynı. Hala harika bir koku ama biraz eski bir tarz hissettirmeye başlıyor. Bittiğinde profumo modelini de almayı tercih edeceğim.
En sevdiğim yaz kokusu. Canlandırıcı, taze, erkeksi ve klas aynı zamanda. Kullandığım anda nasıl hissettiğimi gerçekten anlatamam. Koku 10/10 - Uzun ömür 7/10 - Farkedilirlik 8/10 - İltifatlar 10/10 :D
Şimdiye kadar yapılan en güzel kokulardan biri. NOKTA
Size enerji veren ve her saniyede kaliteli malzeme kullandığınızın farkında olduğunuzu hissettiren canlandırıcı koku. Çoğunlukla sıcak güneşli havalarda, mutsuzluk hallerinizde bile kullanıp ruh halinizi değiştirebilecek özel bir parfüm. 90 lı yıllardan beri kullanırım ve hiç değiştirmedim. Yazın vazgeçilmez kokumdur.
Önceden mükemmeldi ama şu an sorun şu ki onu püskürtüyorum ve birkaç saniye içinde artık koklayamıyorum. Tekrar tekrar fazla püskürtüyorum yine yok. Ne hale gelmiş bu güzel koku. Belki bilmediğim kusurlu bir şişem var. Çakma mı aldım yoksa içerik mi değişti bilemedim. Daha önce de kullandığım bir parfüm.
Aqua Di Gio, Gio nun parfüm hattı üzerindeki en iyi parfümüdür. Hala yılların parfümü olmasına rağmen ben bu koku ile ilgili olumsuz bir yorum göstereni göremedim. Çok yönlü bir parfüm. 2017'de yapılan şişenin de sahibiyim. Evet, 6-8 saat kalıcılığı sürmüyor. Sanırım içeriği bununda yeniden formüle edildi. Bazı firmalar bunu neden yapar anlamıyorum ama cidden en özel ve beğenilen parfümler üzerinde böyle saçma değişiklik yapmalarına sinirlenmiyor değilim. Yine de her hali ile seviliyor.
Acqua di Gio, taze, bergamot, neroli ve yeşil mandalinanın özel bir sıçraması ile açılır. Hafif, suda yaşayan nüanslar, doğal kokulu, uyarıcı ve şehvetli bir koku yaratmak için yasemin kokusu, gevrek kaya gülü, biberiye ve sıcak paçuli ile karışır. Akdeniz'in saf tazeliğini ve sıcaklığını hissetmek isteyenler için muhteşem ferah bir parfüm. Sonuç olarak Armani'nin Acqua di Gio modeli karşılaştığım en iyi su kokusu. Hala tüm hattaki kişisel favorim. Bu parfümün benim koleksiyonumda her zaman bir yer olacak. Sıcak zamanların en iyisi. Uzun ömürlü olmasına 8/10 - Projeksiyon farkedilirliğine 8/10 puan verebilirim. Genel olarak kokunun kendisi 10/10
Ben bu koku ile tam anlamıyla yıkanmak istiyorum. En azından bu parfümü sıkınca övgü ile arkamdan bahsedildiğinin farkındayım. Giorgio armani serisinin baştacı (erkek parfümü olarak). Yaz ve deniz meltemi ile asidik olmayan turunçgiller ve çiçek karışımının harika birlikteliği ile sizi mest edecek ve kesinlikle her konuda sizlere önerebileceğim harika bir yaz ve ilkbahar parfümü. Aqua di gio hakkında parfüm ile ilgili ne kadar övgülü mesajlar yazılması gerekiyorsa kesinlikle hepsine şimdiden katılmaya adayım.

Kalıcılığı ve farkedilirliği yazlık bir parfüme oranla gayet başarılı.
İçerisinde bulunan ve diğer parfümlerden daha değişik tarzda hissedebileceğiniz ahşap ve kehribarın kalitesini az da olsa parfümden anlıyor iseniz sezebileceksiniz.
Yaklaşık 20 yıl öncesine böyle kaliteli bir ürünün piyasaya çıkması kesinlikle şaşırtıcı geliyor bana. Armani nin tanıtımı ve marka yayılımına bu parfüm kesinlikle bin kere artı katmıştır.
Hala popüler, hala baş tacı ve hala dalında kral olma adayı.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm